Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Оперативна інформація станом на 11.00

Розпочалась вісімдесят сьома доба героїчного протистояння Українського народу російському военному вторгненню.

Противник не припиняє ведення наступальних дій у Східній операційній зоні з метою встановлення повного контролю над територією Донецької і Луганської областей та утримання сухопутного коридору з тимчасово окупованим Кримом.

Тривають обстріли вздовж всієї лінії зіткнення та у глибині оборони наших військ у Донецькому операційному районі та на Слов’янському напрямку.

На Волинському та Поліському напрямках, у цілому, ситуація суттєвих змін не зазнала. Відзначається нарощування системи радіоелектронної розвідки та радіоелектронної боротьби у прикордонних з Україною районах.

Зберігається загроза ракетних та авіаційних ударів по об’єктах нашої Держави з території білорусі.

У звільнених від загарбника населених пунктах Броварського, Бучанського та Вишгородського районів продовжують заходи з розмінування територій. Завозиться гуманітарна допомога. Комунальні служби продовжують відновлювати критичну інфраструктуру, розчищати вулиці та завали будівель. Тривають роботи із заміни вікон та ремонтів покрівель. Відновлено дистанційну роботу шкіл. Відкрито 61 дитячий садок. Працюють всі медичні заклади.

Щоб зафіксувати пошкодження об’єктів для подальшого їхнього відновлення, в області працюють моніторингові групи. Руйнування зафіксовано у 46 з 69 територіальних громад Київської області, що складає 66,7%. Внаслідок бойових дій в області зруйновано більше 4500 приватних та багатоповерхових житлових будинків. Критичних руйнувань завдано в Бучанській, Ірпінській, Гостомельській, Бородянській, Макарівській, Великодимерській та Пісківській територіальних громадах. Моніторингові групи продовжують роботу з фіксування руйнувань.

Розмінування силами ДСНС

20 травня проведено обстеження та знешкодження вибухонебезпечних предметів у населених пунктах:

Бучанського району: м. Ірпінь, смт Гостомель, смт Макарів,
с. Паташня, с. Липівка, с. Горенка

Броварського району: с. Княжичі,  

Вишгородського району: с. Лютіж, с. Нові Макалевичі,
с. Жерева, смт Поліське, с. Луговики, с. Хочева,

Фастівського району: с. Ясногородка,  с. Дорогинка.

Протягом доби піротехнічні підрозділи 25 разівзалучались
до виконання робіт за призначенням. Обстежено 110,97 га території, з них 0,02 га акваторії водних об’єктів. Перевірено 12,6 км автомобільних доріг, 23,8 км ліній електропередач та 2 об’єкти,  знешкоджено 268 од ВНП.

Всього з початку робіт здійснено 2227 залучень, обстежено
13 тис 115,56 га території, з них 0,48 га акваторії водних об’єктів,
1026 об’єктів, 273,4 км автомобільних доріг та 7 кмж/д колії, 957,49 км ліній електропередач, 11,443 кмгазопроводу,  виявлено та знешкоджено
34 тис 655 од. ВНП.

Впродовж дня піротехніками обстежено 5домогосподарств Бучанського, Броварського, Фастівського та Вишгородського районів.

Продовжено роботу щодо навчання населення ризикам, пов’язаним
з вибухонебезпечними предметами в 5 населених пунктах Броварського району та 1 населений пункт Бучанського району, охоплено 22 об’єкти (173особи).

До робіт залучалося 107 осіб та 39 од. техніки від ГУ ДСНС Закарпатської, Київської, Івано-Франківської, Тернопільської, Луганської, Чернівецької, Рівненської, Донецької областей

Водопостачання

На сьогодні усіма підприємствами водопровідно-каналізаційного господарства проведено обстеження пошкоджених мереж та об’єктів, проведено необхідні ремонтно-відновлювальні роботи та забезпечено споживачів послугами з водопостачання та водовідведення.

Наразі триває підключення до води окремих житлових будинків у кожному з населених пунктів.

Однак, через відсутність електропостачання, лише невелика кількість споживачів Гостомельськоїгромади залишається без відповідних послуг, хоча мешканці громади мають доступ до питної води. Наразі тривають роботи з прокладання під землю 1 км магістрального електрокабеля.

Газопостачання

З 18 травня  у всіх 120 населених пунктах області, де не було газопостачання внаслідок агресії росії,(майже 150 тисяч об’єктів споживачів) службами АТ «Київоблгаз» завершено відновлення послуги розподілу природного газу.

У всіх населених пунктах, де відновлено послугу, по мірі повернення споживачів до домівок та подання аварійних заявок, АТ «Київоблгаз»  оперативнопроводить обстеження та здійснює пуск газу. При цьому за необхідності, виконує ремонтні роботи по внутрішньобудинкових газових мережах. АТ «Київоблгаз» перейшло до роботи в штатному режимі, посилена кількість аварійних бригад залишається працювати в Бучанській, Ірпінській та Гостомільській громадах. Служби АДС працюють цілодобово у всіх районах області.

Електропостачання

20 травня силами підрозділів ДТЕК «Київські регіональні електромережі» завершено відновлення електропостачання у всіх населених пунктах області для більш ніж 260 тисяч споживачів, усі підстанції в регіоні заживлені ( на 16.03.2022 року – 528 населених пунктів були знеструмлені та пошкоджено 10 тисяч кілометрів електроліній. У результаті відновлення електропостачання зайняло рекордних 45 днів. Над цим працювали 1000 енергетиків з різних куточків країни. За 1,5 місяця вони відновили живлення для більш ніж 260 тисяч споживачів.

Крім того, наразі експертами проводяться обстеження абонентських інженерних мереж та трансформаторних підстанцій, які не належать до сфери управління ДТЕК. За результатами обстежень буде визначена потреба у фінансуванні відновлювальних робіт у розрізі об’єктів.

Тепер енергетики працюватимуть над підключенням кожного окремого будинку чи квартири до електропостачання згідно поданих заявок.

Пожежі

За добу працівники ДСНС виїжджали на ліквідацію 24 пожежі. Із них 12 у житловому секторі, травянийнастіл – 6, сміття – 2, інше – 4.

Із початку російської воєнної агресії на спецлінію «102» та чергову частину Головного управління, надійшло 2721 заяв та повідомлень громадян, пов’язаних безпосередньо з російською агресією, в тому числі за добу 9.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…