Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ НА 26 КВІТНЯ

Розпочалася шістдесят друга доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. Ворог продовжує ведення повномасштабної збройної агресії проти України.

Тривають наступальні дії противника у Східній операційній зоні з метою розгрому угруповання Об’єднаних сил, встановлення повного контролю над територією Донецької і Луганської областей та забезпечення сухопутного коридору між зазначеними територіями та окупованим Кримом.

На Волинському, Поліському та Сіверському напрямках стан, положення та характер дій противника суттєвих змін не зазнали. Ворог активних дій на зазначених напрямках не проводив. Визначені підрозділи збройних сил республіки білорусь на ротаційній основі виконують завдання з прикриття ділянки українсько-білоруського кордону в Брестській та Гомельській областях.

У звільнених від загарбника населених пунктах Бучанського, Вишгородського та Броварського районів продовжуються заходи з розмінування. Завозиться гуманітарна допомога. Комунальні служби продовжують відновлювати критичну інфраструктуру, розчищати вулиці та завали будівель, відновлюють роботу медичні установи.

Щоб зафіксувати пошкодження об’єктів для подальшого їхнього відновлення, в області працюють моніторингові групи. Загалом руйнування зафіксовано у 35 з 69 територіальних громад Київської області, що складає 50,7 %. Критичних руйнувань завдано в Бучанській, Ірпінській, Гостомельській, Бородянській, Макарівській, Великодимерській та Пісківській ТГ. Загалом зруйновано більше 4000 будівель.

Продовжуються роботи із зведення тимчасових мостів через річки Київщини та відновлення дорожньої інфраструктури. Внаслідок бойових дій та агресії росії в Київській області пошкоджено чи повністю зруйновано 37 мостів. На сьогодні вже функціонують 11 переправ.

Розмінування

Всього з початку робіт обстежено 5352,6 га території,

950 об’єктів, 73,825 км автомобільних доріг та 4 км ж/д колії,

628,851 км ліній електропередач та 2,443 км газопроводу, 230 домогосподарств. Виявлено та знешкоджено  21 805 одиниць ВНП.

Водопостачання

м.Буча – 19.04.2022 року працівники КП «Ірпіньводоканал» повністю запустили водопостачання в усю систему м. Буча, однак через відсутність електроенергії водопостачання в будинках поки що відсутнє, за винятком 1-2 поверхів, де будинки географічно розміщені нижче водопровідних мереж.

Ірпінська ТГ:

У повному обсязі працюють 7 артезіанських свердловин.

с.Михайлівка-Рубежівка– 19.04.2022 року працівниками КП «Ірпіньводоканал» заповнено водою водонапірну башту, де люди мають можливість набирати питну воду.

смт Гостомель – затоплена КНС і великі пориви на водопровідних мережах.

Наразі фахівцями КП «Ірпіньводоканал» заповнено водою водонапірну башту, де люди мають можливість набирати питну воду.

​с.Козинці – через відсутність електропостачання відсутнє централізоване водопостачання.

Немішаєвська ТГ – с.Микуличі – генератор забезпечує роботу свердловини, вода подається в домівки. У с.Клавдієво-Тарасове та с.Пороскотень вода подається в домівки. У смт Немішаєве – організовано доставку генераторів для запуску водопостачання та водовідведення. Фахівцями КП «Микуличі» спільно з ЖКП «Немішаєве» здійснено роботи з очистки КНС від стоків, послуги з централізованого водопостачання відсутні.

смт Макарів – частково відновлено електропостачання та централізоване водопостачання населенню.

Бородянська ТГ:

Смт Бородянка – Чорнобильський масив смт Бородянки повністю забезпечено централізованим водопостачанням і водовідведенням, а це майже 30% усіх споживачів. Поряд з цим, 45% водопровідних мереж селища набрано водою.

Запущено в роботу котельню на альтернативних видах палива, що забезпечує теплом геріатричний пансіонат та ЦРЛ, лікарня також забезпечена водопостачанням.

с. Нове Залісся та с.Пилиповичі – повністю відновлено водопостачання.

смт Димер – 24.04.2022 року для 80% споживачів селища відновлено надання послуг з централізованого водопостачання.

Іванківська ТГ:

смт Іванків – 21.04.2022 року повністю відновлено надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення усім споживачам селища. Згідно бактеріологічного аналізу питна вода відповідає нормативам.

села громади – із 42 населених пунктів з системами централізованого водопостачанням у 32 – повністю відновлено надання послуг з централізованого водопостачання, у решти 10 – через відсутність електроенергії централізоване водопостачання відсутнє.

Газопостачання

За попередню добу частково відновлено розподіл газу у 8 населених пунктах до 1229 об’єктів споживачів.

Продовжуються пуски м. Буча, смт. Гостомель, смт. Ворзель. У с. Рубежівка – роботи майже закінчено.

Виконувались аварійно-відновлювальні роботи системи газопостачання та підготовчі роботи до відновлення – по 7 населених пунктах, в т.ч. в м.Ірпінь, с. Горенка.

Загалом, повністю або частково відновлено розподіл газу у 108 населених пунктах (99 повністю та 9 частково) до 88466 об’єктів споживачів, зокрема:

Бучанського р-ну – в 60 населених пунктах

Броварського р-ну – в 36 населених пунктах

Вишгородського р-ну – в 10 населених пунктах

Фастівського р-ну – в 1 населеному пункту

Без газопостачання залишається 12 населених пунктів, зокрема:

Бучанського р-ну – 10 населених пунктів (Мироцьке, Горенка, Мощун, Озера, Дмитрівка, Забуччя, Ірпінь, Мар’янівка, Миколаївка, Почепин);

Вишгородського р-ну – 2 населені пункти (Кухарі, Нівицьке).

Всього без газопостачання залишається 60909 об’єктів споживачів.

Електропостачання

Протягом минулої доби:

відключалось – 95 ТП, 3 населених пункти, 6703 споживачі.

Відновлено електропостачання – 84 ТП, 6 населеним пунктам, 12548 споживачам (з них по бойових 46 ТП, 2 населені пункти,7216 споживачів).

Залишаються без електропостачання – 863 ТП, 96 населених пунктів, 43147 споживачів (з них по бойових 792 ТП, 94 населених пункти, 43139 споживачів).

Пожежі

За добу працівники ДСНС виїжджали на ліквідацію 7 пожеж. Із них 3 – в житловому секторі, 2 – на інших об`єктах, 2 – трав’яний настіл.

З початку російської воєнної агресії на спецлінію «102» та чергову частину Головного управління, надійшло 2629 заяв та повідомлень громадян, пов’язаних безпосередньо з російською агресією, в тому числі за добу 11.

Найбільше повідомлень надходять стосовно Броварського, Бучанського та Вишгородського районів Київської області.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…