Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Перші іноземні команди рятувальників прибули до Бородянки

Сьогодні, 18 квітня, Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський зустрів іноземних колег-рятувальників, які прибули до України.

11 професійних рятувальників зі США, Австралії та Німеччини виявили бажання приїхати в Україну на волонтерських засадах і допомогти українським рятувальникам. Найближчим часом до команди доєднається ще 1 польський представник.

Зараз вони працюватимуть у населеному пункті Бородянка Київської області, наразі їх долучать до розбирання завалів та деблокування будівель.

«Усі сили акумульовані, щоби максимально швидко зробити раніше окуповані території придатними та безпечними для життя. Роботи в нас багато й ця допомога для нас дуже вагома», — сказав Денис Монастирський.

Міністр наголосив, що для МВС України це надзвичайно важлива підтримка. Він подякував іноземним рятувальникам за їхню мужність, сміливість та бажання допомогти Україні.

Поділитися:
Читайте також

Міністр соціальної політики Марина Лазебна повідомила, що відбувається постачання продуктових наборів від українських виробників для постраждалих від війни та людей…

Таку суму вдалося зібрати завдяки більш ніж 130 тисячам користувачам Дії, які перерахували кошти на користь української армії в застосунку.-…

Центр протидії дезінформації при РНБО України повідомляє: Уряд постановив на період воєнного стану надавати інсулін безкоштовно.  Зміни у питаннях реімбурсації…