Працюємо задля перемоги!

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНОМ НА 19:00 3.04.2022

Російські загарбники продовжують ведення повномасштабної збройної агресії проти нашої Держави. У зв’язку з початком відведення підрозділів збройних сил російської федерації з району міста Суми. Ймовірно, противник, не досягнувши мети операції на окремих напрямках, вирішив відмовитися від наступу на Сіверському та, частково, Слобожанському напрямках.

На Сіверщині завершується виведення підрозділів окупаційних військ на територію білорусі. Будь-який контроль, зокрема і радіаційний прикордонниками республіки білорусь не здійснюється. Окупанти продовжують безперешкодно вивозити з України до республіки білорусь награбовані транспортні засоби та інше майно.

Порушення противником норм Міжнародного гуманітарного права щоденно підтверджується численними жертвами серед мирних жителів у звільнених населених пунктах. Всі факти документуються та подаються до міжнародних судових інституцій. Воєнні злочини не мають строку давності, тому правосуддя невідворотне.

В звільнених від загарбника населених пунктах Бучанського, Вишгородського, Броварського районів силами оборони проводиться зачистка, розмінування. Завозиться гуманітарна допомога. Після закінчення зачистки та розмінування комунальні служби почнуть відновлювати критичну інфраструктуру. Нагадаємо, що в звільнених населених пунктах діє посилена комендантська година до 6.00 5 квітня.

Працює спеціальна обласна моніторингова група, як фіксує наслідки агресії росії та знищення цивільної інфраструктури.

Загалом руйнування зафіксовано у 35 з 69 територіальних громад Київської області, що складає 50,7 %. Критичних руйнувань завдано у Бучанській, Ірпінській, Гостомельській, Бородянській, Макарівській, Великодимерській, Пісківській ТГ.

На сьогодні мова йде про більше 650 об’єктів.

Ситуація в районах

Білоцерківський район. Територія Білоцерківського району перебуває під контролем Білоцерківської військової адміністрації. День пройшов спокійно. Обстрілів не зафіксовано. Комунальні служби працюють в посиленому режимі, перебоїв з постачанням електроенергії, газу та води не встановлено. На території району постійно працюють штаб термінового реагування,волонтерські штаби, у тому числі обласний гуманітарний штаб, та центр забору крові. Розпочато   весняно-польові роботи с/г підприємствами району.Завершено підживлення озимих культур, закриття вологи. Проводиться внесення комплексних добрив. Територіальними громадами району здійснюється реєстрація та розміщення цивільного населення, евакуйованого з тимчасово окупованої території.У Білоцерківському районі кількість такого населення складає понад 50 тисяч осіб.

 

Бориспільський район.  Вся територія Бориспільського району перебуває під контролем Бориспільської районної військової адміністрації. У районі об’єкти критичної інфраструктури працюють у звичному режимі, ситуація стабільна. Сили оборони – у підвищеній боєготовності. Проводяться навчальні стрільби. Відпрацьовується злагодженість підрозділів

 

Броварський район. Територія Броварського району перебуває повністю під контролем Броварської районної військової адміністрації.

 Проблемним питанням на сьогодні є замінування окремих територій району, де проводилися бойові дії. Зокрема це території Великодимерської, Калитянської та Баришівської територіальних громад. Фахівцями служби ДСНС району проводяться роботи з розмінування замінованих територій.

Ситуація у Березанській, Броварській міських, Згурівській, селищній та Зазимській сільській громадах, без змін, контрольована. Об’єкти критичної інфраструктури працюють у звичному режимі. Послуги населенню надаються у повном у обсязі. Збоїв у роботі систем тепло – газо – водо – електропостачання та водовідведення, об’єктів критичної інфраструктури не має. Випадки пошкодження житлових будинків відсутні.

 

Бучанський район Вся територія району перебуває під контролем районної військової адміністрації. В громадах, які перебували під окупацією, проводяться роботи по розмінуванню, відновлення газо-, електропостачання, зв’язку, завозиться гуманітарна допомога. Також правоохоронні органи проводять фіксацію злочинів, які були заподіяні окупантами до мирного населення. Встановлено посилену комендантську годину. Постраждалому населенню надається необхідна медична допомога. 

Коцюбинська, Вишнева, Борщагівська, Пісківська, Білогородська громади знаходяться під контролем місцевих органів влади.

 Вишгородський район  Ситуація в районі залишається напружена, але контрольована. Вишгородська, Петрівська та Пірнівска тг без змін, населенню надається необхідна допомога, здійснюється патрулювання вулиц. Продовжується робота по укріпленню обороноздатності району. В Іванківській, Димерської та Поліської тг гуманітарна катастрофа, відсутній зв‘язок, електропостачання, продукти харчування та лікі. Здійснюються заходи щодо нормалізації сітуації в громадах, відновлення інфраструктури. Продовжується завезення туда продуктів харчування і ліків. Славутич має потребу в продуктах харчування, пальному та медикаментах.

 

Обхівський район. Території, захоплені російськими військами та/або іншими військовими формуваннями відсутні.

У районі всі об’єкти критичної інфраструктури на території громад району працюють у звичайному режимі. Ситуація стабільна, контрольована. Продовжується посівна кампанія в населених пунктах району. Сьогодні, ворог вчергове  завдав ракетного удару по місту  Васильків. Частину ракет  вдалось збити. На територію куди прилетіла ракета наводили порядок на вулиці і будівлях. За попередніми даними декілька працівників отримали поранення та евакуйовані до місцевого лікувального закладу. Рятувальні служби розбирають завали.

 

Фастівський район Території, захоплені російськими військами та/або іншими військовими формуваннями відсутні. У районі всі об’єкти критичної інфраструктури на території громад району працюють у звичайному режимі. Ситуація стабільна контрольована.Фастівська міська територіальна громада приймає біженців та надає допомогу в їх розміщенні. Підприємства агропромислового комплексу проводять весняно-польові роботи.

 

 

 

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…