Президент Євроради відвідав Бородянку


Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина, Президент Європейської ради Шарль Мішель, керівництво КОВА відвідали Бородянку. 
Цей населений пункт зазнав одних з найбільш нищівних руйнувань у регіоні під час окупації російською армією передмість Києва.  
Під час поїздки до Бородянки Шарль Мішель та Ольга Стефанішина поспілкувалися з місцевими жителями, які пережили окупацію та стали свідками воєнних злочинів росії. Президент Європейської ради підтвердив підтримку України у протистоянні масштабній збройній агресії росії та допомогу ЄС у відбудові країни.  
«Історія не забуде військових злочинів, які тут були скоєні. Не може бути миру без справедливості», – написав Шарль Мішель у твіттері, після відвідин Бородянки. 
Віце-прем’єр-міністр подякувала Президенту Європейської ради за лідерство у протидії злочинним діям кремля та підтримку України на шляху до членства в ЄС.
«Дедалі більше європейських лідерів, які відвідують Київщину, на власні очі переконуються у безжальності російської армії щодо мирного населення. Тортури, вбивства, знущання та тижні переховувань у холоді, страху і майже без їжі – це те, що пережили і досі переживають українці. Це те, що має знати світ. Але також про неймовірну стійкість українців, які не втрачають віри і сили духу. Не дозволимо російським пропагандистам приховати правду», – зазначила Ольга Стефанішина. 
Довідково
Станом на 20 квітня в Україні зареєстровано 7462 злочинів агресії та воєнних злочинів.  
Поділитися:
Читайте також

Міністр соціальної політики Марина Лазебна повідомила, що відбувається постачання продуктових наборів від українських виробників для постраждалих від війни та людей…

Таку суму вдалося зібрати завдяки більш ніж 130 тисячам користувачам Дії, які перерахували кошти на користь української армії в застосунку.-…

Центр протидії дезінформації при РНБО України повідомляє: Уряд постановив на період воєнного стану надавати інсулін безкоштовно.  Зміни у питаннях реімбурсації…