Працюємо задля перемоги!

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНОМ НА 19:00 27.03.2022

Ворог на тимчасово зайнятих територіях продовжує порушувати вимоги Міжнародного гуманітарного права вдається до викрадення та залякування місцевих мешканців, утримує цивільних громадян України у заручниках.

У зв’язку з порушенням підрозділами Сил оборони тилового постачання російських окупантів, в населених пунктах Іванків та Оране окупанти просять у населення їжу, поводяться не агресивно, фактів мародерства не зафіксовано.

Відзначається продовження мілітаризації російськими окупаційними військами зони відчуження Чорнобильської АЕС. Це серйозно підвищує ризик пошкодження ізоляційних споруд, що побудовані над четвертим енергоблоком станції після її вибуху в 1986 році. Таке пошкодження неминуче призведе до потрапляння в атмосферу значної кількості радіоактивного пилу та зараження ним не лише України, але й інших країн Європи. Окупаційні війська РФ ігнорують загрози та застереження та продовжують транспортувати і зберігати значну кількість боєприпасів в безпосередній близькості від атомної станції.

Десятки тон реактивних снарядів, снарядів для ствольної артилерії, мінометних боєприпасів щодня транспортуються підрозділами Східного воєнного округу збройних сил російської федерації з бази тилового забезпечення, що розгорнута в Наровлянському районі Гомельської області республіки білорусь. Транспортний коридор загарбників проходить через місто Прип’ять та в кількох сотнях метрів від ізоляційних споруд атомної станції. Подальше зберігання боєприпасів здійснюється в сусідньому до міста Прип’ять місті Чорнобиль, що також знаходиться на незначній відстані від АЕС. В місті Чорнобиль окупантами розгорнуто тимчасовий пункт управління угрупуванням військ Східного воєнного округу, а також командний пункт 38-ї окремої мотострілецької бригади.

Сили оборони продовжують систематично завдавати втрат ворогу на всіх напрямках.

 

Найбільш небезпечними напрямками залишаються

Житомирська траса, Буча – Ірпінь – Гостомель, Немішаєве, Дмитрівська громада, Макарівська громада, північ Вишгородського району. Території деяких населених пунктів Баришівської, Калитянської, Великодимерської територіальних громад Броварського району. Ворог постійно переміщує техніку, намагається закріпитися, будує фортифікаційні споруди.

Ситуація по районах Київської області:

Білоцерківський район. Протягом дня періодично  лунав сигнал «Ракетна небезпека». Захоплених територій військовими формуваннями окупанта чи диверсійно-розвідувальними угрупуваннями немає.Територіальними громадами району здійснюється реєстрація та розміщення цивільного населення, евакуйованого з тимчасово окупованої території.У Білоцерківському районі кількість такого населення складає понад 35 тисяч осіб.Сільськогосподарські підприємства готові до проведення посівної компанії.

 

Бориспільський район Території, захоплені іноземними військами та/або іншими військовими формуванням, відсутні. Ситуація у Бориспільській, Переяславській, Яготинській міських, Вороньківській, Гірській, Дівичківській, Золочівській, Пристоличній, Студениківській, Ташанській, Циблівській сільських ОТГ нормальна, контрольована. Організовано закупівлю військової амуніції для потреб Сил територіальної оборони району. Щоденно проводяться навчальні стрільби підрозділами територіальної оборони та самооборони

Броварський район.  У населених пунктах Баришівської, Калитянської та Великодимерськоїтериторіальних громад спостерігається присутність незначної кількості ворожої техніки. У результаті бойових дій на території цих громад завдано значних ушкоджень інфраструктурі та житловому фонду. Внаслідок ворожих обстрілів є багато пошкоджених будинків місцевих мешканців. Ситуація в даній частині району залишається ще напруженою. На даний час ще залишаються відключеними від газопостачання деякі населені пункти Великодимерської, та Калитянської громад. У зв’язку з присутністю ворожого війська на даних територіях ремонтні роботи призупинені. Ситуація у Березанській, Броварській міських, Згурівській, селищній та Зазимській сільській громадах, без змін, контрольована. Об’єкти критичної інфраструктури працюють у звичному режимі. Послуги населенню надаються у повному обсязі. Збоїв у роботі систем тепло – газо – водо – електропостачання та водовідведення, об’єктів критичної інфраструктури не має. Випадки пошкодження житлових будинків відсутні.

 

Бучанський район. Ситуація підконтрольна в більшості громадах напружена.

Макарівська ТГ – зв’язку немає, води, газу, електрики немає. Селище під контролем ЗСУ, але постійно під обстрілом.

Бородянська ТГ переміщення ворога, заблокована, з зруйновано інфраструктурою.  

Немишаївська ТГ ворог окопався, Інфраструктура зруйнована, зв’язку практично не має.  

Бучанська ТГ – ворог окопався, інфраструктура зруйнована.  

Гостомельська ТГ – переміщення технікою ворога, йшов бій. Інфраструктура зруйнована.

Ірпінська ТГ – Ірпінь бій. ЗСУ контролю 90% міста. Інфраструктура зруйновано. Постійно обстріли.

Дмитрівська ТГ – по частині громади переміщається ворог, частково відсутнє світло. Обстріляли Петрушки, Шпітьки, втрати уточняються.

Борщагівська ТГ, Білогородська ТГ, Коцюбинська ТГ, Пісківська ТГ, Вишнівська ТГ,  в штатному режимі.

 

Вишгородський район.  Ситуація в районі залишається напружена, але контрольована. Вишгородська, Петрівська та Пірнівска тг без змін, населенню надається необхідна допомога, здійснюється патрулювання вулиц. Продовжується робота по укріпленню обороноздатності району. В окупованих Іванківській, Димерської та Поліської тг гуманітарна катастрофа, відсутній зв‘язок, електропостачання, продукти харчування та лікі.  Відбулась евакуація населення з Димерськоїгромади (через демидівській міст виїшло 200 жінок та дітей) та завезення туда продуктів харчування і ліків. Славутич повністю ізольований. Є потреба в продуктах харчування, пальному та медикаментах.

 

Обухівський райони. Ситуація контрольована. Надзвичайних подій не зафіксовано. Триває постійна робота з прийому, зберігання та направлення гуманітарних вантажів. Об’єкти критичної інфраструктури знаходяться під охороною. Режим воєнного часу та умови комендантського часу забезпечуються належним чином.

 

Фастівський район.  Території, захоплені російськими військами та/або іншими військовими формуваннями відсутні. Фастівська міська територіальна громада приймає біженців та надає допомогу в їх розміщенні

Комендантська година

На території Київської області діятиме комендантська година з 20:00 до 6:00. Тимчасові обмежувальні заходи запроваджуються з 27 по 28 березня у всіх районах Київщини.

 

Під час комендантської години забороняється виходити на вулицю та інші громадські місця, пересуватися транспортом та пішки. Виключення становлять працівники, які задіяні в критичній інфраструктурі, при пред’явленні спеціальних перепусток та посвідчення особи.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…