Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНОМ НА 12:00

Розпочалася п’ятдесят сьома доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.

Триває повномасштабна збройна агресія російської федерації проти нашої Держави. Противник намагається продовжувати наступальні дії у Східній операційній зоні з метою встановлення повного контролю над територією Донецької і Луганської областей.

Ворог продовжує завдавати ракетно-бомбових ударів по об’єктам військової та цивільної інфраструктури по всій території України.

На Волинському, Поліському та Сіверському напрямках противник активних дій не проводив, змін в стані та положенні угруповань його військ не виявлено.

У звільнених від загарбника населених пунктах Бучанського, Вишгородського та Броварського районів продовжуються заходи з розмінування. Завозиться гуманітарна допомога. Комунальні служби продовжують відновлювати критичну інфраструктуру, розчищати вулиці та завали будівель.

За оновленою інформацією територіальних громад Київщини значних ушкоджень та руйнувань зазнали 2854 об’єктів, з них 806 зруйновано повністю, 2048 частково ушкоджено.

Повністю зруйновані 46 багатоповерхових будинків, 662 приватних садиб, 8 закладів освіти, 4 заклади охорони здоров’я, 9 закладів культури та 2 спортивні заклади, 6 об’єктів життєзабезпечення, 21 підприємство. Дані не є остаточними. Моніторинг триває.

Продовжуються роботи із зведення тимчасових мостів через річки Київщини. Біля села Стоянка почав працювати обхідний тимчасовий міст через річку Ірпінь. Працює міст й біля с. Романівка. Одночасно проходять роботи з демонтажу знищеного загарбниками мосту на Житомирській трасі. Головне завдання тут – відновити одну сторону моста в бік Києва і тим самим запустити в повній мірі Житомирську трасу.

Завершені роботи по відновленню переходу з твердим покриттям через річку Ірпінь біля села Демидів. Завершуються роботи по влаштуванню переправи через річку Таль та дороги з твердим покриттям в селі Рудня-Шпілівська. Розпочаті роботи з влаштування переправи з твердим покриттям через річку Терерів в смт Іванків. Здійснюються подготовчі роботи з влаштування мостової переправи через річку Хочева (село Хочева Іванківської тг). Всього до кінця квітня планується відновити рух на 29 мостових переходах. На 8 мостах необхідно провести додаткові роботи, в тому числі й з розмінування. На відновлення руху по них необхідно більше часу.

Тривають роботи з відновлення медичної допомоги в звільнених населених пунктах.  На територіях, де амбулаторії зазнали пошкоджень, медична допомога населенню надається надається за рахунок сил амбулаторій інших населених пунктів, сформованих бригад Товариства Червоного Христа, бригад обласного центру екстреної медичної допомоги та бригад МОЗу. Частково відновлено роботу Поліської, Бородянської, Макарівської, Ірпінської лікарень.

Розмінування

Протягом доби 20 квітня проведено обстеження та знешкодження вибухонебезпечні предмети у населених пунктах Бучанського району: Поташня, Бородянка, Горенка, Буча, Ворзель,  Ірпінь, Михайлівка-Рубежівка, Гостомель, Забуччя, Берестянка, Озера, Язвинка, Нове Залісся, Берестянка, Ясногородка, Березівка, Макарів, Липівка; Броварського району: Гоголів, Гайове, Шевченкове, Першотравневе, Підлісся, Вільне, Перемога; Вишгородського району: Жміївка, Станишівка, Козаровичі, Димер, Станишівка; Білоцерківського району –  Мар’янівка.

Під час робіт обстежено 561,89 га території та
12 об’єктів. Перевірено понад 43,48 км ліній електропередач,  знешкоджено 754 од ВНП.

Всього з початку робіт обстежено 4767,16 га території,
914 об’єктів, 72,825 км автомобільних доріг та 4 км ж/д колії,
560,48 км ліній електропередач та 2,443 км газопроводу, виявлено та знешкоджено  17 тис 934 од. ВНП.

Продовжено роботу щодо навчання населення ризикам, пов’язаним з вибухонебезпечними предметами в 6 населених пунктах Броварської ОТГ. Впродовж дня  обстежено 57 домогосподарств Бучанського, Броварського та Вишгородського районів.

До робіт залучалося 105 осіб та 37 од. техніки від ГУ ДСНС Закарпатської, Київської, Івано-Франківської, Тернопільської, Луганської, Чернівецької, Рівненської, Донецької областей.

ВОДОПОСТОЧАННЯ

Послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення відсутні у 11 населених пунктах, зокрема:

Бучанський район

Бучанська ТГ – (2 населені пункти) – м.Буча, смт Ворзель;

Ірпінська ТГ – (3 населені пункти) – м.Ірпінь, с.Михайлівка-Рубежівка, с.Козинці;

Гостомельська ТГ – смт Гостомель;

Макарівська ТГ – смт Макарів (частково);

Бородянська ТГ – смт Бородянка

Немішаївська ТГ –смт Немішаєве;

Вишгородський район

Іванківська ТГ – смт Іванків (20% селища);

Димерська ТГ – (2 населені пункти)смт Димер, с.Демидів.

ГАЗОПОСТАЧАННЯ

За попередню добу повністю або частково відновлено розподіл газу у 8 населених пунктах до 4529 об’єктів споживачів.

Розпочато перші пуски газу у смт. Гостомель, с. Микуличі Немішаєвської громади та с. Козинці Ірпінської громади, продовжуються пуски у м. Буча та                   смт. Коцюбинське.

Проводяться аварійно-відновлювальні роботи системи газопостачання та підготовчі роботи до відновлення – по 10 населених пунктах, в т.ч. в м. Ірпінь, с. Горенка, с. Ворзель.

Загалом, повністю або частково відновлено розподіл газу у 95 населених пунктах (89 повністю та 6 частково)до  66 614об’єктів споживачів, зокрема:

Бучанського р-ну – у 48 населених пунктах;

Броварського р-ну – у 36 населених пунктах;

Вишгородського р-ну – у 10 населених пунктах

Без газопостачання залишається 24 населених пунктів, зокрема:

Бучанського р-ну22 нас.пунктів (Галинка, Дмитрівка, Загальці, Качали, Стара Буда, Блиставиця, Ворзель, Луб’янка, Мироцьке, Горенка, Мощун, Озера, Дмитрівка, Хмільна, Забуччя, Ірпінь, Копилів, Липівка, Лозовик, Мар’янівка, Миколаївка, Почепин);

Вишгородського р-ну2 нас пунктів (Заруддя, Кухарі).

ЕЛЕКТРОПОСТОЧАННЯ

За оперативною інформацією ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» станом на 21.04.2022 року повністю відновлено електропостачання у 122 населених пунктах та частково у 16 населених пунктах.

Протягом минулої доби відновлено повністю або частково електропостачанняу 10 населених пунктах, 6154 споживачам.

Залишаються без електропостачання – 156 населені пункти, 87 489 споживачі.

Пожежі

За добу працівники ДСНС виїжджали на ліквідацію 9 пожеж. З них 7  – в житловому секторі.

З початку російської воєнної агресії на спецлінію «102» та чергову частину Головного управління надійшло 4547 заяв та повідомлень громадян про підпал, вибух, замінування, пов’язаних безпосередньо з російською агресією, в тому числі за минулу добу 10. Затримано вісім мародерів.

Поділитися:
Читайте також

18 січня Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет з робочим візитом відвідав заклади освіти Київської області. Основна мета заходу –…

Під головуванням Президента України Володимира Зеленського у Харкові відбулося виїзне засідання Ради національної безпеки і оборони України, на якому розглядалися…

Від початку кампанії з вакцинації проти коронавірусу в Київській області проведено понад 1,7 млн. щеплень. Одну дозу отримали більше 878…

        За інформацією виконуючого обов’язки генерального директора ДСП «Чорнобильська АЕС» Валерія Сейди, у Зоні відчуження новий безпечний…