ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНОМ НА 11:00 28.04.2022

Розпочалася шістдесят четверта доба героїчногопротистояння Українського народу російському воєнномувторгненню. Триває повномасштабна збройна агресіяросійської федерації проти України.

Противник продовжує наступальні дії у Східній операційнійзоні з метою встановлення повного контролю над територієюДонецької і Луганської областей та утримання сухопутногокоридору з тимчасово окупованим Кримом.

Ворог нарощує темпи проведення наступальної операції. Практично на всіх напрямках російські окупанти здійснюютьінтенсивний вогневий вплив. Найбільша активністьспостерігається на Слобожанському та Донецькомунапрямках.

У звільнених від загарбника населених пунктах Бучанського, Вишгородського та Броварського районівпродовжуються заходи з розмінування. Завозиться гуманітарна допомога. Комунальні служби продовжуютьвідновлювати критичну інфраструктуру, розчищативулиці та завали будівель, відновлюють роботу медичніустанови.

Щоб зафіксувати пошкодження об’єктів для подальшогоїхнього відновлення, в області працюють моніторинговігрупи. Загалом руйнування зафіксовано у 35 з 69 територіальних громад Київської області, що складає 50,7 %. Критичних руйнувань завдано в Бучанській, Ірпінській, Гостомельській, Бородянській, Макарівській, Великодимерській та Пісківській ТГ.

Продовжуються роботи із зведення тимчасових мостівчерез річки Київщини та відновлення дорожньоїінфраструктури. Внаслідок бойових дій та агресії росії в Київській області пошкоджено чи повністю зруйновано 37 мостів. На сьогодні вже функціонують 11 переправ.

Розмінування

27 квітня проведено обстеження та знешкодження ВНП у населених пунктах:

Бучанський район Тальське, Бородянка, Буча, Ірпінь, Михайлівка-Рубежівка, Гостомель, Забуччя, Раківка, Русанів, Мощун, Мила, Гореничі, Дмитрівка, Загальці, Нова Буда;

Броварський район Велика Димерка, Шевченково, Гоголів, Русанів, Світильня, Гребельки, Плоске, Лукаші, Лук’янівка, Рожни, Підлісся;

Білоцерківський район Коженики;

Вишгородський район Козаровичі, Димер, Литвинівка, Катюжанка, Запрудка, Чорнобиль;

Фастівський район Гвардійське, Мархалівка, Велика Солтанівка.

Протягом доби піротехнічними підрозділамиздійснено 42 залучення, обстежено 538,147 гатериторії та 8 об’єктів. Перевірено понад 34,3 кмліній електропередач,  знешкоджено 404 од ВНП.

Усього з початку робіт обстежено 6417.4953 га території,

964 об’єктів, 80,825 км автомобільних доріг та 4 км ж/д колії,

692.251  км ліній електропередач та 2,443 кмгазопроводу, виявлено та знешкоджено  23 тис 622 од. ВНП.

Впродовж дня піротехніками обстежено 88домогосподарств Бучанського, Броварського, Вишгородського та Фастівського районів.

Продовжено роботу щодо навчання населенняризикам, пов’язаним з вибухонебезпечнимипредметами в 9 населених пунктах Броварськогорайону та 9 населених пунктах Вишгородськогорайону.

До робіт залучалося 105 осіб та 37 од. техніки відГУ ДСНС Закарпатської, Київської, Івано-Франківської, Тернопільської, Луганської, Чернівецької, Рівненської, Донецької областей,  МРЦ ШР ДСНС та 2 СЦШР ДСНС України.

Водопостачання

Бучанська ТГ:

муча – повністю запущено водопостачання в усюсистему м.Буча.

Ірпінська ТГ:

м.Ірпіньпрацівниками КП «Ірпіньводоканал» запущено водопостачання повністю в усю систему міста, однакчерез відсутність електроенергії водопостачання у будинках поки що відсутнє за винятком 1-2 поверхів, де будинки географічно розміщені нижче водопровіднихмереж. У повному обсязі працюють 7 артвердловин.

сихайлівка-Рубежівказаповнено водою водонапірнубашту, де люди мають можливість набирати питну воду.

смт Гостомель – затоплено та вийшли з ладу 2 КНС. Великі пориви на водопровідних мережах. Наразіфахівцями КП «Ірпіньводоканал» заповнено водою водонапірну башту, де люди мають можливість набиратипитну воду.

созинці – 28.04.2022 року у другій половині дня планується повністю відновити надання послуг зцентралізованого водопостачання.

Немішаєвська ТГ:

сикуличі, Клавдієво-Тарасове, смт Немішаєвеповністю відновлено надання послуг з централізованоговодопостачання.

Макарівська ТГ:

смт Макарівчастково відновлено електропостачання та частково централізоване водопостачання.

Бородянська ТГ:

смт Бородянка – усі водопровідні мережі селища набрано водою, однак через суттєві пориви на водопровідній мережі та на 60% зруйнованоїзапірної арматури виникають перебої зпостачанням води. Аварійні служби постійнопрацюють над ремонтом мереж. Чорнобильськиймасив смт Бородянки – повністю забезпеченоцентралізованим водопостачанням і водовідведенням, а цемайже 30% усіх споживачів.

Запущено в роботу котельню на альтернативних видах палива, яка забезпечує теплом геріатричний пансіонат та ЦРЛ, лікарня також забезпечена централізованимводопостачанням.

с. Нове Залісся та силиповичіповністю відновленонадання послуг з централізованого водопостачання.

смт Димерповністю відновлено надання послуг зцентралізованого водопостачання, однак через суттєвіпориви у водопровідних мережах – бувають перебої у подачі води. Аварійні служби постійно працюють над ремонтом мереж.

Іванківська ТГ:

смт Іванківповністю відновлено надання послуг зцентралізованого водопостачання.

села Іванківської ТГ – із 42 населених пунктів, які маютьцентралізоване водопостачання, у 34 повністю відновленонадання послуг з централізованого водопостачання. Через відсутність електричної енергії у 8 населених пунктах поки централізоване водопостачання відсутнє.

Газопостачання

За попередню добу частково відновлено розподіл газу у 7 населених пунктах до 4 727 об’єктів споживачів.

Крім того, протягом дня:

розпочато перші пуски природного газу на об’єкти с. Горенка, с. Кухарі; продовжувалисяроботи з відновлення газопостачання у с. Рубежівка та смт Бородянка;

виконувались аварійно-відновлювальні роботисистеми газопостачання та підготовчі роботи до відновлення – по 9 населених пунктах, в т.ч. в м.Ірпінь (заповнені та випробувані під газом розподільчі мережі міста високого тиску, булипроведено пробне заповнення розподільчихмереж середнього тиску І частини міста), сощун.

Загалом, повністю або частково відновленорозподіл газу у 111 населених пунктах (105 повністю та 6 частково) до  97 809 об’єктівспоживачів, зокрема:

Бучанського р-ну – у 62 населених пунктах до 70 977 об’єктів споживачів;

Броварського р-ну – у 36 населених пунктах до 22 762 об’єктів споживачів;

Вишгородського р-ну – у 12 населених пунктах до 3 892 об’єктів споживачів;

Фастівського р-нуу с. Ясногородка (БишівськаТГ).

Поряд з цим по 9 населених пунктах проводилисяаварійно-відновлювальні роботи системи газопостачання та підготовчі роботи до відновленняце 51 566 об’єктів споживачів.

Без газопостачання залишається 9 населенихпунктів, зокрема:

Бучанського р-ну8 населених пунктів(Мироцьке, Мощун, Дмитрівка, Забуччя, Ірпінь, Мар’янівка, Миколаївка, Почепин);

Вишгородського р-ну1 населений пункт (Нівицьке).

Поки без газопостачання залишається 51 566 об’єктів споживачів, зокрема:

       Бучанський район – 51 476 об’єктівспоживачів;

       Вишгородський район – 90 об’єктівспоживачів.

Електропостачання

За минулу добу аварійні бригади повністю або часткововідновили електропостачання:

– у Бучанському районі в населених пунктахіжиловичі, Наливайківка, Бондарня,Мирча;

– у Вишгородському районі в населених пунктах: НовіМакалевичі, Піски, Степанівка, Карпилівка, Романівка, Черемошна.

Протягом минулої доби:

відключалось – 127 ТП, 8 населених пунктів, 6310 споживачів;

– введено в роботу – ПЛ-35 кВ Чорнобиль-Радинка на ділянці ПС Чорнобиль-ЛР-2;

– заживлено – ПС-35 Роз’їздже.

Відновлено електропостачання211 ТП, 27 населенимпунктам, 12635 споживачам (з них по бойових 84 ТП, 19 населених пунктів, 6325 споживачів).

Залишаються без електропостачання628 ТП, 64 населених пункти, 31737 споживачів (з них по бойовим623 ТП, 63 населених пункти, 31729 споживачів).

Пожежі

За добу працівники ДСНС виїжджали на ліквідацію 13 пожеж. Серед них 5 – у житловому секторі, 6 – травнийнастіл, 1 – сміття, 1 – з інших причин.

З початку російської воєнної агресії на спецлінію«102» та чергову частину Головного управліннянадійшло 2642 заяв та повідомлень громадян, пов’язаних безпосередньо з російською агресією, в тому числі за добу 7.

Найбільша характерність повідомлень щодоБроварського, Бучанського та Вишгородськогорайонів Київської області. За добу зафіксовано 4 випадки мародерства.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…