Працюємо задля перемоги!

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНОМ НА 10:00 11.03.2022 ЩОДО СИТУАЦІЇ НА КИЇВЩИНІ

Ситуація в Київській області залишається напруженою.

Білоцерківський район. Ситуація контрольована. Ніч пройшла тихо. Було декілька сигналів тривоги. Обстрілів не зафіксовано. Комунальні служби працюють у посиленому режимі. Населені пункти забезпечено постачанням електроенергії, газу та води. Проводиться організація надання гуманітарної допомоги населенню. Продовжується робота з формувань екіпажів для доставки вантажів та евакуації населення.

Бориспільський район. Уся територія Бориспільського району перебуває під контролем Бориспільської районної військової адміністрації. У районі об’єкти критичної інфраструктури працюють у звичному режимі, ситуація стабільна. Ситуація у Бориспільській, Переяславській, Яготинській міських, Вороньківській, Гірській, Золочівській, Пристоличній, Студениківській, Дівичківської, Ташанській, Циблівській сільських ОТГ контрольована. Сили оборони – у підвищеній боєготовності. Проводиться робота з укріплення блок-постів. Постійно забезпечується вирішення гуманітарних питань.

Бучанський район. Ситуація напружена. Макарівська територіальна громада – немає зв`язку. У Бородянській територіальній громаді зафіксовано переміщення ворога. Громада готується до евакуації. Немішаївською, Дмитрівською, Бучанською, Гостомельською територіальними громадами ворог переміщається технікою.  Уночі відбувалися бої в Ірпені.  Коцюбинська, Пісківська, Вишнівська, Борщагівська,  Білогородська територіальні громади працюють у штатному режимі.

10 березня була організована евакуація населення гуманітарними коридорами з Ворзеля, Ірпеня, Бучі, Гостомеля. Вдалося провести евакуацію близько 10 тисяч людей з Бучі, Ірпеня, Гостомеля. У районі продовжується евакуація людей та доставка гуманітарної допомоги.

Броварський район. Зафіксовано пересування ворожої техніки населеними пунктами Баришівської, Калитянської та Великодимерської територіальних громад.

У цих 3-х громадах Броварського району проводяться бойові дії. А саме, Калитянська громада: у селах Бервиця, Мокрець, Заворичі, Семиполки; Великодимерська громада: у селах Гребельки, Кулажинці, Русанів, Світильня, Велика Димерка, Богданівка, Шевченкове, неподалік сіл Бобрик та Рудня; Баришівська громада: у селах Перемога, Рудницьке.

Ситуація в даній частині району залишається дуже напруженою. У населених пунктах Калитянської громади Мокрець та Заворичі ситуація стабілізувалася. Ворожі війська відступили. Залишається відсутнім зв’язок. Електропостачання частково відновлене.

У селі Заворичі, внаслідок обстрілу ворожих артилерійських систем, згорів місцевий храм та декілька приватних будинків, що розташовані на східній околиці села.

У результаті бойових дій у с. Світильня частково зруйновані амбулаторія та приміщення сільської ради. Внаслідок влучення ворожого снаряду в підприємство «Феракс» по виробництву м’ясної та ковбасної продукції, що розташоване на околиці села Гоголів, виникла пожежа. Пожежу локалізувати не вдалося, адже на даній території проводяться бойові дії. Також на території селища міського типу Велика Димерка, потрапило під ворожий обстріл підприємство КОКА-КОЛА, де було пошкоджено когенераційну установку.

У селі Рудницьке частково вдалося відновити електропостачання. У с. Перемога ворожі війська дали доступ до будинку для літніх людей, щоб доправити медикаменти та продукти харчування.

Уночі, в смт Баришівка було здійснено ракетний удар, внаслідок чого завдано значних ушкоджень інфраструктурі та житловому фонду селища. За попередньою інформацією, жертв немає.

У смт Калинівка та с. Скибин внаслідок ворожого обстрілу також є пошкоджені будинки місцевих мешканців.

У решті громад району об’єкти критичної інфраструктури працюють у звичному режимі. Послуги населенню надаються в повному обсязі. Збоїв у роботі систем тепло-,  газо-, водо-, електропостачання та водовідведення, об’єктів критичної інфраструктури немає. Випадки пошкодження житлових будинків відсутні.

Вишгородський район. Ніч пройшла відносно спокійно. Північ району залишається окупованою ворогом. Поліська, Димерська, Іванківська громади на межі гуманітарної катастрофи. У Вишгородській, Петрівській та Пірнівській територіальних громадах ситуація контрольована. Населенню надається необхідна допомога. Йде постійне перегрупування сил загарбника. До району надходить гуманітарна медична та продуктова допомога. Але загарбник не дає можливості допомогти окупованим громадам. Людям, які самостійно виходять з окупованої території, надається допомога та організовується евакуація з району. Славутич повністю ізольований. Є потреба в продуктах харчування та медикаментах. Славутич та ЧАЄС (які мають єдину енергосистему) досі знеструмлені, працюють лише підприємства критичної інфраструктури. Ремонтні роботи по відновленню електропостачання тривають.

Обухівський район. Уся територія Обухівського району перебуває під контролем Обухівської районної військової адміністрації. У районі всі об’єкти критичної інфраструктури на території громад району працюють у звичайному режимі. Ситуація стабільна, контрольована. Васильківська територіальна громада – ведеться боротьба з диверсійними угрупуваннями.

Фастівський район. Уся територія Фастівського району перебуває під контролем Фастівської районної військової адміністрації. У районі всі об’єкти критичної інфраструктури на території громад працюють у звичайному режимі. Ситуація стабільна та контрольована. Фастівська міська рада приймає біженців та надає допомогу в їх розміщенні.

Найбільш небезпечними напрямками залишаються Житомирська траса, Буча – Ірпінь – Гостомель, Макарів, північ Вишгородського району. Бої на території деяких населених пунктів Баришівської, Калитянської та Великодимерської територіальних громад Броварського району.

Загарбники продовжують накопичувати війська та техніку, обстрілюються житлові масиви та критична інфраструктура. Постійні тривоги можливого авіанальоту майже по всій області. В усіх районах Київщини йде боротьба з диверсійними групами.

Сьогодні планується продовження евакуації населення через гуманітарні коридори з Макарівського напрямку, Бучі, Ворзеля, Микуличей, Немішаєво, Бородянки, Гостомеля, Козаровичей. Гуманітарна допомога направляться в усі 7 районів Київщини.

Поділитися:
Читайте також

Київська обласна державна адміністрація вчасно підготувала проєкт обласного бюджету на 2022 рік з урахуванням вимог норм Бюджетного і Податкового кодексів…

28 січня в приміщенні Київської обласної державної адміністрації відбулося підписання меморандуму про співпрацю у сфері національно-патріотичного виховання. В підписанні меморандуму…

Цього дня ми вшановуємо мужність та патріотизм учасників Революції гідності та увічнюємо пам’ять Героїв Небесної Сотні, завдяки яким змінено перебіг історії нашої…

Увага! Проти українців почалася фішингова атака!   На електронні адреси громадян надходять листи з прикріпленими файлами невизначеного характеру. Про це…