Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Оперативна інформація станом на 11.00 30.04.2022

Розпочалась шістдесят шоста доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.

Ворог продовжує ведення повномасштабної збройної агресії проти України.

Тривають наступальні дії противника у Східній операційній зоні з метою встановлення повного контролю над територією Донецької і Луганської областей та утримання сухопутного коридору з тимчасово окупованим Кримом.

Ворог завдає авіаційних, ракетних ударів та здійснює артилерійські обстріли об’єктів цивільної та військової інфраструктури в глибині території України, позицій наших військ вздовж лінії зіткнення та у прикордонних районах. Продовжується перегрупування та посилення угруповань військ окупантів.

На Волинському та Поліському напрямках противник активних дій не проводив. Суттєвих змін у ситуації на зазначених напрямках не відбулося.

На Сіверському напрямку підрозділи ворога здійснили обстріли позицій наших військ в районах населених пунктів Кіндратівка, Катеринівка, Сваркове та Білокопитове.

У звільнених від загарбника населених пунктах Бучанського, Вишгородського та Броварського районів продовжуються заходи з розмінування. Завозиться гуманітарна допомога. Комунальні служби продовжують відновлювати критичну інфраструктуру, розчищати вулиці та завали будівель. Розпочалися роботи із заміни вікон та ремонтів покрівель.

Щоб зафіксувати пошкодження об’єктів для подальшого їхнього відновлення, в області працюють моніторингові групи. Загалом руйнування зафіксовано у 35 з 69 територіальних громад Київської області, що складає 50,7 %. Критичних руйнувань завдано в Бучанській, Ірпінській, Гостомельській, Бородянській, Макарівській, Великодимерській та Пісківській ТГ. Загалом пошкодено більше 14500 будівель.

Продовжуються роботи із зведення тимчасових мостів через річки Київщини та відновлення дорожньої інфраструктури. Внаслідок бойових дій та агресії росії в Київській області пошкоджено чи повністю зруйновано 37 мостів.

29 квітня на трасі М-07 Київ-Ковель-Ягодин в районі Гостомеля звели переправу через річку Ірпінь. Міст поєднав столицю із Гостомелем, Ірпенем, Бучею та Ворзелем.

Розмінування

29 квітня проведено обстеження та знешкодження вибухонебезпечних предметів у населених пунктах:

Бучанського району: Буча, Ірпінь, Гостомель, Наливайківка, Нова Гребля, Озірщина, Кодра, Королівка, Андріївка, Озера, Мощун, Стоянка, Красний Ріг, Мотижин, Фасово, Дмитрівка, Гореничі;

Броварського району: Русанів, Лук’янівка, Рудницьке, Бервиця, Богданівка, Світильня, Гребельки, Мокрець;

Вишгородського району: Слобода Кухарська.

Протягом доби піротехнічними підрозділами обстежено 332,554 га території та 3 об’єктів. Перевірено понад 38,3 км ліній електропередач,  3 км ж/д колії та 7,3 км автомобільних доріг, знешкоджено 1849 од ВНП.

Всього з початку робіт обстежено 7126,6073 га території,
970 об’єктів, 88,125 км автомобільних доріг та 7 км ж/д колії,
766,051 км ліній електропередач та 2,443 км газопроводу, виявлено та знешкоджено  26 тис 075 од. ВНП.

Впродовж дня піротехніками обстежено 33 домогосподарства Бучанського, Броварського та Вишгородського.

Продовжено роботу щодо навчання населення ризикам, пов’язаним з вибухонебезпечними предметами в 7 населених пунктах Броварського району та 16 населених пунктах. Вишгородського району.

До робіт залучалося 105 осіб та 38 од. техніки Закарпатської, Київської, Івано-Франківської, Тернопільської, Луганської, Чернівецької, Рівненської, Донецької областей.

Водопостачання

Повністю або частково відновлено надання послуг з централізованого водопостачання у 119 населених пунктах області із 123 у яких ця послуга була відсутня.

Залишається без централізованого водопостачання 4 населених пункти Іванківської ТГ (с.Джерела, с.Кухарі, с.Варівськ та с.Олізарівка). Разом з тим, у вказаних населених пунктах населення має можливість користуватись водою з дворових криниць.

м. Ірпінь та м.Буча– 29.04.2022 року запущено  водогін, який забезпечить мешканців м. Ірпінь питною водою із м.Києва. Населення міст має доступ до питної води.

смт Гостомель– КП «Ірпіньводоканал» відновить надання послуги з централізованого водопостачання мешканцям після подачі електроенергії. Мешканці селища мають доступ до питної води.

смт Бородянка – водопровідні мережі селища набрано водою, однак через суттєві пориви на водопровідній мережі, на 60% зруйновано запірні арматури – виникають перебої з постачанням води. Аварійні служби КП «Бородянка-тепловодопостачання» постійно працюють над ремонтом мереж.

Чорнобильський масив смт Бородянка– повністю забезпечено централізованим водопостачанням і водовідведенням, а це майже 30% усіх споживачів.

Газопостачання

Повністю завершено роботи з відновлення газопостачання у 117 населених пунктах Броварського, Вишгородського, Фастівського та частково Бучанського районів (107 740 об’єктів споживачів).

За попередню добу відновлено розподіл газу у 5-ти населених пунктах до 5 069 об’єктів споживачів.

Крім того, протягом дня:

– розпочали перші пуски на об’єкти у с.Дмитрiвка Дмитрівської громади, продовжувалося відновлення послуги у м.Ірпінь тас.Горенка Гостомельської громади;

– по 3-х населених пунктах – проводилися аварійно-відновлювальні роботи системи газопостачання та підготовчі роботи до їх відновлення – це  955об’єктів споживачів;

– виконувались аварійно-відновлювальні роботи системи газопостачання та підготовчі роботи до відновлення – по 2-х населених пунктах ус.Мощун та                     с.Забуччя;

Без газопостачання залишається 3 населених пункти Бучанського району(41 635об’єктів споживачіву с.Мощун, с.Забуччя та с.Почепин).

            Електропостачання

На сьогодні повністю або частково відновлено електропостачання у 493 населених пунктах для 272,8тис.споживачів.

За минулу добу аварійні бригади ДТЕК повністю або частково відновили електропостачанняу 15-ти населених пунктах для10798 споживачів.

Залишаються без електропостачання –35 населених пунктів, 22947 споживачів

Пожежі

За добу працівники ДСНС виїжджали на ліквідацію 12 пожеж. Із них 4 в житловому секторі, транспорті – 1, травяний настіл – 3, сміття – 4, сміттєзвалища – 1.

З початку російської воєнної агресії на спецлінію «102» та чергову частину Головного управління, надійшло 2648 заява та повідомлень громадян, пов’язаних безпосередньо з російською агресією, в тому числі за добу 6. За добу затримано 10 мародерів.

Поділитися:
Читайте також

18 січня Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет з робочим візитом відвідав заклади освіти Київської області. Основна мета заходу –…

Під головуванням Президента України Володимира Зеленського у Харкові відбулося виїзне засідання Ради національної безпеки і оборони України, на якому розглядалися…

Від початку кампанії з вакцинації проти коронавірусу в Київській області проведено понад 1,7 млн. щеплень. Одну дозу отримали більше 878…

        За інформацією виконуючого обов’язки генерального директора ДСП «Чорнобильська АЕС» Валерія Сейди, у Зоні відчуження новий безпечний…