Оперативна інформація станом на 11.00

 Розпочалася шістдесята доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.

Противник продовжує проводити наступальні дії у Східній операційній зоні.

Ворог проводить перегрупування та нарощує підрозділи ракетних військ і артилерії з метою підтримки наступальних дій, продовжує завдавати ракетно-бомбових ударів по об’єктах військової та цивільної інфраструктури.

На Волинському та Поліському напрямках противник активних дій не проводив. На Сіверському напрямку без суттєвих змін.

У звільнених від загарбника населених пунктах Бучанського, Вишгородського та Броварського районів продовжуються заходи з розмінування. Завозиться гуманітарна допомога. Комунальні служби продовжують відновлювати критичну інфраструктуру, розчищати вулиці та завали будівель.

Продовжуються роботи із зведення тимчасових мостів через річки Київщини.

Біля села Стоянка почав працювати обхідний тимчасовий міст через річку Ірпінь. Працює міст й біля с. Романівка. Одночасно проходять роботи з демонтажу знищеного загарбниками мосту на Житомирській трасі. Головне завдання тут – відновити одну сторону моста в бік Києва і тим самим запустити в повній мірі Житомирську трасу.

Завершені роботи з відновлення переходу з твердим покриттям через річку Ірпінь біля села Демидів. Завершуються роботи з облаштування переправи через річку Таль та дороги з твердим покриттям в селі Рудня-Шпилівська. Розпочаті роботи з облаштування переправи з твердим покриттям через річку Тетерів у смт Іванків. Здійснюються підготовчі роботи з влаштування мостової переправи через річку Хочева (село ХочеваІванківської тг). Усього до кінця квітня планується відновити рух на 29 мостових переходах. На 8 мостах необхідно провести додаткові роботи, в тому числі й з розмінування. На відновлення руху по них необхідно більше часу.

Тривають роботи з відновлення медичної допомоги в звільнених населених пунктах. На територіях, де амбулаторії зазнали пошкоджень, медична допомога населенню надається за рахунок сил амбулаторій інших населених пунктів, сформованих бригад Товариства Червоного Хреста, бригад обласного центру екстреної медичної допомоги та бригад МОЗу. Частково відновлено роботу Поліської, Бородянської, Макарівської, Ірпінської лікарень.

Розмінування

23 квітня проведено обстеження та знешкодження ВНП у населених пунктах Бучанського району: Буча, Кочали, Мирча, Мощун, Гостомель, Здвижівка, Ірпінь, Мощун, Шпитьки, Любимівка, Наливайківка, Раска, Поташня, Гаврощина, Шибене, Нове Залісся.

Броварського району: Русанів, Підлісся, Світильня, Перше Травня, Зоря, Семиполки, Богданівка, Велика Димерка, Лук’янівка, Мокрець.

Вишгородського району: Іванків, Димер, Гута Межигірська, Литвинівка, Нові Петрівці, Лютіж,  Сидоровичі, Розважів, Жерева.

Протягом доби піротехнічними підрозділами здійснено 39 залучення, обстежено 49,95 гатериторії та 8 об’єктів. Перевірено понад 13,371 кмліній електропередач,  знешкоджено 360 од ВНП.

Всього з початку робіт обстежено 5351,8 га території,
949 об’єктів, 73,825 км автомобільних доріг та 4 км ж/д колії,
628,851 км ліній електропередач та 2,443 км газопроводу, виявлено та знешкоджено  21 тис 789 од. ВНП.

Впродовж дня піротехніками обстежено 72 домогосподарства Бучанського, Броварського та Вишгородського районів.

Продовжено роботу щодо навчання населення ризикам, пов’язаним з вибухонебезпечними предметами в 6 населених пунктах Броварського району та 3 населених пунктах Вишгородського району.

До робіт залучалося 105 осіб та 37 од. техніки від ГУ ДСНС Закарпатської, Київської, Івано-Франківської, Тернопільської, Луганської, Чернівецької, Рівненської, Донецької областей.

Водопостачання

м.Буча19.04.2022 року працівниками КП «Ірпіньводоканал» повністю запущено водопостачання в усю систему м.Буча,однак через відсутність електроенергії водопостачання у будинках поки що відсутнє за винятком 1-2 поверхів (де будинки географічно розміщені нижче водопровідних мереж).

Ірпінська ТГ:

У повному обсязі працюють 7 арт.свердловин.

с.Михайлівка-Рубежівка– 19.04.2022 року працівниками КП «Ірпінь-водоканал» заповнено водою водонапірну башту де люди мають можливість набирати питну воду.

смт Гостомель – затоплена КНС і великі пориви на водопровідних мережах.

Наразі, фахівцями КП «Ірпіньводоканал» заповнено водою водонапірну башту де люди мають можливість набирати питну воду.

с.Козинці – через відсутність електропостачання відсутнє централізоване водопостачання.

Немішаєвська ТГ –  с.Микуличі – генератор забезпечує роботу свердловини, вода подається в домівки. У с.Клавдієво-Тарасове та с.Пороскотень – вода подається в домівки. У смт Немішаєве –організовано доставку генераторів для запуску водопостачання та водовідведення.Фахівцями КП «Микуличі» спільно з ЖКП «Немішаєве» здійснено роботи з очистки КНС від стоків, послуги з централізованого водопостачання відсутні.

смт Макарів – частково відновлено електропостачання та централізоване водопостачання населенню.

Бородянська ТГ:

Смт Бородянка Чорнобильський масив смт Бородянки повністю забезпечено централізованим водопостачанням і водовідведенням, а це майже 30% усіх споживачів. Поряд з цим, 45% водопровідних мереж селища набрано водою.

Запущено в роботу котельню на альтернативних видах палива яка забезпечує теплом геріатричний пансіонат та ЦРЛ, лікарня також забезпечена водопостачанням.

с. Нове Залісся та с.Пилиповичі – повністю відновлено водопостачання.

смт Димер – 24.04.2022 року для 80% споживачів селища відновлено надання послуг з централізованого водопостачання.

Іванківська ТГ: 

смт Іванків 21.04.2022 року у другій половині дня повністю відновлено надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення усім споживачам селища. Згідно бактеріологічного аналізу питна вода відповідає нормативам.

села громади – із 42 населених пунктів з системами централізованого водопостачанням у 32 – повністю відновлено надання послуг з централізованого водопостачання, у решти 10 – через відсутність електричної енергії централізоване водопостачання відсутнє.

Газопостачання

За попередню добу частково відновлено розподіл газу у 8 населених пунктах до 6192 об’єктів споживачів.

Крім того, протягом дня:

продовжуються пуски м.Буча, смт. Гостомець, смт. Ворзель та с. Рубежівка;

– виконувались аварійно-відновлювальні роботи системи газопостачання та підготовчі роботи до відновлення – по 8 населеним пунктам, в т.ч. в м. Ірпінь, с. Горенка;

Загалом, повністю або частково відновлено розподіл газу у 106 населених пунктах (97 повністю та 9 частково)до  82 729об’єктів споживачів, зокрема:

Бучанського р-ну – у 59 населених пунктах до 56 150 об’єктів споживачів;

Броварського р-ну – у 36 населених пунктах до 22 762 об’єктів споживачів;

Вишгородського р-ну – у 10 населених пунктах до 3 639 об’єктів споживачів;

Фастівського р-нуус.Ясногородка (БишівськаТГ).

Без газопостачання залишається 14 населених пунктів.

Електропостачання

За оперативною інформацією ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» протягом минулої доби повністю або частково відновлено електропостачання у 25 населених пунктах, 16196 споживачам, зокрема, у с.Вересня, Залишани,Городещина (Поліська ТГ), Красилівка, Нові Соколи, Шевченкове, Поталіївка, Мусійки, Димарка, Старий Міст, Старі Соколи, Потока(Іванківської ТГ), Новий Корогод(Бородянська ТГ), Северинівка (Макарівська ТГ), Козаровичі, Катюжанка, Димер, Демидів, Лісовичі (ДимерськаТГ) Синяк, Червоне (Бучанська ТГ).

Залишаються без електропостачання114 населених пункти, 71673 споживачі.

Пожежі

За добу працівники ДСНС виїжджали на ліквідацію 9 пожеж. З них 6 – в житловому секторі, на об’єктах – 2, сміття – 1.

З початку російської воєнної агресії на спецлінію «102» та чергову частину Головного управління надійшло 4604 заяв та повідомлень громадян про підпал, вибух, замінування, пов’язаних безпосередньо з російською агресією, у тому числі за минулу добу 16.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…