Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНОМ НА 12:00

Розпочалася п’ятдесят четверта доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню

Ворог продовжує ведення повномасштабної збройної агресії проти нашої Держави. Збройні сили російської федерації завершують створення наступального угруповання у Східній операційній зоні. Противник також не припиняє завдавати ракетно-бомбових ударів по об’єктах критичної інфраструктури України.

На Волинському та Поліському напрямках ворог активних дій не проводив, ознак формування наступальних угруповань не виявлено. На Сіверському напрямку ворог здійснює посилений контроль ділянок кордону.

У звільнених від загарбника населених пунктах Бучанського, Вишгородського та Броварського районів силами оборони проводиться розмінування. Завозиться гуманітарна допомога. Комунальні служби продовжують відновлювати критичну інфраструктуру, розчищати вулиці та завали будівель.

За оновленою інформацією територіальних громад Київщини значних ушкоджень та руйнувань зазнали 2541 об’єктів, з них 726 зруйновано повністю, 1815 частково ушкоджено.

Повністю зруйновані 38 багатоповерхових будинків, 586 приватних садиб, 8 закладів освіти, 4 заклади охорони здоров’я, 8 закладів культури та 2 спортивні заклади, 6 об’єктів життєзабезпечення.

Продовжуються роботи з розчистки Житомирської траси та зведення тимчасових насипних мостів через р. Ірпінь. Біля села Стоянка почав працювати обхідний тимчасовий міст через річку Ірпінь. Одночасно проходять роботи з демонтажу знищеного загарбниками мосту на Житомирській трасі. Головне завдання тут – відновити одну сторону моста в бік Києва і тим самим запустити в повній мірі Житомирську трасу.

Завершені роботи по відновленню переходу з твердим покриттям через річку Ірпінь біля села Демидів. Завершуються роботи по влаштуванню переправи через річку Таль та дороги з твердим покриттям в селі Рудня-Шпілівська. Розпочаті роботи з влаштування переправи з твердим покриттям через річку Терерів в смт Іванків. Здійснюються подготовчі роботи з влаштування мостової переправи через річку Хочева (село Хочева Іванківської тг).

Розмінування

Протягом доби 17 квітня проведено обстеження та знешкодження вибухонебезпечних предметів у населених пунктах:

Бучанського району: Макарів, Дружня, Озерщина, Буча, Ворзель, Ірпінь, Гостомель, Дмитривка, Михайлівка – Рубежівка, Мироцьке, Бородянка, Берестянка;

Броварського району: Гребельки, Перемога, Шевченкове;

Вишгородського району: Нові Петрівці, Димер, Прибірськ, Вовчків;

Фастівського району: Ясногородка.

Під час робіт обстежено 714,96 га території та
56 об’єктів. Перевірено понад 29,5 км ліній електропередач, 443 м газопроводу,  знешкоджено 661 од ВНП.

Всього з початку робіт обстежено 3256,96 га території,
845 об’єктів, 72,825 км автомобільних доріг та 4 км з/д колії,
440,8 км ліній електропередач та 2,443 км газопроводу, виявлено та знешкоджено  15 тис. 993 од. ВНП.

До робіт залучалося 105 осіб та 37 од. техніки (від ГУ ДСНС Закарпатської, Київської, Івано-Франківської, Тернопільської, Луганської, Чернівецької, Рівненської, Донецької областей.

Ситуація в районах

Білоцерківський, Бориспільський, Обухівський, Фастівський райони. Території, захоплені російськими військами та/або іншими військовими формуваннями відсутні. Всі об’єкти критичної інфраструктури на території громад району працюють у звичайному режимі. Ситуація стабільна, контрольована. Продовжується посівна кампанія. Працює додаткова  техніка для облаштування лінії оборони районів. Упорядковується діяльність добровольчих формувань.

По інфраструктурі Васильківської територіальної громади зранку завдано ракетний удар. Інформація уточнюється.

Броварський район. Ніч з 17 на 18 квітня у Броварському районі минула без надзвичайних подій.

Щодня, відповідно до графіку, в населених пунктах району проводяться роботи з відновлення електропостачання (заміна електроопор та пошкодженого проводу та обладнання). Станом на сьогодні, загальна кількість відновлень становить 84158.

Ще знеструмлено та залишилося відновити електропостачання 632 абонентам.

В районі, Броварським відділенням АТ «Київоблгаз», щодня проводяться ремонтні роботи пошкодженого газопроводу та поступового відновлення газопостачання населенню. 17 квітня по Броварському району – послугу розподілу газу подано – 100% споживачам (крім с/т Мокрець – 94 об’єкти). Також здійснюється контроль на раніше пущених об‘єктах.

Внаслідок бойових дій були пошкоджені та зруйновані 7 переправ через водойми та 3 автомобільні магістральні мости. Відновлено автомобільну магістраль М-01 Київ-Чернігів, в населеному пункті Залісся, Великодимерської громади. 

Продовжуються роботи на південно-західній залізниці, у відновленні сполучення у напрямку м. Ніжин.

На сьогодні кількість пошкодженого житла місцевих мешканців становить 482 будинки. Серед них, 164 будинки повністю зруйновані. Часткової руйнації зазнали 318 будинків.

Сільськогосподарськими підприємствами району проводяться весняно-польові роботи, відповідно до графіку їх проведення. Крім територій, які були окуповані.

В районі відновлений рух пасажирських перевезень.

Бучанський район. Ситуація підконтрольна в більшості громадах напружена.

Макарівська ТГ – відновлюється інженерна інфраструктура, робота лікарні, зв’язок  частково відновлено.

Бородянська ТГ – зв’язку не має, зруйновано інфраструктуру, продовжуються розбирання зруйнованих будинків,  поновлення інфраструктури, відновлює роботу лікарня.

Немишаївська ТГ – продовжуються роботи по поновленню інфраструктури, зв’язку  практично не має. 

Бучанська ТГ – розмінування та розчищення доріг, завалів, відновлення інфраструктури, роботи медицини, зв’язок частково є.

Гостомельська ТГ –  Проводиться розмінування, відновлення інфраструктури, медицини, зв’язок частково є.

Ірпінська ТГ – місто на 90 % розчищене, інфраструктура готова до роботи, очікується заживлення електроенергією, зв’язок частково є.

Дмитрівська ТГ – частково відсутнє світло, зв’язок частково є.

Вишнівська ТГ – відновлюється освітлення.

Білогородська ТГ, Пісківська ТГ, Борщагівська ТГ,  Коцюбинська ТГ, в штатному режимі. По всім громадам йде відновлення інфраструктури.

Вишгородський район Ситуація в районі контрольована. Вишгородська, Славутицька, Петрівська та Пірнівска громади працюють в звичайному режимі, населенню надається необхідна допомога. Продовжується робота по укріпленню обороноздатності району.

В Іванківській, Димерської та Поліської тг частково відсутній зв‘язок, частково відсутнє електропостачання. Здійснюються заходи щодо нормалізації ситуації в громадах, завезення гуманітарної допомоги, відновлення інфраструктури. Відновлено електропостачання в смт Іванків та 30 населених пунктах Іванківської громади. Відновлено електропостачання в населених пунктах Димерської громади.

ВОДОПОСТОЧАННЯ

Послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення відсутні у 11 населених пунктах (84 689 абонентів), зокрема:

Бучанський район

Бучанська ТГ – (2 населені пункти) – м.Буча, смт Ворзель;

Ірпінська ТГ – (3 населені пункти) – м.Ірпінь, с.Михайлівка-Рубежівка, с.Козинці;

Гостомельська ТГ – смт Гостомель;

Макарівська ТГ – смт Макарів (частково);

Бородянська ТГ – смт Бородянка

Немішаївська ТГ – смт Немішаєве (частково);

Вишгородський район

Іванківська ТГ – смт Іванків (20% селища);

Димерська ТГ – (2 населені пункти) смт Димер, с.Демидів.

м.Ірпінь– АК «Київводоканал» завершив роботи на каналізаційному колекторі, який було пошкоджено ворожими обстрілами. Колектор готовий до експлуатації і почне працювати, щойно буде відновлено суміжні об’єкти інфраструктури.

Поряд з цим, проводяться роботи з прокладання водогону, який забезпечить мешканців Ірпеня водою із м.Києва.

 Немішаєвська ТГ –  с.Микуличі – генератор забезпечує роботу свердловини, вода подається в домівки. У с.Клавдієво-Тарасове та с.Пороскотень – вода подається в домівки. У смт Немішаєве–організовано доставку генераторів для запуску водопостачання та водовідведення.

Смт Бородянка – 15.04.2022 року фахівцями АТ «Київводоканал» завершено роботи на головній каналізаційній насосній  станції у селищі. З приміщення станції повністю відкачали понад 7000 м3 стічних вод. Тепер фахівці зможуть виконати ремонт затопленого обладнання та повністю відновити роботу каналізаційної станції.

смт Макарів – частково відновлено електропостачання та  централізоване водопостачання населенню.

смт Іванків16.04.2022 року повністю відновлено електропостачання, таким чином усі свердловини в роботі та підключено до електропостачання, вода у систему запущена. Наразі 80% абонентів селища забезпечено цілодобовим централізованим водопостачання, решта 20% почасово – 4 години вранці і 4 години ввечері до з’ясування якості питної води

ГАЗОПОСТАЧАННЯ

За попередню добу повністю або частково відновлено розподіл газу у 12 населених пунктах до 6914 об’єктів споживачів.

Крім того, протягом дня виконувались:

– аварійно-відновлювальні роботи системи газопостачання та підготовчі роботи до відновлення – по 14 населених пунктах, в т.ч. в м. Ірпінь, с. Горенка, смт. Гостомель.

Загалом, повністю або частково відновлено розподіл газу у 85 населених пунктах до  51 981 об’єктів споживачів, зокрема:

Бучанського р-ну – у 39 населених пунктах

Броварського р-ну – у 36 населених пунктах

Вишгородського р-ну – у 9 населених пунктах

Фастівського р-нуу одному населеному пункті

Без газопостачання залишається 34 населених пунктів, зокрема:

Бучанського р-ну31 нас.пункт (Галинка, Дмитрівка, Загальці, Качали, Стара Буда, Блиставиця, Ворзель, Гаврилівка, Луб’янка, Мироцьке, Тарасівщина, Горенка, Гостомель, Мощун, Озера, Дмитрівка, Хмільна, Діброва, Забуччя, Ірпінь, Козинці, Калинівка, Копилів, Липівка, Лозовик, Мар’янівка, Миколаївка, Мотижин, Почепин, Королівка, Микуличі);

Броварського р-ну – залишок у с.Мокрець (Калитянська ТГ);

         – Вишгородського р-ну3 нас пункти (Заруддя, Кропивня, Кухарі).

Всього без газопостачання залишається 97 368 споживачів

ЕЛЕКТРОПОСТОЧАННЯ

Протягом минулої доби:

відключалися– 469 ТП, 11 населених пунктів, 30294 споживачів;

– відновлено електропостачання на 604 ТП, 17 населеним пунктам, 36268 споживачам (з них по бойових 335 ТП, 7 населених пунктів, 25803 споживачів);

Залишаються знеструмленими – 1493 ТП, 175 населених пунктів, 85873 споживачі.

Пожежі

За добу працівники ДСНС виїжджали на ліквідацію 13 пожеж. З них 8– в житловому секторі, 1 – на об’єктах, 2 – на транспорті

З початку російської воєнної агресії на спецлінію «102» та чергову частину Головного управління надійшло 4520 заяв та повідомлень громадян про підпал, вибух, замінування, пов’язаних безпосередньо з російською агресією, в тому числі за минулу добу 3.

 

Поділитися:
Читайте також

18 січня Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет з робочим візитом відвідав заклади освіти Київської області. Основна мета заходу –…

Під головуванням Президента України Володимира Зеленського у Харкові відбулося виїзне засідання Ради національної безпеки і оборони України, на якому розглядалися…

Від початку кампанії з вакцинації проти коронавірусу в Київській області проведено понад 1,7 млн. щеплень. Одну дозу отримали більше 878…

        За інформацією виконуючого обов’язки генерального директора ДСП «Чорнобильська АЕС» Валерія Сейди, у Зоні відчуження новий безпечний…