Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНОМ НА 12:00

Розпочалася п’ятдесят восьма доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.

Російська федерація продовжує повномасштабну збройну агресію проти нашої Держави та завдає ракетно-бомбових ударів по об’єктах військової та цивільної інфраструктури.

На Волинському і Поліському напрямках противник активних дій не проводив, ознак формування наступальних угруповань не виявлено.

 

У звільнених від загарбника населених пунктах Бучанського, Вишгородського та Броварського районів продовжуються заходи з розмінування. Завозиться гуманітарна допомога. Комунальні служби продовжуютьвідновлювати критичну інфраструктуру, розчищати вулиці та завали будівель.

 

За оновленою інформацією територіальних громад Київщини значних ушкоджень та руйнувань зазнали 2893 об’єкта, з них 825 зруйновано повністю, 2068 частково ушкоджено.

Повністю зруйновані 48 багатоповерхових будинків, 680 приватних садиб, 8 закладів освіти, 3 заклади охорони здоров’я, 9 закладів культури та 2 спортивні заклади, 6 об’єктів життєзабезпечення, 21 підприємство. Дані не є остаточними. Моніторинг триває.

 

 

Продовжуються роботи із зведення тимчасових мостів через річки Київщини.

 

Біля села Стоянка почав працювати обхідний тимчасовий міст через річку Ірпінь. Працює міст й біля с. Романівка. Одночасно проходять роботи з демонтажу знищеного загарбниками мосту на Житомирській трасі. Головне завдання тут – відновити одну сторону моста в бік Києва і тим самим запустити в повній мірі Житомирську трасу.

Завершені роботи по відновленню переходу з твердим покриттям через річку Ірпінь біля села Демидів. Завершуються роботи по влаштуванню переправи через річку Таль та дороги з твердим покриттям в селі Рудня-Шпілівська. Розпочаті роботи з влаштування переправи з твердим покриттям через річку Терерів в смт Іванків. Здійснюються подготовчі роботи з влаштування мостової переправи через річку Хочева (село Хочева Іванківської тг).Всього до кінця квітня планується відновити рух на 29 мостових переходах. На 8 мостах необхідно провести додаткові роботи, в тому числі й з розмінування. На відновлення руху по них необхідно більше часу.

 

Тривають роботи з відновлення медичної допомоги в звільнених населених пунктах.  На територіях, де амбулаторії зазнали пошкоджень, медична допомога населенню надається надається за рахунок сил амбулаторій інших населених пунктів, сформованих бригад Товариства Червоного Христа, бригад обласного центру екстреної медичної допомоги та бригад МОЗу. Частково відновлено роботу Поліської, Бородянської, Макарівської, Ірпінськоїлікарень.

 

Розмінування

Протягом доби 21 квітня проведено обстеження та знешкодження ВНП у населених пунктах Бучанськогорайону: Ірпінь, Березівка, Макарів, Ворзель Поташня, Нова Буда, Гоголів, Шевченкове, Горенка, Микуличі, Северинівка, Стоянка, Шибине, Нове Залісся, Гостомель, Гавронщина;Броварського району: Велика Димерка, Скибин, Залісся, Перемога; Вишгородського району: Вишгород, Димер Доманівка, Ковалівка, Потоки, Красилівка, Мусійки, Термахівка, Сидоровичі, Олізарівка, Варівськ, Кропивня, Олива, Старовичі, Розважів, Обуховичі, Лютіж, Жмиївка, Олезарівка.

Під час робіт обстежено 372,42 га території та
21 об’єктів. Перевірено понад 28 км ліній електропередачта 1 км доріг,  знешкоджено 2831 од ВНП.

Всього з початку робіт обстежено 5139,58 га території,
935 об’єктів, 73,825 км автомобільних доріг та 4 км ж/д колії,
588,48 км ліній електропередач та 2,443 км газопроводу, виявлено та знешкоджено  20 тис 765 од. ВНП.

Продовжено роботу щодо навчання населення ризикам, пов’язаним з вибухонебезпечними предметами в 6населених пунктах Броварської ОТГ. Впродовж дня піротехніками обстежено 46 домогосподарств Бучанськогота Броварського районів.

До робіт залучалося 105 осіб та 37 од. техніки від ГУ ДСНС Закарпатської, Київської, Івано-Франківської, Тернопільської, Луганської, Чернівецької, Рівненської, Донецької областей.

 

 

ВОДОПОСТОЧАННЯ

 

 

Станом на 22 квітня у всіх деокупованих населених пунктах області  населення має доступ до питної води. Але ситуація в кожному населеному пункті різна. Наразі тривають роботи з підключення окремих будинків до водопостачання.

 

м.Буча та м. Ірпінь. – 19.04.2022 року працівниками КП «Ірпіньводоканал» повністю запущено водопостачання в усю систему однак через відсутність електроенергії водопостачання у будинках поки що відсутнє за винятком 1-2 поверхів (де будинки географічно розміщені нижче водопровідних мереж).

Поновило роботу підприємство, яке розливає бутильовану воду. Піднімають її на дизель-генераторах, це затратно, але це забезпечує Бучу питною водою.

Поряд з цим, проводяться роботи з прокладання водогону, який забезпечить мешканців Ірпеня водою із м.Києва.

У повному обсязі в Ірпіні працюють 7 артезіанських свердловин.

 

У с.Михайлівка-Рубежівка працівниками заповнено водою водонапірну башту.

У смт Гостомель затоплена КНС і великі пориви на водопровідних мережах. Наразі, фахівцями КП «Ірпіньводоканал» заповнено водою водонапірну башту де люди мають можливість набирати питну воду.

 

Немішаєвська ТГ –  с.Микуличі – генератор забезпечує роботу свердловини, вода подається в домівки. У с.Клавдієво-Тарасове та с.Пороскотень – вода подається в домівки. У смт Немішаєве –організовано доставку генераторів для запуску водопостачання та водовідведення

смт Макарів – частково відновлено електропостачання та централізоване водопостачання населенню.

 

смтБородянка Чорнобильський масив смт Бородянки повністю забезпечено централізованим водопостачанням і водовідведенням, а це майже 30% усіх споживачів. Поряд з цим, 45% водопровідних мереж селища набрано водою.

Запущено в роботу котельню на альтернативних видах палива яка забезпечує теплом геріатричний пансіонат та ЦРЛ, лікарня також забезпечена водопостачанням.

 

смт Димер21.04.2022 року для 40% споживачів селища відновлено надання послуг з централізованого водопостачання.

 

смт Іванків21.04.2022 року у другій половині дня повністю відновлено надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення усім споживачам селища. Згідно бактеріологічного аналізу питна вода відповідає нормативам.

 

 

ГАЗОПОСТАЧАННЯ

 

За попередню добу повністю або частково відновлено розподіл газу у 11 населених пунктах до 5701 об’єктів споживачів.

 

Крім того, протягом дня виконувались:

розпочато перші пуски смт.Ворзель, продовжуються пуски м. Буча,  смт. Гостомель, практично завершено пуски по смт. Коцюбинське;

– аварійно-відновлювальні роботи системи газопостачання та підготовчі роботи до відновлення – по 12 населеним пунктам, в т.ч. у м. Ірпінь, с. Горенка, смт. Бородянка;

 

Загалом, повністю або частково відновлено розподіл газу у 101 населеному пункті  (94 повністю та 7 частково)до  72 315 об’єктів споживачів, зокрема:

Бучанського р-ну – у 54населених пунктах

Броварського р-ну – у 36 населених пунктах

Вишгородського р-ну – у 10 населених пунктах  

Фастівського р-ну – 1 населений пункт

 

Без газопостачання залишається 18 населених пунктів. В Бучанському районі 16 в Вишгородському – 2.

 

ЕЛЕКТРОПОСТОЧАННЯ

 

Станом на 22.04.2022року протягом минулої добиповністю або частково відновлено електропостачанняу 27 населених пунктах, 28008 споживачам, зокрема, с.Вишняки, Красний Ріг, Майданівка, Язвинка(Бородянської ТГ), с.Станішівка, Дубова, Володарка, Красятичі, Вовчків, Шкнева (Іванківської ТГ), с.Михайлівка-Рубежівка (Ірпінська ТГ).

 

Залишаються без електропостачання – 112 населених пунктів, 67428 споживачів

 

Пожежі

За добу працівники ДСНС виїжджали на ліквідацію 6 пожеж. З них 5 – в житловому секторі, сміття – 1.

 

З початку російської воєнної агресії на спецлінію «102» та чергову частину Головного управління надійшло 4570 заяв та повідомлень громадян про підпал, вибух, замінування, пов’язаних безпосередньо з російською агресією, в тому числі за минулу добу 23.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…