Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Оперативна інформація станом на 11.00 27.04.2022

Розпочалася шістдесят третя доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. Ворог продовжує ведення повномасштабної збройної агресії проти України. Тривають наступальні дії противника у Східній операційній зоні. Найбільша активність угруповання окупаційних військ спостерігається на Слобожанському та Донецькому напрямках. Окупанти продовжують завдавати ракетних ударів по житлових кварталах на території України.

У звільнених від загарбника населених пунктах Бучанського, Вишгородського та Броварського районів продовжуються заходи з розмінування. Завозиться гуманітарна допомога. Комунальні служби продовжують відновлювати критичну інфраструктуру, розчищати вулиці та завали будівель, відновлюють роботу медичні установи.

Щоб зафіксувати пошкодження об’єктів для подальшого їхнього відновлення, в області працюють моніторингові групи. Загалом руйнування зафіксовано у 35 з 69 територіальних громад Київської області, що складає 50,7 %. Критичних руйнувань завдано в Бучанській, Ірпінській, Гостомельській, Бородянській, Макарівській, Великодимерській та Пісківській ТГ. Загалом зруйновано більше 4000 будівель.

Продовжуються роботи із зведення тимчасових мостів через річки Київщини та відновлення дорожньої інфраструктури. Внаслідок бойових дій та агресії росії в Київській області пошкоджено чи повністю зруйновано 37 мостів. На сьогодні вже функціонують 11 переправ.

Продовжується відновлення роботи медичних закладів в звільнених населених пунктах області. На сьогодні вже працюють:

КНП «Бородянська ЦРЛ» повністю відновлено роботу лікарні, як і до початку військових дій.

– КНП «Бородянський ЦПМСД» – повністю відновлено роботу всіх амбулаторій.

– КНП «Макарівська БЛІЛ» – відновлено роботу поліклініки, рентген-кабінету, лабораторії, травмпункту, приймального відділення, на базі реанімації відкрито денний стаціонар. Лікарня працює на амбулаторний та консультативний прийом. Сформовано мобільні бригади (хірург, травматолог, терапевт), що в разі необхідності обслуговують населення громади.

– КНП «Макарівський ЦПМСД» – з 9 амбулаторій відновлено роботу 8 амбулаторій (не працює Забуянська амбулаторія), проте, Макарівська амбулаторія (приміщення якої повністю зруйновано) тимчасово працює в непристосованому приміщення, наявний 1 лікар ЗПСМ. В Калинівській амбулаторії працює лікар ЗПСМ, в інших 6 амбулаторіях працюють сестри ЗПСМ. Також, з 22 на сьогодні працюють 17 ФАПів.

– КНП «Ірпінський ЦПМСД» – працюють амбулаторія № 1 в м. Ірпіні, в селах Михайлівка-Рубежівка, Коцюбинському, Козинці, Діброва. З 25.04.2022 відновлено в режимі чергування амбулаторію № 7 в м. Ірпіні.

–  КНП «Бучанський ЦПМСД» – повністю відновлено роботу всіх амбулаторій.

– КНП «Ірпінська ЦМЛ» – в м. Ірпінь та в м. Буча відновлено роботу структурних підрозділів лікарні, здійснюється амбулаторний та консультативний прийом.

Розмінування

26 квітня проведено обстеження та знешкодження ВНП у населених пунктах:

Бучанського району: Копилів, Калинівка, Мирча, Берестянка, Буча, Мощун, Озера, Димер, Катюжанка, Рудня-Димерська, Рута- Катюжанська, Миколаївка, Калинівка, Ірпінь, Ворзель, Петрушки, Мотижин, Бородянка, Нова Гребля, Дмитрівка;

Броварського району: Красне, Великій Крупіль, Усівка, Гайове, Залісся, Гоголів, Русанів, Плоське, Мокрець, Бервиця;

Білоцерківського району: Біла Церква;

Вишгородського району: Демидів,  Лютіж,

Фастівського району: Фастів, Ясногородка;

Обухівського району: Васильків.

Підрозділами обстежено 526,75 га території та 6 об’єктів. Перевірено понад 29,1 км ліній електропередач,  знешкоджено 1413 од ВНП.

Всього з початку робіт обстежено 5879,35 га території,
956 об’єктів, 73,825 км автомобільних доріг та 4 км ж/д колії,
657,951 км ліній електропередач та 2,443 км газопроводу, виявлено та знешкоджено  23 тис 218 од. ВНП.

Впродовж дня піротехніками обстежено 70 домогосподарств Бучанського, Броварського, Вишгородського та Фастівського районів.

Продовжено роботу щодо навчання населення ризикам, пов’язаним з вибухонебезпечними предметами в 8 населених пунктах Броварського району та 6 населених пунктах Вишгородського району.

До робіт залучалося 104 осіб та 37 од. техніки ГУ ДСНС Закарпатської, Київської, Івано-Франківської, Тернопільської, Луганської, Чернівецької, Рівненської, Донецької областей

Водопостачання

Бучанська ТГ:

м.Буча – повністю запущено водопостачання в усю систему м.Буча, однак через відсутність електроенергії по всьому місту, водопостачання у будинках поки що наявне на 1-3 поверхів (де будинки географічно розміщені нижче водопровідних мереж).

Ірпінська ТГ:

м.Ірпінь– працівниками КП «Ірпіньводоканал» запущено водопостачання повністю в усю систему міста, однак через відсутність електроенергії водопостачання у будинках поки що відсутнє за винятком 1-2 поверхів (де будинки географічно розміщені нижче водопровідних мереж).У повному обсязі працюють 7 арт.свердловин.

с.Михайлівка-Рубежівка– заповнено водою водонапірну башту де люди мають можливість набирати питну воду.

смт Гостомель– затоплено та вийшли з ладу 2 КНС. Великі пориви на водопровідних мережах. Наразі, фахівцями КП «Ірпіньводоканал» заповнено водою водонапірну башту де люди мають можливість набирати питну воду.

с.Козинці –28.04.2022 року буде повністю відновлено надання послуг з централізованого водопостачання.

Немішаєвська ТГ:

с.Микуличі, Клавдієво-Тарасове –повністю відновлено надання послуг з централізованого водопостачання;

смт Немішаєве –27.04.2022 року у другій половині дня буде повністю буде відновлено надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення усім споживачам седища.

Макарівська ТГ:

смт Макарів – частково відновлено електропостачання та частково централізоване водопостачання.

Бородянська ТГ:

смтБородянка –Чорнобильський масив смт Бородянки – повністю забезпечено централізованим водопостачанням і водовідведенням, а це майже 30% усіх споживачів.

Запущено в роботу котельню на альтернативних видах палива яка забезпечує теплом геріатричний пансіонат та ЦРЛ, лікарня також забезпечена централізованим водопостачанням.

с. Нове Залісся та с.Пилиповичі – повністю відновлено надання послуг з централізованого водопостачання.

смт Димер – повністю відновлено надання послуг з централізованого водопостачання, однак через суттєві пориви у водопровідних мережах – бувають перебої у подачі води. Аварійні служби постійно працюють над ремонтом мереж.

Іванківська ТГ:

смт Іванків –повністю відновлено надання послуг з централізованого водопостачання.

села Іванківської ТГ – із 42 населених пунктів, які мають централізоване водопостачанням у 32 повністю відновлено надання послуг з централізованого водопостачання.Через відсутність електричної енергії у10 населених пунктах відсутнє централізоване водопостачання.

Газопостачання

За попередню добу частково відновлено розподіл газу у 3-хнаселених пунктах до 4 616 об’єктів споживачів.

Крім того, протягом дня:

– продовжувалося відновлення надання послуги у смт. Гостомель та смт. Ворзель;

– виконувались аварійно-відновлювальні роботи системи газопостачання та підготовчі роботи до відновлення – по 8 населених пунктах, в т.ч. в м.Ірпінь (заповнені та випробувані під газом розподільчі мережі міста високого тиску, були проведено пробне заповнення розподільчих мереж середнього тиску І частини міста), с. Горенка, с. Мощун;

Загалом, повністю або частково відновлено розподіл газу у 108 населених пунктах(102 повністю та 6 частково) до  93 082об’єктів споживачів, зокрема:

Бучанського р-ну – у 60 населених пунктах;

Броварського р-ну – у 36 населених пунктах;

Вишгородського р-ну – у 11 населених пунктах;

Фастівського р-ну 1 населений пункт.

Поряд з цим по 12 населених пунктах – проводяться аварійно-відновлювальні роботи системи газопостачання та підготовчі роботи до відновлення – це 56 293об’єктів споживачів.

Без газопостачання залишається 12населених пунктів, зокрема:

Бучанського р-ну10 нас.пунктів (Мироцьке, Горенка, Мощун, Озера, Дмитрівка, Забуччя, Ірпінь, Мар’янівка, Миколаївка, Почепин);

Вишгородського р-ну2 нас пунктів (Кухарі, Нівицьке).

Всього без газопостачання залишається 56 293 об’єктиспоживачів

Електропостачання

За минулу добу аварійні бригади повністю або частково відновили електропостачання:

– у Бучанському районі в населених пунктах: Качали, Поташня, Галинка, Березівка, Копилів, Хмільне;

– у Вишгородському районі в населених пунктах: Калинове, Старовичі, Ковалівка, Доманівка,

Протягом минулої доби:

– відключалось – 177 ТП, 12 населений пунктів, 5360 споживачів;

Відновлено електропостачання– 328 ТП, 25 населеним пунктам, 12088 споживачам (з них по бойовим 85 ТП, 12 населені пункти, 5085 споживачів).

Залишаються без електропостачання –712 ТП, 83 населені пункти, 38062 споживачів (з них по бойовим 707 ТП, 68  населені пункти, 38054 споживачів).

Пожежі

За добу працівники ДСНС виїжджали на ліквідацію 4 пожежі. Всі  в житловому секторі.

З початку російської воєнної агресії на спецлінію «102» та чергову частину Головного управління, надійшло 2635 заяв та повідомлень громадян, пов’язаних безпосередньо з російською агресією, в тому числі за добу 8.

За добу затримано 4 мародерів.

Поділитися:
Читайте також

18 січня Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет з робочим візитом відвідав заклади освіти Київської області. Основна мета заходу –…

Під головуванням Президента України Володимира Зеленського у Харкові відбулося виїзне засідання Ради національної безпеки і оборони України, на якому розглядалися…

Від початку кампанії з вакцинації проти коронавірусу в Київській області проведено понад 1,7 млн. щеплень. Одну дозу отримали більше 878…

        За інформацією виконуючого обов’язки генерального директора ДСП «Чорнобильська АЕС» Валерія Сейди, у Зоні відчуження новий безпечний…