Понад 225 тисяч людей зареєструвались як внутрішньо переміщені особи через Дію – Мінсоцполітики

У Міністерстві соціальної політики України повідомили, що станом на сьогодні більше 225 тисяч людей зареєструвались як внутрішньо переміщені особи через застосунок «Дія».

«За 6 днів через «Дію» зареєструвались 225 тисяч людей. Ми вже бачимо, що принципово скоротились черги, люди тепер не будуть очікувати тижнями, щоб зареєструватись, а працівники ЦНАПів та управлінь соціального захисту населення нарешті зможуть ночами відпочивати», прокоментувала Марина Лазебна.

Вона зазначила, що найбільше внутрішньо переміщених осіб зареєструвались через застосунок «Дія» у Львівській, Київській, Харківській, Дніпропетровській та Закарпатській областях.

Через застосунок «Дія» можна подати заяву не тільки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, а й на отримання виплати на проживання для ВПО.

Допомога на проживання буде зарахована на картку «єПідтримка». Її можна буде витратити на будь-які товари та послуги або зняти готівку.

Детальніше про те, як стати на облік внутрішньо переміщеним особам, тут

Поділитися:
Читайте також

Міністр соціальної політики Марина Лазебна повідомила, що відбувається постачання продуктових наборів від українських виробників для постраждалих від війни та людей…

Таку суму вдалося зібрати завдяки більш ніж 130 тисячам користувачам Дії, які перерахували кошти на користь української армії в застосунку.-…

Центр протидії дезінформації при РНБО України повідомляє: Уряд постановив на період воєнного стану надавати інсулін безкоштовно.  Зміни у питаннях реімбурсації…