ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНОМ НА 8:30 8.03.2022 ЩОДО СИТУАЦІЇ НА КИЇВЩИНІ

Ситуація в Київській області залишається напруженою.

Бучанський район. Ситуація напружена. Макарів, Ірпінь, Гостомель вночі велися бої. Ворог розташував техніку вздовж Немішаєвської громади, Михайлівської Рубіжівки та Бучі. Ведеться вогонь по житлових будинках та цивільному населенню. Загарбник перешкоджає проведенню евакуації населення. Протягом доби з Ірпеня вдалося вивезти тих, хто зміг самостійно дістатися до місця збору. Зараз у районі готуються до масштабної евакуації людей та доставки гуманітарної допомоги. Для цього потрібен режим тиші. Йде великий потік людей до лав територіальної оборони району.

Бориспільський район. Усі громади під контролем. Комунальні служби та об’єкти інфраструктури працюють у штатному режимі. Укріплюються кордони району та блокпости на дорогах. Сили оборони приведені в підвищену боєготовність. Ударів не зафіксовано.
Фастівський район. Уся територія Фастівського району перебуває під контролем Фастівської районної військової адміністрації. У районі всі об’єкти критичної інфраструктури на території громад працюють у звичайному режимі. Ситуація стабільна та контрольована.

Білоцерківський район. Ситуація контрольована. Ніч пройшла тихо та спокійно. Комунальні служби працюють у посиленому режимі. Населені пункти забезпечено постачанням електроенергії, газу та води. Активізувався волонтерський рух для надання допомоги військовим та населенню. Проводиться організація надання гуманітарної допомоги населенню.

Вишгородський район. Північ району залишається окупований ворогом. Поліська, Димерська, Іванківська громади на межі гуманітарної катастрофи. Йде постійне перегрупування сил загарбника. До району надходить гуманітарна медична та продуктова допомога. Але загарбник не дає можливості допомогти окупованим громадам. Людям, які самостійно виходять з окупованої території, надається допомога та організовується евакуація з району.

Броварський район. Територія Броварського району постійно перебуває під контролем Броварської районної військової адміністрації. Зафіксовано пересування ворожої техніки на території деяких населених пунктів Баришівської, Калитянської та Великодимерської територіальних громад. У цих громадах Броварського району проводилися бойові дії. Ситуація в даній частині району залишається напруженою.
В селах Мокрець та Заворичі Калитянської громади відсутній зв’язок. Приймаються рішення про його відновлення. Електропостачання частково вдалося відновити. У цих населених пунктах спостерігається активне пересування ворога.
В с. Русанів Великодимерської громади є зруйновані приватні житлові будинки. На даний час вдалося відновити газопостачання. Електро-, водопостачання, опалення та зв’язок поки відсутні. У с. Заворичі внаслідок артобстрілів згорів місцевий храм та декілька приватних будинків.
У с. Перемога частково зруйновані місцевий храм, будинок священника та стаціонарний будинок для самотніх людей. Спостерігається наявність ворожої техніки. У с. Лукаші відсутнє водопостачання.
У решті громад району об’єкти критичної інфраструктури працюють у звичному режимі, послуги населенню надаються в повному обсязі.

Обухівський район. Ситуація контрольована. Усі територіальні громади під контролем. Йдуть роботи з відновлення інфраструктури та надання необхідної допомоги населенню. Авіаударів не зафіксовано. Укріплюються блокпости.

Найбільш небезпечними напрямками залишаються Житомирська траса, Буча – Ірпінь – Гостомель, Макарів, а також північ Вишгородського району. Бої на території деяких населених пунктів Баришівської, Калитянської та Великодимерської територіальних громад Броварського району.
Загарбники продовжують накопичувати війська та техніку, обстрілюються житлові масиви та критична інфраструктура. Постійні тривоги можливого авіанальоту майже по всій області. В усіх районах Київщини йде боротьба з диверсійними групами.

Обласна та місцева влада готова провести евакуацію людей та доставку гуманітарної допомоги в найгарячіші точки, як тільки буде оголошено повний режим тиші. Гуманітарна допомога направляться у всі 7 районів Київщини.

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…