Понад 8 000 дітей з Київщини протягом 2022 року мали змогу відпочити та оздоровитись

Понад 8 000 дітей із Київщини цього року мали змогу відпочити та оздоровитись, а  більше 2 500 дітей — відправитися у туристичні подорожі. Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

«Важливо, щоб навіть під час війни наші діти мали належне дитинство. Особливо наша турбота необхідна тим, хто перебував під окупацією, втратив батьків, має посттравматичний синдром. Ми зобов’язані подбати про психологічну й фізичну безпеку юних громадян», — зауважив голова Київської ОВА Олексій Кулеба. 

У Київській області цьогоріч працювали заклади оздоровлення та відпочинку «Чайка», «Зоряний», «Зміна», «Пролісок». А за кордоном діти мали змогу відвідати Грецію, Іспанію, Польщу, Болгарію, Чорногорію, Німеччину та інші країни.  

Серед дітей, які перебували на відпочинку, є і ті, які відносяться до пільгових категорій, зокрема діти внутрішньо переміщених осіб та діти з деокупованих територій. 

Як повідомлялося раніше, аби спростити організацію оздоровлення дітей за кордоном та забезпечити в короткі терміни організований виїзд дітей на відпочинок, Кабінет Міністрів України постановою №661 від 10 червня 2022 року вніс зміни до двох попередніх урядових постанов. 

 

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…