Працюємо задля перемоги!

Представники Київської ОВА перевірили стан надання соціальних послуг у Богуславській громаді

25 травня моніторингова група на чолі із заступником голови Київської ОВА Сергієм Білецьким провела перевірку стану надання соціальних послуг у Богуславській громаді.

До моніторингової групи увійшли директор Департаменту соціального захисту населення Ігор Мещан, керівниця Служби у справах дітей та сім’ї Ірина Антошко та директорка Київського обласного центру соціальних служб Наталія Ібрагімова. Разом з групою соціальні заклади громади відвідала заступниця голови Обухівської РВА Ірина Старенька.

Під час візиту члени моніторингової групи поспілкувалися з міським головою Віталієм Хоменком і керівниками відповідних служб місцевого рівня. Зокрема, приділили особливу увагу умовам проживання внутрішньо переміщених осіб у громаді.

Крім того, учасники зустрічі здійснили перевірку стану надання соціальних послуг населенню в Богуславській громаді. А також детально вивчили ситуацію щодо якісного забезпечення соціальними послугами вразливих груп населення громади. Мова йде про літніх людей, осіб з інвалідністю, сім’ї з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

«Ми маємо підтримувати кожного, хто мешкає на території громади. Важливо, щоб усі могли отримувати якісні послуги, незалежно від обставин та місця проживання», – наголосив Сергій Білецький.

Інформацію з усіх питань членам моніторингової групи надали начальниця Служби у справах дітей Богуславської міської ради Оксана Калінська, начальник відділу соціального захисту населення соціально-гуманітарного управління Руслана Вісьтак та керівник КУ «Центр надання соціальних послуг» Наталія Ковальова.

Візит посадовці продовжили оглядом роботи Центру надання соціальних послуг, Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Оберіг».

Окрім цього, вони перевірили умови проживання вимушених переселенців у гуртожитку Богуславського гуманітарного фахового коледжу ім. І. С. Нечуя-Левицького.

У ході робочої поїздки відвідали Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу «Чайка», де перевірили його готовність до оздоровчого сезону.

Після візиту до Богуславської громади представники Київської області побували в позаміському закладі оздоровлення та відпочинку дітей «Зоряний», розташованому в селі Карапиші Миронівської громади. Сьогодні в закладі проживають внутрішньо переміщені особи зі своїми сім’ями. Під час відвідин присутні оглянули умови проживання та обговорили шляхи вирішення нагальних питань щодо ВПО.

Поділитися:
Читайте також

4 серпня з візитом на Київщину прибула естонська делегація на чолі з Міністром закордонних справ Естонії Урмасом Рейнсалу та Надзвичайним…

Федеральний архів Німеччини передав Державному архіву Київської області чотири планетарних сканери book2net kiosk для оцифрування архівних документів. Це обладнання –…

Одним із ключових завдань на сьогодні є захист прав дітей в умовах воєнного стану, допомога сім’ям, які проживають на звільнених…

Перші п’ять сімей із Дмитрівки отримали документи та ключі від житлових будинків, що були зведені замість зруйнованих окупантами. Сьогодні, 30…