Понад 11 тисяч випускників Київщини взяли участь у Національному мультипредметному тесті

На Київщині завершується основна сесія складання Національного мультипредметного тесту, що через російську військову агресію цьогоріч замінив зовнішнє незалежне оцінювання. У тестуванні взяли участь понад 11,1 тисяч випускників закладів освіти області. Про це повідомили в Департаменті освіти і науки Київської обласної військової адміністрації.

Протягом 10 днів у регіоні працювало 55 тимчасових екзаменаційних центрів, де випускники складали вступні випробування з української мови, математики та історії України.

Усі центри працювали злагоджено та з дотриманням безпекових вимог. Крім того, на місцях проведення тестування було забезпечено медичний супровід, чергування працівників Національної поліції, безперебійну подачу електроенергії та швидкісний інтернет.

Для подання документів до закладів вищої освіти випускникам необхідно дочекатися результатів. До 12 серпня вони будуть розміщені на інформаційних сторінках та передані до Єдиної державної електронної бази освіти.

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…