Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

ПРОТЯГОМ 5 КВІТНЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ ВІДНОВИЛИ В 11 НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ КИЇВЩИНИ

Аварійні бригади енергетиків ДТЕК повністю або частково повернули світло в 11 населених пунктів Броварського, Бучанського та Вишгородського районів, знеструмлених через бойові дії. Знову зі світлом 2 725 домівок.
За минулу добу фахівці повністю або частково відновили електропостачання в селах Рудницьке та Лук’янівка Броварського району,в селах Личанка, Бузова, Петрушки, Шпитьки та смт Макарів Бучанського району та в селі Демидів Вишгородського району.
Нагадуємо, для отримання доступу до місць пошкоджень електромонтери співпрацюють з Територіальною обороною та Збройними силами України. У першу чергу енергетики відновлюють високовольтні мережі 110-35 кВ, що забезпечують електропостачання населених пунктів. Після цього розпочинають відновлення розподільчих мереж 10-0,4 кВ, які живлять безпосередньо житлові будинки.
Без світла поки залишаються мешканці 460 населених пунктів у Київській області. Аварійно-відновлювальні роботи в області продовжуються, щойно бригади отримують можливість їх безпечно виконувати.

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…