Підготовка до зимового періоду в Київській області на завершальному етапі 

На Київщині триває підготовка до початку опалювального сезону. Важливі питання забезпечення сталого проходження опалювального періоду розглянули сьогодні під час онлайн-засідання регіонального оперативного штабу щодо підготовки до опалювального сезону 2022/2023. 

Штаб пройшов під головуванням заступника очільника Київської ОВА Миколи Бойка. У нараді також взяли участь представники всіх територіальних громад Київської області, очільники районних військових адміністрацій, представники Управління Державної інспекції енергетичного нагляду України у Київській області та АТ «Оператор Газорозподільної Системи «Київоблгаз».

Під час онлайн-засідання учасники доповіли про стан підготовки до зими всіх територіальних громад пристоличного регіону. Зокрема розглянули рівень підготовки теплового, водопровідно-каналізаційного та дорожньо-мостового господарств, житлового фонду й об’єктів соціально-культурного призначення. 

Окремо на обговорення винесли питання щодо створення місцевих резервних запасів матеріалів, обладнання, палива, пересувних модульних котелень тощо. Так, за оперативною інформацією, на Київщині вже заготовлено понад 135 тис. тонн  дров, 136 тис. тонн брикетів та пелет. Крім того, заготовлено понад 126 тонн технічної солі та понад 104 тонни піскосоляної суміші для обробки доріг і тротуарів у зимовий період.

Також на випадок виникнення позаштатних ситуацій під час опалювального сезону територіальні громади продовжують створювати запаси засобів індивідуального обігріву, мобільних котелень, дизельних і бензогенераторів та палива для них. 

Серед іншого, на штабі розглянули питання про стан підписання Актів готовності теплового господарства до роботи в опалювальному сезоні 2022/2023. 

«Зараз можна відзначити загальну активізацію підготовки теплових господарств соціально важливих споживачів та теплопостачальних організацій у кожній громаді. Усі територіальні громади мають завершити цю процедуру до початку опалювального сезону. А за прогнозами синоптиків, похолодання чекає на нас уже скоро. Тож наголошую, потрібно прискорити роботи з отримання актів готовності», — зазначив Микола Бойко. 

Також він зауважив про необхідність завершення стану обстежень будинкових електричних мереж на предмет їхньої стійкості до роботи з додатковим навантаженням. Адже взимку електросистема може використовуватись як резервне джерело забезпечення тепла. Електромережі повинні працювати навіть в умовах підвищеного навантаження.

Як раніше повідомляли, в Київській області стан підготовки до опалювального сезону сягає 90%

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…