ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНОМ НА 12:00

Розпочалася п’ятдесят перша доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.

Триває повномасштабна збройна агресія російської федерації проти нашої Держави.

Противник продовжує завдавати ракетно-бомбових ударів по інфраструктурі населених пунктів України.

На Волинському та Поліському напрямках окремі підрозділи збройних сил республіки білорусь виконують завдання з прикриття українсько-білоруського кордону в Брестській та Гомельській областях.

На Сіверському та Слобожанському напрямках обстановка без змін.

 У звільнених від загарбника населених пунктах Бучанського, Вишгородського та Броварського районів силами оборони проводиться зачистка, розмінування. Завозиться гуманітарна допомога. Комунальні служби продовжують відновлювати критичну інфраструктуру, розчищати вулиці та завали будівель.

Працює спеціальна обласна моніторингова група, що фіксує наслідки агресії росії та знищення цивільної інфраструктури.

Загалом руйнування зафіксовано у 35 з 69 територіальних громад Київської області, що складає 50,7 %. Критичних руйнувань завдано в Бучанській, Ірпінській, Гостомельській, Бородянській, Макарівській, Великодимерській, Пісківській ТГ.

За попередньою оперативною інформацією територіальних громад Київщини значних ушкоджень та руйнувань зазнали 1875 об’єктів, з них 546 зруйновано повністю, 1329 частково ушкоджено.

Повністю зруйновані 28 багатоповерхових будинків, 441 приватна садиба, 8 закладів освіти, 4 заклади охорони здоров’я, 8 закладів культури та 2 спортивні заклади.

Продовжуються роботи з розчистки Житомирської траси та зведення тимчасових насипних мостів через р. Ірпінь. В районі с. Романівка міст вже готовий. Його звели за 6 днів. Біля села Стоянка роботи із зведення насипного мосту будуть закінчені найближчим часом. Одночасно проходять роботи з демонтажу знищеного загарбниками мосту на Житомирській трасі. Головне завдання тут – відновити одну сторону моста в бік Києва і тим самим запустити в повній мірі Житомирську трасу. Продовжуються роботи по відновленню переходу з твердим покриттям через річку Ірпінь біля села Демидів. Розпочались підготовчі роботи по влаштуванню переправи через річку Таль та дороги з твердим покриттям в селі Рудня-Тальська.

Розмінування

Протягом доби 14 квітня проведено обстеження та знешкодження вибухонебезпечних предметів у населених пунктах Ірпінь, Буча,  Бородянка, Гостомель, Калинівка, Мощун, Берестянка, Іванків, Рудня Шпилівська Дружня, Дмитрівка, Озерщина, Забуччя, Вабля, Розважі, Кухарі, Перемога, Качали, Галинка, Велика Димерка, Богданівка, Станішівк, Обухович, Термахівка, Чкаловка, Кропивня, Русанів, Бервиця, Гоголів, Броварського, Бучанського та Вишгородського районів.

Під час робіт обстежено 191,12 га території та
159 об’єктів. Перевірено понад 56 км ліній електропередач, знешкоджено 465 од ВНП.

Всього з початку робіт обстежено 1232,12 га території,
719 об’єктів, 72,825 км автомобільних доріг та 308,3 км ліній електропередач та 2 км газопроводу, виявлено та знешкоджено             14 тис. 401 од. ВНП.

До робіт залучалося 99 осіб та 35 од. техніки (від ГУ ДСНС Закарпатської, Київської, Івано-Франківської, Тернопільської, Луганської, Чернівецької, Рівненської областей.

ВОДОПОСТОЧАННЯ

Послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення відсутні у 13 населених пунктах (96 801 абонентів), зокрема:

Броварський район

Великодимерська ТГ –с.Богданівка;

Бучанський район

Бучанська ТГ – (2 населені пункти) – м.Буча, смт Ворзель;

Ірпінська ТГ – (3 населені пункти) – м.Ірпінь, с.Михайлівка-Рубежівка, с.Козинці;

Гостомельська ТГ – смт Гостомель;

Макарівська ТГ – смт Макарів (частково наявне ЦВП там де підключено електропостачання);

Бородянська ТГ – смт Бородянка

Немішаївська ТГ – смт Немішаєве;

Вишгородський район

Іванківська ТГ – смт Іванків;

Димерська ТГ – (2 населені пункти)смт Димер, с.Демидів.

14.04.2022 року КП «Ірпіньводоканал» через дизель-генератори наповнено питною водою декілька водонапірних башт м.Буча, що дало можливість невелику частину міста забезпечити питною водою (до 1-3 поверхів адже тиск у мережах до 1 атм.).

Протягом 13-14.04.2022 року фахівцями АТ «Київводоканал» спільно з водопровідно-каналізаційними підприємствами області проводилися роботи з відкачування стічних води із затопленої головної каналізаційної станції смт Бородянка. Наразі вже відкачано понад 3000 м3 стоків. Для повного осушення КНС знадобиться ще одна доба, лише після цього фахівці зможуть розпочати роботи з ремонту основного обладнання.

ГАЗОПОСТАЧАННЯ

За попередню добу повністю або частково відновлено розподіл газу у 17 населених пунктах до 5529 об’єктів споживачів.

Загалом, повністю або частково відновлено розподіл газу у 64 населених пунктах області до  32 780об’єктів споживачів, зокрема:

Бучанського р-ну – 33 населених пунктах до 15042 об’єктів споживачів;

Броварського р-ну – 25 населених пунктах до 15818 об’єктів споживачів;

Вишгородського р-ну – 5 населених пунктах до 1742 об’єктів споживачів;

Фастівського р-нус.Ясногородка (Бишівська ТГ).

Без газопостачання залишається 56 населених пункти, зокрема:

Бучанського р-ну38 нас.пункти

         – Вишгородського р-ну – 7 нас. Пунктів

         – Броварського р-ну11 нас.пунктів                

ЕЛЕКТРОПОСТОЧАННЯ

Протягом минулої доби відключалися 18 населених пунктів, 44747 споживачів; відновлено електропостачання на 158 ТП, 28 населеним пунктам, 7626 споживачам

Залишаються знеструмленими – 2921 ТП, 230 населених пункти, 141680 споживачів

Пожежі

За добу працівники ДСНС виїжджали на ліквідацію 6 пожеж. З них 5– в житловому секторі, 1 – на об’єктах.

З початку російської воєнної агресії на спецлінію «102» та чергову частину Головного управління надійшло 4473 заяв та повідомлень громадян про підпал, вибух, замінування, пов’язаних безпосередньо з російською агресією, в тому числі за минулу добу 17. За добу затримано 4 мародерів.

Найбільше повідомлень надходять стосовно Броварського, Бучанського та Вишгородського районів Київської області.

Поділитися:
Читайте також

18 січня Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет з робочим візитом відвідав заклади освіти Київської області. Основна мета заходу –…

Під головуванням Президента України Володимира Зеленського у Харкові відбулося виїзне засідання Ради національної безпеки і оборони України, на якому розглядалися…

Від початку кампанії з вакцинації проти коронавірусу в Київській області проведено понад 1,7 млн. щеплень. Одну дозу отримали більше 878…

        За інформацією виконуючого обов’язки генерального директора ДСП «Чорнобильська АЕС» Валерія Сейди, у Зоні відчуження новий безпечний…