Перемога – це сплав сили духу та сили зброї. Маємо ковати її спільно.

За всіх часів педагоги – моральний та психологічний орієнтир і для учнів, і для їхніх батьків.  Всі вони наразі, де б не знаходилися, потребують психологічної підтримки. 
І педагоги, саме ті фахівці, які можуть її надавати у різний спосіб.
Тому,практичні психологи КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» долучаються до допомоги потерпілим внаслідок війни в Україні та у співпраці з Міністерством освіти і науки України й іншими партнерами розвивають гуманітарну ініціативу «Вистояти. Перемогти. Відродитися». 
   Її мета –  підтримати психологічну стійкість української нації та допомагати кожній окремій людині  у відновленні психічного здоров’я. Щодня на Facebook-сторінці https://www.facebook.com/profile.php?id=100079501664864 вони розміщують:
– просвітницькі матеріали для зміцнення психологічної стійкості та подолання викликів війни;
– техніки самодопомоги та самозбереження для дітей та дорослих;
– онлайн-інструменти в організації діяльності психологічної служби;
– посилання на записи онлайн-вебінарів провідних психологів світу.
Там же – телефонні номери консультантів, що надають першу психологічну допомогу освітянам Київщини. Заплановано ряд онлайн-зустрічей психологинь з вищенаведених питань.
На профільному сайті https://kristti.com.ua/ працює «Гаряча онлайн-лінія» для інформаційної, методичної та психологічної підтримки вчителів-предметників, керівників закладів освіти, учнів та їхніх батьків. Нація має бути здоровою! Бережіть себе й близьких! Тримаймося разом.
Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…