Постраждалі від підтоплення річки Ірпінь домогосподарства в Демидові отримають по 20 тисяч гривень

Постраждалі від підтоплення річки Ірпінь домогосподарства в Демидові отримають по 20 тисяч гривень. Для цього з обласного бюджету Димерській громаді передали 2 млн 400 грн.

4 серпня на сесії Димерської селищної ради депутати прийняли рішення щодо виділення постраждалим по 20 тисяч гривень через програму соціального захисту населення «Турбота».

Наразі ремонтні роботи на шлюзі завершені. Насосна станція почала відкачку води. Її рівень вже знизився на 70 сантиметрів, як наслідок – вода відступає від приватних домогосподарств.

Нагадаємо, на початку повномасштабної війни внаслідок бойових дій було пошкоджено дамбу на річці Ірпінь, що призвело до понаднормового підняття рівня води. Через це в селі Демидів було частково підтоплено близько 100 приватних будинків. 

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…