ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ НА 11:00

Розпочалась сімдесят восьма доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.

Противник не припиняє ведення наступальних дій у Східній операційній зоні з метою встановлення повного контролю над територією Донецької, Луганської та Херсонської областей і утримання сухопутного коридору з тимчасово окупованим Кримом.

На Волинському, Поліському та Сіверському напрямках визначені підрозділи збройних сил республіки білорусь продовжують виконання завдань з посилення українсько-білоруського кордону в Брестській і Гомельській областях. Зберігається загроза ракетно-бомбових ударів по об’єктах на території нашої Держави з території білорусі.

У звільнених від загарбника населених пунктах Броварського, Бучанського та Вишгородського районів триває розмінування територій. Завозиться гуманітарна допомога. Комунальні служби продовжують відновлювати критичну інфраструктуру, розчищати вулиці та завали будівель. Тривають роботи із заміни вікон та ремонтів покрівель.

Внаслідок бойових дій в області зруйновано понад 4000 житлових приватних та багатоповерхових будинків. Руйнування зафіксовано в 46 з 69 територіальних громад Київської області, що складає 66,7%. Критичних руйнувань завдано в Бучанській, Ірпінській, Гостомельській, Бородянській, Макарівській, Великодимерській та Пісківській територіальних громадах. Моніторингові групи продовжують роботу з фіксування руйнувань.

Розмінування

Протягом доби 11 травня обстежили та знешкодили вибухонебезпечних предметів у населених пунктах:

У Броварському районі 4 населених пункти с. Бервиця, с. Русанів, смт Калита, с. Квітневе;

У Бучанському районі 13 населених пунктів – м. Буча, смт Бородянка, смт Гостомель, с. Андріївка, с. Загальці, с. Блиставиця, с. Бабиці, с. Здвижівка, с. Буда, с. Мирча, с. Мироцьке, с. Бузова, с. Личанка;

У Вишгородському районі 8 населених пунктів – смт Димер, с. Кухарі, с. Залишани, с. Мар’янівка, с. Зелена Поляна, с. Стешін, с. Феневичі, с. Обуховичі;

У Білоцерківському районі 2 населених пункти –м. Біла Церква, с.Гейсиха;

У Фастівському районі – смт Глеваха.

Протягом доби піротехніки 50 разів залучалися до виконання задач за призначенням. Обстежено 564,97 га території та 3 об’єкти. Перевірено понад 10,6 км ліній електропередач та 14,3 кмавтомобільних доріг,  знешкоджено 491 од ВНП.

Усього з початку робіт здійснено 1912 залучень, обстежено 11419,71 га території, 1012 об’єктів, 162,025 км автомобільних доріг та 7 км ж/д колії, 907,45 км ліній електропередач та 11,443 кмгазопроводу, виявлено та знешкоджено 31 тис 217 одиниць ВНП.

Впродовж дня піротехнічні підрозділи обстежили 26 домогосподарств Бучанського, Броварського, Білоцерківського, Фастівського та Вишгородського районів.

Продовжується навчання населення ризикам, пов’язаним з вибухонебезпечними предметами у 8 населених пунктах Броварського району.

До робіт залучалося 110 фахівців та 40 одиниць техніки від ГУ ДСНС Київської, Закарпатської, Івано-Франківської, Тернопільської, Луганської, Чернівецької, Рівненської, Донецької областей та  2 СЦШР ДСНС України. Роботи тривають.

Водопостачання

Без водопостачання залишаються лише окремі житлові будинки, зокрема, у смт Гостомель. У селищі ДТЕК проводить відновлювальні ремонтні роботи на лініях електропередач та підстанціях.

Газопостачання

Служби АТ «Київоблгаз» майже завершили роботи з відновлення послуги з розподілу природного газу в населених пунктах, що постраждали внаслідок російської військової агресії. Відновлено газопостачання у 120 населених пунктах (119 повністю та 1 частково)  до 139 515 об’єктів споживачів.

По м.Ірпінь газопостачання відновлено на 76%.

Повністю відновлено газопостачання у с. Почепин Макарівської територіальної громади.

Електропостачання

Аварійні бригади ДТЕК «Київські регіональні електромережі» безперервно працюють над відновленням електропостачання в населених пунктах області, які постраждали через бойові дії.

Протягом доби відновлено електропостачання у 9 населених пунктах, 10,8 тис. споживачам.

Залишилося відновити електропостачання у 13 населених пунктах, тобто 4,7 тис. споживачів.

Пожежі

За добу працівники ДСНС виїжджали на ліквідацію 27 пожеж. Із них 9 у житловому секторі, на об`єктах – 1, трав’яний настіл – 8, сміття – 6, інші – 3.

Наголошуємо, у регіоні збільшилася кількість пожеж внаслідок горіння сухої трави. Аби не допустити загорання, дотримуйтеся правил пожежної безпеки:

– будьте вкрай обережні в поводженні з відкритим вогнем;

– не залишайте без нагляду багаття;

– не розпалюйте багаття біля будинків та садиб;

– не спалюйте сухостій.

Із початку російської воєнної агресії на спецлінію «102» та чергову частину Головного управління надійшло 2689 заяв та повідомлень громадян, пов’язаних безпосередньо з російською агресією, в тому числі за добу 4. Найбільше повідомлень, що надходять, стосуються Броварського, Бучанського та Вишгородського районів Київської області.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…