Українці подали в Дії понад 100 тисяч заявок про пошкоджене майно

Росіяни в цій війні назавжди впишуть себе у світову історію як чи не найбільш варварську й нелюдську армію світу. Тисячі домівок, які ми будували роками, на які заощаджували десятки років та які передавали у спадок нащадкам, росіяни знищили за одну секунду: ракетою, бомбою чи просто розстріляли вщент. Чого тільки вартий Маріуполь, де вже не залишилося жодного вцілілого будинку.

Держава робить все для того, щоб відбудувати кожен дім. 24/7 обробляються всі заяви, які надсилаються в застосунку та на порталі Дія, щоб потім команда експертів могла провести оцінку майна та швидше відновити зруйновані оселі.

Сьогодні через Дію вже отримано понад 100 тисяч заявок про пошкоджене майно.

Як подати заяву в застосунку Дія

У розділі Послуги натисніть Пошкоджене майно, вкажіть всю потрібну інформацію та надішліть повідомлення

Як подати заяву на порталі Дія

Авторизуйтеся на порталі, заповніть форму та відправте повідомлення

Також послуга доступна працівникам ЦНАП та нотаріусам, які можуть заповнювати та подавати повідомлення від імені українців або їхніх представників.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…