Організації з усього світу долучаються до відновлення Київщини

Зустрілися з представниками благодійної організації “Help Heroes Of Ukraine”. Американська організація, що створена 2022 року одразу після початку повномасштабного вторгнення росії до України, негайно почала активно допомагати в питаннях гуманітарної допомоги, постачання амуніції та медичних товарів.

Під час зустрічі обговорили потреби Київського регіону, особливу увагу приділили необхідності побудови житла для переселенців. 

Благодійна організація також має ліцензію для придбання виробів подвійного призначення в США, що важливо для потенційної допомоги ЗСУ та підрозділам з Київської області, які виконують бойові завдання.

Домовились про напрацювання конкретних проєктів допомоги регіону, а також почати роботу над відкриттям представництва “Help Heroes Of Ukraine” у Київській області.

Дякуємо партнерам за підтримку!

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…