Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ НА 11:00 7 ТРАВНЯ

Розпочалась сімдесят третя доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.
Ворог продовжує ведення повномасштабної збройної агресії проти України.
Противник не припиняє наступальних дій у Східній операційній зоні.
На Поліському та Сіверському напрямках ворог активних дій не здійснював.

У звільнених від загарбника населених пунктах Бучанського, Вишгородського та Броварського районів триває розмінування територій. Завозиться гуманітарна допомога. Комунальні служби продовжують відновлювати критичну інфраструктуру, розчищати вулиці та завали будівель. Розпочалися роботи із заміни вікон та ремонтів покрівель.
Щоб зафіксувати пошкодження об’єктів для подальшого їхнього відновлення, в області працюють моніторингові групи. Руйнування зафіксовано у 46 з 69 територіальних громад Київської області, що складає 66,7%. Внаслідок бойових дій в області зруйновано більше 4000 житлових будинків (приватні та багатоповерхові). Критичних руйнувань завдано в Бучанській, Ірпінській, Гостомельській, Бородянській, Макарівській, Великодимерській та Пісківській територіальних громадах. Моніторингові групи продовжують роботу з фіксування руйнувань.
Розмінування
Протягом доби 06 травня проведено обстеження та знешкодження вибухонебезпечних предметів у населених пунктах:
Бучанського району: Наливайківка, Королівка, Колонщина, Ворзель, Ірпінь, Макарів, Мироцьке, Маковище, Мотижин, Поташня;
Броварського району: Бервиця, Перемога;
Вишгородського району: Іванків, Андріївка, Хочева, Лютіж, Вовчки, Термахівка, Рагівка, Зірка;
Білоцерківського району: Біла Церква, Велика Березянка, Северинівка;
Фастівського району: Ясногородка.
Протягом доби піротехнічні підрозділи 54 рази залучались до виконання задач за призначенням. Обстежено 654,291 га території та 2 об’єкти. Перевірено понад 3,5 км ліній електропередач та 4 км автомобільних доріг, знешкоджено 553 од ВНП.
Всього з початку робіт здійснено 1717 залучень, обстежено 9822,861 га території, 1005 об’єктві, 112,925 км автомобільних доріг та 7 км ж/д колії,
869,35 км ліній електропередач та 11,443 км газопроводу, виявлено та знешкоджено 29 тис 191 од. ВНП.
Впродовж дня піротехніками обстежено 33 домогосподарств Бучанського, Броварського та Вишгородського.
Продовжено роботу щодо навчання населення ризикам, пов’язаним з вибухонебезпечними предметами в 3 населених пунктах Бучанського району, в 4 населених пунктах Броварського району та 10 населених пунктах Вишгородського району.
До робіт залучалося 105 осіб та 38 од. техніки.

Водопостачання
На сьогоднішній день у всіх 123 населених пунктах області повністю відновлено централізоване водопостачання де ця послуга була відсутня.
Без водопостачання залишаються лише окремі житлові будинки, зокрема, у смт Гостомель, с.Мар’янівка (Поліська ТГ) де проводяться відновлювальні ремонтні роботи на лініях електропередач та підстанціях.

Газопостачання
Служби АТ «Київоблгаз» в посиленому режимі продовжують роботи по відновленню послуги з розподілу природного газу. Відновлено газопостачання до 119 населених пунктів (117 повністю та 2 частково) до 131 600 об’єктів споживачів. По м.Ірпінь газопостачання відновлено на 59%.
Зазначаємо, що у с.Мощун (Гостомельської ТГ) на 80% зруйновано об’єкти до яких надавалася послуга з газопостачання. Службами АТ «Київоблгаз» здійснено аварійно-відновлювальні роботи та подано природний газ у мережу і до 56 об’єктів села.
Без газопостачання залишається лише с.Почепин (15 об’єктів) Бучанського району – тривають роботи з розмінування.
Варто зазначити, що за заявами на 104 бригади здійснюють виїзди та підключають споживачів, які повернулися до своїх домівок.

Електропостачання
Аварійні бригади ДТЕК «Київські регіональні електромережі» безперервно працюють над відновленням електропостачання у населених пунктах області, які постраждали через бойові дії. Протягом доби відновлено електропостачання у 5 населених пункта, 1,3 тис.споживачам.
Залишаються без електропостачання 12 населених пунктів (max на 16.03.2022 року було знеструмлено 528 населених пунктів), 10,5тис.споживачів.

Пожежі
За добу працівники ДСНС виїжджали на ліквідацію 21 пожежі. Із них 6 у житловому секторі, 1- на об’єкті, трав’яний настіл – 11, лісові пожежі – 3
Наголошуємо, у регіоні збільшилася кількість пожеж внаслідок горіння сухої трави. Аби не допустити загорання, дотримуйтеся правил пожежної безпеки:
– будьте вкрай обережні в поводженні з відкритим вогнем;
– не залишайте без нагляду багаття;
– не розпалюйте багаття біля будинків та садиб;
– не спалюйте суху траву.
Із початку російської воєнної агресії на спецлінію «102» та чергову частину Головного управління, надійшло 2665 заяв та повідомлень громадян, пов’язаних безпосередньо з російською агресією, в тому числі за добу 1.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…