Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Прем’єр-міністр: Україна прискорено працює над приєднанням до Європейського Союзу

Україна прискореними темпами рухається до об’єднання з Європейським Союзом. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль в інтерв’ю «Факти ICTV».

Глава Уряду зауважив, що отримана Україною Версальська декларація про прискорену процедуру отримання статусу кандидата на вступ у ЄС — це один з етапів на шляху до повноцінного членства. Тож дуже важливо виконати певні вимоги та бути інтегрованими у європейські ринки.

Денис Шмигаль підкреслив, що Україна вже уклала угоду про «відкрите небо» із ЄС та технічно приєдналася до європейської енергомережі ENTSO-E.

«Зараз ми почали роботу над повноцінним комерційним приєднанням, тобто роботі у спільному ринку. І навіть уже маємо перший контракт на експорт електроенергії до ЄС — 200 МВт. Це величезний євроінтеграційний прогрес», — сказав Прем’єр-міністр.

Як наголосив очільник Уряду, Україна продовжує рух до Євросоюзу, зокрема прискорено працює над спільною митницею, спільними транзитними перевезеннями, угодою про оцінку відповідності та прийнятність промислової продукції.

Також Прем’єр-міністр повідомив, що Президент Європейської Комісії Урсула фон дер Ляєн і Високий представник ЄС Жозеп Боррель під час візиту до Києва нададуть Україні опитувальник.

«Це бюрократичний документ, який дозволить нам отримати статус кандидата на членство в ЄС. Інші країни йшли до цього роки, дехто йде десятиліття. Ми розуміємо, що Європа дає нам гарні сигнали й чекає нас у Євросоюзі. Багатьох людей це надихає», — сказав Денис Шмигаль.

Поділитися:
Читайте також

Міністр соціальної політики Марина Лазебна повідомила, що відбувається постачання продуктових наборів від українських виробників для постраждалих від війни та людей…

Таку суму вдалося зібрати завдяки більш ніж 130 тисячам користувачам Дії, які перерахували кошти на користь української армії в застосунку.-…

Центр протидії дезінформації при РНБО України повідомляє: Уряд постановив на період воєнного стану надавати інсулін безкоштовно.  Зміни у питаннях реімбурсації…