Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Оперативна інформація щодо ситуації на Київщині станом на 11.00

Розпочалась вісімдесят шоста доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.

Противник веде наступальну операцію у районах населених пунктів Лисичанськ і Сєверодонецьк.

На Волинському та Поліському напрямках суттєвих змін в стані та положенні підрозділів збройних сил республіки білорусь не відзначається. Зберігається загроза ракетно-бомбових ударів з території республіки білорусь.

У звільнених від загарбника населених пунктах Броварського, Бучанського та Вишгородського районів продовжують заходи з розмінування територій. Завозиться гуманітарна допомога. Комунальні служби продовжують відновлювати критичну інфраструктуру, розчищати вулиці та завали будівель. Тривають роботи із заміни вікон та ремонтів покрівель. Відновлено дистанційну роботу шкіл. Відкрито 61 дитячий садок. Працюють всі медичні заклади.

Щоб зафіксувати пошкодження об’єктів для подальшого їхнього відновлення, в області працюють моніторингові групи. Руйнування зафіксовано у 46 з 69 територіальних громад Київської області, що складає 66,7%. Внаслідок бойових дій в області зруйновано більше 4500 приватних та багатоповерхових житлових будинків. Критичних руйнувань завдано в Бучанській, Ірпінській, Гостомельській, Бородянській, Макарівській, Великодимерській та Пісківській територіальних громадах. Моніторингові групи продовжують роботу з фіксування руйнувань.

Розмінування силами ДСНС

Протягом доби 19 травня проведено обстеження та знешкодження вибухонебезпечних предметів у населених пунктах:

Бучанського району: м. Буча, смт Бородянка, смт Ворзель, смт Гостомель, смт Макарів, с. Андріївка, с. Берестянка, с. Білогородка, с. Паташня, с. Липівка, с. Почепи, с. Королівка, с. Наливайківка, с. Ніжиловичі, с. Неграші

Броварського району: с. Шевченкове, с. Бобрик, с. Бервиця, с. Заворичі, с. Скибин, с. Лук’янівка, с. Богданівка, с. Княжичі,

Вишгородського району: с. Запрудка, с. Козаровичі, с. Димер, с. Луговики, с. Страхолісся, с. Слобода Кухарська, с.Поліське.

Протягом доби піротехнічні підрозділи 46 разів залучались
до виконання робіт за призначенням. Обстежено 325,49 га території. Перевірено 13,6 км автомобільних доріг та 1 об’єкт,  знешкоджено 307 од ВНП.

Всього з початку робіт здійснено 2202 залучень, обстежено 13004,59 га території, з них 0,46 га акваторії водних об’єктів, 1024 об’єкти,
260,8 км автомобільних доріг та 7 км ж/д колії, 933,69 км ліній електропередач, 11,443 км газопроводу,  виявлено та знешкоджено 34 тис 387 од. ВНП.

Впродовж дня піротехніками обстежено 24 домогосподарств Бучанського, Броварського та Вишгородського районів.

Продовжено роботу щодо навчання населення ризикам, пов’язаним
з вибухонебезпечними предметами в 5 населених пунктах Броварського району  та 3 населених пунктах Бучанського району, охоплено 22  об’єкти (173 особи).

До робіт залучалося 108 осіб та 39 од. техніки від ГУ ДСНС Закарпатської, Київської, Івано-Франківської, Тернопільської, Луганської, Чернівецької, Рівненської, Донецької областей.

Водопостачання

На сьогодні усіма підприємствами водопровідно-каналізаційного господарства проведено обстеження пошкоджених мереж та об’єктів, проведено необхідні ремонтно-відновлювальні роботи та забезпечено споживачів послугами з водопостачання та водовідведення.

Наразі триває підключення до води окремих житлових будинків у кожному з населених пунктів.

Однак, через відсутність електропостачання, лише невелика кількість споживачів Гостомельської громади залишається без відповідних послуг, хоча мешканці громади мають доступ до питної води. Наразі тривають роботи з прокладання під землю 1 км магістрального електрокабеля.

Газопостачання

З 18 травня  у всіх 120 населених пунктах області, де не було газопостачання внаслідок агресії росії, (майже 150 тисяч об’єктів споживачів) службами АТ «Київоблгаз» завершено відновлення послуги розподілу природного газу.

У всіх населених пунктах, де відновлено послугу, по мірі повернення споживачів до домівок та подання аварійних заявок, АТ «Київоблгаз»  оперативно проводить обстеження та здійснює пуск газу. При цьому за необхідності, виконує ремонтні роботи по внутрішньобудинкових газових мережах. АТ «Київоблгаз» перейшло до роботи в штатному режимі, посилена кількість аварійних бригад залишається працювати в Бучанській, Ірпінській та Гостомільській громадах. Служби АДС працюють цілодобово у всіх районах області.

Електропостачання

20 травня силами підрозділів ДТЕК «Київські регіональні електромережі» завершено відновлення електропостачання у всіх населених пунктах області для більш ніж 260 тисяч споживачів, усі підстанції в регіоні заживлені ( на 16.03.2022 року – 528 населених пунктів були знеструмлені та пошкоджено 10 тисяч кілометрів електроліній. У результаті відновлення електропостачання зайняло рекордних 45 днів. Над цим працювали 1000 енергетиків з різних куточків країни. За 1,5 місяця вони відновили живлення для більш ніж 260 тисяч споживачів.

Крім того, наразі експертами проводяться обстеження абонентських інженерних мереж та трансформаторних підстанцій, які не належать до сфери управління ДТЕК. За результатами обстежень буде визначена потреба у фінансуванні відновлювальних робіт у розрізі об’єктів.

Тепер енергетики працюватимуть над підключенням кожного окремого будинку чи квартири до електропостачання згідно поданих заявок.

Пожежі

За добу працівники ДСНС виїжджали на ліквідацію 14 пожеж. Із них 9 у житловому секторі, 1 – на об’єкті,, торф’яники – 1, сміття – 3.

Із початку російської воєнної агресії на спецлінію «102» та чергову частину Головного управління, надійшло 2712 заяв та повідомлень громадян, пов’язаних безпосередньо з російською агресією, в тому числі за добу 2.

Поділитися:
Читайте також

18 січня Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет з робочим візитом відвідав заклади освіти Київської області. Основна мета заходу –…

Під головуванням Президента України Володимира Зеленського у Харкові відбулося виїзне засідання Ради національної безпеки і оборони України, на якому розглядалися…

Від початку кампанії з вакцинації проти коронавірусу в Київській області проведено понад 1,7 млн. щеплень. Одну дозу отримали більше 878…

        За інформацією виконуючого обов’язки генерального директора ДСП «Чорнобильська АЕС» Валерія Сейди, у Зоні відчуження новий безпечний…