Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Понад пів тисячі ноутбуків для роботи отримали вчителі Київщини від ЮНІСЕФ та Міністерства освіти і науки

Сьогодні, 16 червня, громади пристоличного регіону отримали 583 ноутбуки для 73 закладів освіти.

Відтак Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Міністерством освіти і науки України надав портативні ноутбуки вчителям з деокупованих територій Київщини. Зокрема йдеться про Гостомельську, Іванківську, Бучанську, Макарівську, Баришівську, Ірпінську, Великодимерську, Димерську, Калитянську, Бородянську, Поліську та Дмитрівську територіальні громади.

Ноутбуки допоможуть педагогам залишатися на зв’язку з учнями та вже цієї осені продовжити навчання.

Зазначимо, що гуманітарна допомога від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) надходить у рамках підготовки до навчання у вересні 2022 року та становить близько 2 млн доларів США. Підтримка ЮНІСЕФ стала можливою завдяки фінансуванню від урядів Японії, Норвегії та Ірландії.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…