Оперативна інформація станом на 11.00 29.04.2022

Розпочалася шістдесят п’ята доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.

Росія не припиняє ведення повномасштабної збройної агресії проти України.

Противник продовжує наступальні дії у Східній операційній зоні.

На Волинському та Поліському напрямках ворог активних дій не проводив, ознак формування наступальних угруповань не виявлено. На Сіверському напрямку змін у діяльності та складі угруповання противника не виявлено.

28 квітня, близько 20 години, росіяни нанесли ракетний удар по місту Фастів.

 

Внаслідок чого було потрапляння по інфраструктурних об’єктах міста. Наразі пожежу локалізовано. Є постраждалі. 2 особи госпіталізували з пораненнями середньої тяжкості.

У звільнених від загарбника населених пунктах Бучанського, Вишгородського та Броварського районів продовжуються заходи з розмінування. Завозиться гуманітарна допомога. Комунальні служби продовжують відновлювати критичну інфраструктуру, розчищати вулиці та завали будівель, відновлюють роботу медичні установи.

Щоб зафіксувати пошкодження об’єктів для подальшого їхнього відновлення, в області працюють моніторингові групи. Загалом руйнування зафіксовано у 35 з 69 територіальних громад Київської області, що складає 50,7 %. Критичних руйнувань завдано в Бучанській, Ірпінській, Гостомельській, Бородянській, Макарівській, Великодимерській та Пісківській ТГ. Загалом пошкодено більше 14000 будівель.

Продовжуються роботи із зведення тимчасових мостів через річки Київщини та відновлення дорожньої інфраструктури. Внаслідок бойових дій та агресії росії в Київській області пошкоджено чи повністю зруйновано 37 мостів. На сьогодні вже функціонують 11 переправ.

Освіта

Продовжується відновлення освітнього процесу на деокупованих територіях. На сьогодні дистанційна форма навчання відновлена у 107 (81% від загальної кількості шкіл в деокупованих громадах) закладах загальної середньої освіти.

Дистанційно працюють всі школи у 10 громадах: Баришівська, Великодимерська, Калитянська, Ірпінська, Бучанська, Гостомельська, Дмитрівська, Макарівська, Немішаївська, Димерська.

Частково відновлене дистанційне навчання у Іванківській громаді (5 із 16 закладів освіти). У Поліській територіальній громаді відновлено освітній процес у 5 із 7 ЗЗСО з використанням форми педагогічного патронажу (вчителі здійснюють навчання відвідуючи учнів вдома) в зв’язку з відсутністю мережі Інтернет. З 02.05.2022 заплановано відновлення освітнього процесу у Бородянській громаді.

Поступово відновлюється освітній процес у закладах дошкільної освіти. Дистанційно проводять заняття вихователі у 42 закладах дошкільної освіти.

Розглядається питання відновлення роботи дитячих садків в очному форматі (окремі заклади, чергові групи).

Розмінування

Протягом доби 28 квітня проведено обстеження та знешкодження ВНП у населених пунктах. Бучанського району: Буча, Озера, Гаврилівка, Горенка,  Ірпінь, Гостомель, Горінка, Гаврилівка, Коблиця, Стара Буда, Великій Ліс, Качали, Луб’янка, Любимівка, Бузове, Мироцьке, Святопетрівське, Димер, Глібовка, Ясногородка, Толокунь, Сухолуччя, Русанів, Гурівщіна, Макарів, Маковище, Мотижин, Калинівка, Северинівка, Мощун, Почепин; Броварського району: Красний Ріг, Бервиця; Вишгородського району: Круглик, Ровжі, Федорівка, Любимівка, Свичівка, Котюжанка, Димер, Кухарі, Жеревпілля, Наливайківка, Литвинівка.

Протягом доби піротехнічними підрозділами здійснено 54 залучення, обстежено 376,558 га території та  об’єктів. Перевірено понад 35,5 км ліній електропередач,  знешкоджено 604 од ВНП.

Всього з початку робіт обстежено 6794,0533 га території,

967 об’єктів, 80,825 км автомобільних доріг та 4 км ж/д колії,

727,751 км ліній електропередач та 2,443 км газопроводу, виявлено та знешкоджено  24 тис 226 од. ВНП.

Продовжено роботу щодо навчання населення ризикам, пов’язаним з вибухонебезпечними предметами в 4 населених пунктах Броварського району.

До робіт залучалося 105 осіб та 37 од. техніки з Закарпатської, Київської, Івано-Франківської, Тернопільської, Луганської, Чернівецької, Рівненської, Донецької областей.

Водопостачання

На сьогодні повністю або частково відновлено надання послуг з централізованого водопостачання у 115 населених пунктах області із 123 у яких ця послуга була відсутня.

Залишається без централізованого водопостачання лише 8 населених пунктів Іванківської ТГ через відсутність електропостачання. Разом з тим, у вказаних населених пунктах населення має можливість користуватись водою з дворових криниць.

Щодо забезпечення мешканців м. Ірпінь та м.Буча централізованим водопостачанням, то працівниками КП «Ірпіньводоканал» заповнено водою усіводопровідні мережі міст та відновлено роботу майже усіх свердловин. Сьогодні населення міст має доступ до питної води.

Майже завершено роботи з прокладання водогону, який забезпечить мешканців міста Ірпінь питною водою із м.Києва.

смт Гостомель – 29.04.2022 року ДТЕК «Київські регіональні електромережі» планує підключити селище до електропостачання, після чого КП «Ірпіньводоканал» відновить надання послуги з централізованого водопостачання мешканцям. Наразі, фахівцями підприємства заповнено водою водонапірну башту де люди мають можливість набирати питну воду.

смт Бородянка – всі водопровідні мережі селища набрано водою, однак через суттєві пориви на водопровідній мережі, на 60% зруйновано запірні арматури – виникають перебої з постачанням води. Аварійні служби КП «Бородянкатепловодопостачання» постійно працюють над ремонтом мереж.

Чорнобильський масив смт Бородянка– повністю забезпечено централізованим водопостачанням і водовідведенням, а це майже 30% усіх споживачів.

Поряд з цим, запущено в роботу котельню яка працює на альтернативних видах палива та забезпечує теплом геріатричний пансіонат і ЦРЛ.

Газопостачання

Повністю завершено роботи з відновлення газопостачання у 37 населених пунктах Броварського Фастівського районів до 22 940 об’єктів споживачів. На стадії завершення роботи у Вишгородському районі, залишилося лише 26 об’єктів у с. Нівицьке Поліської ТГ.

За попередню добу відновлено розподіл газу у 9-ти населених пунктах до 4 862 об’єктів споживачів.

Крім того, протягом дня:

– розпочато перші пуски газу на об’єкти у м.Ірпінь, с.Мироцьке Бучанської громади, продовжувалося відновлення послуги у с.Горенка Гостомельської громад та смт.Бородянка;

– виконувались аварійно-відновлювальні роботи системи газопостачання та підготовчі роботи до відновлення – по 3 населеним пунктам, в т.ч. с.Дмитрівка (заповнені для випробовування під газом розподільчі мережі до села), с. Мощун;

Загалом, відновлено газопостачання у 115 населених пунктахобласті (у 110 повністю та у 5 частково)до  102 671об’єкту споживачів, зокрема:

Без газопостачання залишається лише 5 населених пунктів до 46 704 об’єктів споживачів, зокрема:

Бучанського р-ну–4 населені пункти до 46 678об’єктів споживачів (с.Мощун, с.Дмитрівка, с.Забуччя тас.Почепин);

Вишгородського р-ну –  с.Нівицьке до 26 об’єктів споживачів.   

Електропостачання

На сьогодні повністю або частково відновлено електропостачанняу 464 населених пунктах для 260,0 тис.споживачів.

За минулу добу аварійні бригади ДТЕК повністю або частково відновили електропостачанняу 30 населених пунктах для 7257 споживачів, зокрема, повністю відновлено електропостачання:

– у Бучанському районі в населених пунктах: Тальське, Коблиця, Коблицький ліс, Волиця, Пороскотель;

– у Вишгородському районі в населених пунктах: Мокра Корма, Рахвалівка, Сидоровичі, Рудня Сидоровицька, Стара Марківка.

Залишаються без електропостачання –43 населених пункти, 28197 споживачів.

Пожежі

За добу працівники ДСНС виїжджали на ліквідацію 19 пожеж. Із них 10 в житловому секторі. Звертаємо увагу на збільшення пожеж внаслідок загорання сухої трави. Тільки за останню добу зафіксовано 7 таких випадків.

З початку російської воєнної агресії на спецлінію «102» та чергову частину Головного управління, надійшло 2661 заява та повідомлень громадян, пов’язаних безпосередньо з російською агресією, в тому числі за добу 19.

За добу затримано 8 мародерів.

Поділитися:
Читайте також

18 січня Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет з робочим візитом відвідав заклади освіти Київської області. Основна мета заходу –…

Під головуванням Президента України Володимира Зеленського у Харкові відбулося виїзне засідання Ради національної безпеки і оборони України, на якому розглядалися…

Від початку кампанії з вакцинації проти коронавірусу в Київській області проведено понад 1,7 млн. щеплень. Одну дозу отримали більше 878…

        За інформацією виконуючого обов’язки генерального директора ДСП «Чорнобильська АЕС» Валерія Сейди, у Зоні відчуження новий безпечний…