ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНОМ НА 8:30 4.03.2022 ЩОДО СИТУАЦІЇ НА КИЇВЩИНІ

Ситуація в Київській області залишається напруженою.
Бучанський район. Cитуація під контролем, але напружена. Макарів постійно під обстрілом. Буча, Ірпінь, Гостомель вночі велися бої. Ворог розташував техніку вздовж – Немішаєвська громада, Михайлівська Рубіжівка, Мила, Бузова. Зараз у районі готуються до евакуації людей та доставки гуманітарної допомоги.

Бориспільський район. Усі громади під контролем. Комунальні служби та об’єкти інфраструктури працюють у штатному режимі. Укріплюються кордони району.

Фастівський район. Усі 9 громад під контролем. У селі Бишів у наслідок вибуху 4 поранених та один вбитий. Причини вибуху встановлюються. Відпрацювання диверсантів загарбників. Об’єкти критичної інфраструктури працюють у звичному режимі, послуги населенню надаються в повному обсязі.

Білоцерківський район. Ситуація контрольована. Вночі був сигнал тривоги. Обстрілів не було. Працює ТРО району. Йде протидія диверсантам. Перебоїв із подачею електроенергії, води, газу не зафіксовано. Комунальні служби працюють у посиленому режимі. Активізувався волонтерський рух для надання допомоги військовим та населенню.

Вишгородський район. Ситуація напружена, але контрольована. Північ району залишається окупованим ворогом. Поліська, Димерська, Іванківська громади на межі гуманітарної катастрофи. Йде постійне перегрупування сил загарбника. По територіі Петрівської громади нанесено два ракетних удари, До району надходить гуманітарна медична та продуктова допомога. До захопленого Димеру змогли передати медикаменти для місцевої лікарні та населення.

Броварський район. Уся територія Броварського району перебуває під контролем Броварської районної військової адміністрації. Пересування ворожої техніки на півночі та південному сході району. Внаслідок вчорашніх обстрілів у с. Русанів, Великодимерської громади зруйновано близько 20-ти приватних житлових будинків. У населеному пункті також відсутнє електро-, газопостачання та зв’язок. 3 березня спільними зусиллями Броварської районної військової адміністрації та Великодимерської громади проводилася евакуація населення с. Русанів. На територію Баришівської громади зайшла ворожа техніка. У деяких населених пунктах немає світла та води. Об’єкти критичної інфраструктури працюють у звичному режимі, послуги населенню надаються в повному обсязі.

Обухівський район. Ситуація контрольована. Усі територіальні громади під контролем. Йдуть роботи з відновлення інфраструктури та надання необхідної допомоги населенню.
Усі райони отримають необхідну гуманітарну допомогу для населення та бійців територіальної оборони.

Найбільш небезпечними напрямками залишаються Житомирська траса, Буча – Ірпінь – Гостомель, Макарів, а також північ Вишгородського району.

Загарбники продовжують накопичувати війська та техніку, обстрілюються житлові масиви та критична інфраструктура. Постійні тривоги можливого авіанальоту майже по всій області. В усіх районах Київщини йде боротьба з диверсійними групами. Обласна влада проводить евакуацію людей та доставку гуманітарної допомоги з найтяжчих напрямків.
Влада робить все необхідне для контролю складної ситуації в області. 

Повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації.

Поділитися:
Читайте також

18 січня Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет з робочим візитом відвідав заклади освіти Київської області. Основна мета заходу –…

Під головуванням Президента України Володимира Зеленського у Харкові відбулося виїзне засідання Ради національної безпеки і оборони України, на якому розглядалися…

Від початку кампанії з вакцинації проти коронавірусу в Київській області проведено понад 1,7 млн. щеплень. Одну дозу отримали більше 878…

        За інформацією виконуючого обов’язки генерального директора ДСП «Чорнобильська АЕС» Валерія Сейди, у Зоні відчуження новий безпечний…