Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНОМ НА 12:00 17.04.2022

Розпочалася п’ятдесят третя доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.

Ворог продовжує ведення повномасштабної збройної агресії проти нашої Держави.

 

У підрозділах окупантів, що знаходяться на лінії безпосереднього зіткнення, росте невдоволення особового складу, морально-психологічний стан залишається на низькому рівні. На Волинському і Поліському напрямках противник активних дій не проводив. Визначені підрозділи збройних сил республіки білорусь продовжують виконувати завдання з прикриття українсько-білоруського кордону на територіях Брестської та Гомельської областей.

На Сіверському напрямку зберігається імовірність ракетних ударів.

 

Зранку ворог наніс ракетний удар по м. Бровари. Є потрапляння в ряд інфраструктурних об’єктів. На місці працюють робітники ДСНС, інформація щодо постраждалих уточнюється. За повідомленнями місцевої влади в Броварах можуть бути перебої з електроенергією та водопостачанням. Всі комунальні служби працюють в посиленому режимі.

 

 У звільнених від загарбника населених пунктах Бучанського, Вишгородського та Броварського районів силами оборони проводиться зачистка, розмінування. Завозиться гуманітарна допомога. Комунальні служби продовжують відновлювати критичну інфраструктуру, розчищати вулиці та завали будівель.

 

За попередньою оперативною інформацією територіальних громад Київщини значних ушкоджень та руйнувань зазнали 1875 об’єктів, з них 546 зруйновано повністю, 1329 частково ушкоджено.

Повністю зруйновані 28 багатоповерхових будинків, 441 приватна садиба, 8 закладів освіти, 4 заклади охорони здоров’я, 8 закладів культури та 2 спортивні заклади.

 

Продовжуються роботи з розчистки Житомирської траси та зведення тимчасових насипних мостів через р. Ірпінь. Біля села Стоянка роботи із зведення насипного мосту закінчені. Рух транспорту планується відкрити у понеділок. Одночасно проходять роботи з демонтажу знищеного загарбниками мосту на Житомирській трасі. Головне завдання тут – відновити одну сторону моста в бік Києва і тим самим запустити в повній мірі Житомирську трасу. Продовжуються роботи по відновленню переходу з твердим покриттям через річку Ірпінь біля села Демидів. Розпочались підготовчі роботи по влаштуванню переправи через річку Таль та дороги з твердим покриттям в селі Рудня-Тальська.

 

Розмінування

16 квітня проведено обстеження та знешкодження вибухонебезпечних у населених пунктах:

Бучанського району: Ворзель, Коцюбинське, Миколаївка, Калинівка, Небилиця, Буча, Ірпінь, Бородянка, Гостомель, Макарів, Дмитрівка, Нова Гребля, Берестянка, Мироцьке, Берестянка;

Броварського району: Перемога, Лукаші, Лукянівка, Калинівка Залісся, Зоря, Богданівка;

Вишгородського району: Лютіж,  Іванків, Сукачі, Сидоровичі, Кухарі, Заруддя.

Під час робіт обстежено 1032,85 га території та
14 об’єктів. Перевірено понад 12,5 км ліній електропередач, 4 км ж/д колії,  знешкоджено 495 од ВНП.

Всього з початку робіт обстежено 2542 га території,
789 об’єкти, 72,825 км автомобільних доріг та 4 км ж/д колії,
411,3 км ліній електропередач та 2 км газопроводу, виявлено та знешкоджено  15 тис. 332 од. ВНП.

До робіт залучалося 99 осіб та 35 од. техніки (від ГУ ДСНС Закарпатської, Київської, Івано-Франківської, Тернопільської, Луганської, Чернівецької, Рівненської областей.

 

 

ВОДОПОСТОЧАННЯ

 

Послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення відсутні у 11населених пунктах (84 689 абонентів), зокрема:

Бучанський район

Бучанська ТГ – (2 населені пункти) – м.Буча, смт Ворзель;

Ірпінська ТГ – (3 населені пункти) – м.Ірпінь, с.Михайлівка-Рубежівка, с.Козинці;

Гостомельська ТГ – смт Гостомель;

Макарівська ТГ – смт Макарів (частково);

Бородянська ТГ – смт Бородянка

Немішаївська ТГ – смт Немішаєве (частково);

Вишгородський район

Іванківська ТГ – смт Іванків (20% селища);

Димерська ТГ – (2 населені пункти) смт Димер, с.Демидів.

 

м.Ірпінь АК «Київводоканал» завершив роботи на каналізаційному колекторі, який було пошкоджено ворожими обстрілами. Колектор готовий до експлуатації і почне працювати, щойно буде відновлено суміжні об’єкти інфраструктури.

Поряд з цим, проводяться роботи з прокладання водогону, який забезпечить мешканців Ірпеня водою із м.Києва.

 Немішаєвська ТГ –  с.Микуличі – генератор забезпечує роботу свердловини, вода подається в домівки. У с.Клавдієво-Тарасове та с.Пороскотень – вода подається в домівки. У смт Немішаєве–організовано доставку генераторів для запуску водопостачання та водовідведення.

смтБородянка – 15.04.2022 року фахівцями АТ «Київводоканал» завершено роботи на головній каналізаційній насосній  станції у селищі. З приміщення станції повністю відкачали понад 7000 м3 стічних вод. Тепер фахівці зможуть виконати ремонт затопленого обладнання та повністю відновити роботу каналізаційної станції.

смт Макарів – частково відновлено електропостачання та  централізоване водопостачання населенню.

смт Іванків16.04.2022 року повністю відновлено електропостачання, таким чином усі свердловини в роботі та підключено до електропостачання, вода у систему запущена. Наразі 80% абонентів селища забезпечено цілодобовим централізованим водопостачання, решта 20% почасово – 4 години вранці і 4 години ввечері до з’ясування якості питної води

 

 

ГАЗОПОСТАЧАННЯ

За попередню добу повністю або частково відновлено розподіл газу у 18 населених пунктах до 5597 об’єктів споживачів.

Крім того, протягом дня виконувались:

– аварійно-відновлювальні роботи системи газопостачання та підготовчі роботи до відновлення по 11 населених пунктах, в т.ч. в другій половині смт. Макарів, м. Ірпінь, с. Горенка та с. Рубежівка;

Загалом, повністю або частково відновлено розподіл газу у 82 населених пунктах до  45 067 об’єктів споживачів, зокрема:

Бучанського р-ну – у 37 населених пунктах

Броварського р-ну – у 36 населених пунктах

Вишгородського р-ну – у 8 населених пунктах

Фастівського р-ну у 1 наскеленому пункті

Без газопостачання залишається 37 населених пунктів, зокрема:

Бучанського р-ну33 нас.пунктів

Броварського р-нучастково 4 нас.пункти

Вишгородського р-ну4 нас пункти

 

 

ЕЛЕКТРОПОСТОЧАННЯ

 

Протягом минулої доби:

відключалися –  120 ТП, 12 населений пунктів, 11 102 споживачі;

відновлено електропостачання на 324 ТП, 36 населеним пунктам, 19 594 споживачам (з них по бойових 164 ТП, 23 населених пункти, 7 057 споживачів);

Залишаються знеструмленими – 1850 ТП, 183 населені пункти, 117 206 споживачів.

 

Пожежі

За добу працівники ДСНС виїжджали на ліквідацію 35 пожеж. З них 6– в житловому секторі, 1 – на об’єктах, 23- травяний настіл, сміття – 4, сміттєзвалище -1.

З початку російської воєнної агресії на спецлінію «102» та чергову частину Головного управління надійшло 4517 заяв та повідомлень громадян про підпал, вибух, замінування, пов’язаних безпосередньо з російською агресією, в тому числі за минулу добу 23.

 

Найбільше повідомлень надходять стосовно Броварського, Бучанського та Вишгородського районів Київської області.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…