Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНОМ НА 10:00 26.03.2022

Розпочалася тридцять перша доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.

Противник продовжує ведення повномасштабної збройної агресії проти України.

На окремих напрямках ворог не полишає спроб ведення штурмових дій, здійснює авіаційні нальоти та намагається нанести вогневе ураження окремим підрозділам Збройних Сил України. Успіху не має.

Окупанти продовжують вживати заходів з метою відновлення боєздатності своїх підрозділів, поповнення боєприпасів та паливно-мастильних матеріалів з метою підготовки до відновлення наступальних дій. Комплектування підрозділів, що мають суттєві втрати під час ведення бойових дій з силами оборони, внаслідок браку кваліфікованих кадрів, противник здійснює особовим складом з низькими моральними якостями та особами схильними до зловживання наркотичними речовинами і алкоголем.

Окупанти намагаються активізувати діяльність диверсійно-розвідувальних груп на території Києва з метою дестабілізації суспільно-політичної обстановки, порушення системи державного та військового управління.

Це пояснюється неспроможністю швидко поповнити втрати, здійснити належне перегрупування і застосування військ для підтримання необхідного темпу ведення бойових дій та досягнення кінцевої мети війни.

Угруповання Сил оборони продовжує вести оборонну операцію на визначених напрямках, проводить стабілізаційну операцію, виконує завдання територіальної оборони.

Так, угруповання сил і засобів оборони міста Києва продовжує відбиття наступу противника, нанесення йому вогневого ураження та утримання раніше визначених оборонних рубежів.

 

Протягом 25 березня зафіксовано більше 30 обстрілів російськими військами житлових масивів та соціальної інфраструктури.

Найбільші руйнування внаслідок обстрілів у Бучанському (Ірпінська, Бучанська, Макарівська, Бородянська, Дмитрівська громади), Броварському (Великодимерська громада), Вишгородському районах (Димерська, Іванківська громади).

Радіаційна ситуація на Київщині стабільна.

Ситуація по районах Київської області:

Білоцерківський район. Ніч пройшла спокійно. Декілька сигналів повітряної тривоги. Обстрілів на території району не зафіксовано. Ситуація контрольована в усіх територіальних громадах. Формуються колони автобусів для відправки в тимчасово окуповані території з метою евакуації цивільного населення.

 

Бориспільський район.  Ніч пройшла спокійно, обстрілів не зафіксовано, хоча сигнал повітряної  тривоги лунав декілька разів. Ситуація в Бориспільській, Переяславській, Яготинській міських, Вороньківській, Гірській, Дівичківській, Золочівській, Пристоличній, Студениківській, Ташанській, Циблівськійсільських ОТГ контрольована. Постійно здійснюється огляд будівель, доріг, природніх об’єктів на предмет наявності ворожих позначок або інших невідомих позначень.

Бучанський район. Ситуація підконтрольна, в більшості громадах напружена.

Макарівська ТГ – зв’язку немає, води, газу, електрики немає. Селище під контролем ЗСУ, але постійно під обстрілом.

Бородянська ТГ переміщення ворога, заблокована, з зруйновано інфраструктурою. 

Немишаївська ТГ ворог окопався, Інфраструктура зруйнована, зв’язку практично не має. 

Бучанська ТГ – ворог окопався, інфраструктура зруйнована. 

Гостомельська ТГ – переміщення технікою ворога, йшов бій. Інфраструктура зруйнована.

Ірпінська ТГ – Ірпінь бій. ЗСУ контролю 85% міста. Інфраструктура зруйновано. Постійно обстріли.

Дмитрівська ТГ – по частині громади переміщається ворог, частково відсутнє світло. 

Білогородська ТГ були вечірні обстріли з «Градів» та ракетні удари

Борщагівська ТГ – відсутнє світло в декількох кварталах, перебита 110 КВт.

Коцюбинська ТГ, Пісківська ТГ, Вишнівська ТГ,  в штатному режимі.

 

Броварський район. Ніч з 25 на 26 березня минула спокійно.

У населених пунктах Баришівської, Калитянської та Великодимерської територіальних громад спостерігається присутність незначної кількості ворожої техніки. У результаті бойових дій на території цих громад завдано значних ушкоджень інфраструктурі та житловому фонду. Внаслідок ворожих обстрілів є багато пошкоджених будинків місцевих мешканців. Періодично чуються постріли. Ситуація в даній частині району залишається ще напруженою. На даний час залишаються відключеними від газопостачання деякі населені пункти Великодимерської, та Калитянської громад. У зв’язку з присутністю ворожого війська на даних територіях ремонтні роботи призупинені.

25 березня о 18.17 год. внаслідок ворожого обстрілу відключилася повітряна лінія 35 кВ. Що призвело до знеструмлення ПС 35/10 Пухівка, ПС 35/10 Літки, ПС 35/6 Водоканал. Бригада виїхала на обстеження. 10 населених пунктів без електропостачання (600 точок обліку без напруги).

Ситуація у Березанській, Броварській міських, Згурівській, селищній та Зазимській сільській громадах, без змін. Станом на сьогодні в загальноосвітніх навчальних закладах територіальних громад району на дистанційному навчанні знаходяться здобувачі освіти Броварської міської, Згурівської селищної та Зазимської сільської громад. В навчальних закладах Березанської міської, Баришівської та Калинівської селищних громад призупинене навчання. Наразі на канікулах знаходяться учні Калитянської ЗОШ. Великодимерська громада тимчасово окупована.

 

Вишгородський район. Ситуація в районі залишається напружена, але контрольована. Вишгородська, Петрівська та Пірнівска тг без змін, населенню надається необхідна допомога, здійснюється патрулювання вулиц. Продовжується робота по укріпленню обороноздатності району. В окупованих Іванківській, Димерської та Поліської тг гуманітарна катастрофа, відсутній зв‘язок, електропостачання, продукти харчування та лікі.  Планується продовження евакуації населення з Димерської громади та завезення туда продуктів харчування і ліків.

Славутич повністю ізольований. Є потреба в продуктах харчування, пальному та медикаментах. Зранку руськи загарбники вторглися в місто та захопили міську лікарню. Жителі міста вийшли на проукраїнський мітинг з національною символікою. Вони збираються на головній площі та сканують – «Славутич-це Україна», «Слава Україні».  Розгорнуто великий державний прапор. Руські відкрили вогонь в повітря. Кидають світошумові гранати у натовп. Але жителі не розходяться, навпаки їх становиться більше. Люди почали рух до лікарні, яку захопили орки. За останньою інформацією мер міста Юрій Фомічів викрадений загарбниками. Міська рада у повному складі продовжує свою роботу.

 

Обухівський район. Уся територія Обухівського району перебуває під контролем Обухівської  районної військової адміністрації. Усі об’єкти критичної інфраструктури на території громад району працюють у звичайному режимі. Ситуація стабільна, контрольована.

Фастівський район. У районі всі об’єкти критичної інфраструктури на території громад працюють у звичайному режимі. Ситуація стабільна та контрольована. На частині АЗС відсутнє пальне. Фастівська міська територіальна громада приймає біженців та надає допомогу в їх розміщенні. Лікарні приймають поранених.

У 9 громадах Фастівського району проводиться дистанційне навчання.

Внаслідок обстрілу  с. Крячки відбулося займання нафтобази KLO.

 

За оперативною інформацією ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі»:

Залишаються знеструмленими в результаті обстрілів електромереж 509 населених пунктів, 156467 споживачів. Протягом минулої доби включено електропостачання у 15 населених пунктів. Відновлено електропостачання 8469 споживачам.

Аварійно-відновлювальні роботи в області продовжуються, щойно бригади отримують можливість їх безпечно виконувати.

За оперативною  інформацією АТ «Київоблгаз»:

Наразі без газопостачання 68 населених пунктів Бучанського, Вишгородського, Броварського, Фастівського районів. Всього відключено 130590 абонентів.

 Загалом відновлено газопостачання у 4-х населених пунктах: Зозулі (Васильківська ТГ), Дзвінкове (Боярська ТГ), Любимівка (ДмитрівськаТГ) та Ясногородка (Бишівської ТГ) для 372споживачів.

За добу працівники ДСНС виїжджали на ліквідацію 34 пожеж (6 – в житловому секторі, 5 – на підприємстві, 22 – трав’яний настил).

Більше 10 загорань приватних будинків по різним адресам в Ірпіні, с Мила, с.  с. Гореничі Бучанського району внаслідок обстрілів ворога. Техніка до гасіння не залучалась. Ведуться активні бойові дії.

За добу виявлено 10 вибухонебезпечних предметів, знешкоджено – 5 вибухонебезпечних предметів.

– Бучанський р-н, с.Гореничі – залишки ракети в будинку – 1 од;

– Обухівський р-н с. Ходосівка – ідентифікація не проведена в зв’язку з бойовими діями;

– Вишгородський р-н с. Нові Петрівці – предмет схожий на ВНП;

– Фастівский р-н с. Тарасівка – АС 1 од.;

– Бучанський р-н, с.Гореничі – залишки ракети в будинку – 1 од;

– Бучанський р-н, с.Білогородка – АС – 1 од;

– Бучанський р-н, П.П. Борщагівка скупчення – АС;

– Фастівский р-н с. Оленівка – залишки ракети;

 

За минулу добу на спецлінію «102» та чергову частину Головного управління надійшло 84 заяв та повідомлень громадян про підпал, вибух, замінування, пов’язаних безпосередньо з російською агресією. Всього за весь час війни надійшло 3482 заяв. Найбільша кількість повідомлень надходять з Броварського, Бучанськогота Вишгородського районів.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…