Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Оперативна інформація на 11.00 3 травня

Розпочалась шістдесят дев’ята доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню

Ворог продовжує ведення повномасштабної збройної агресії проти України та наступальні дії у Східній операційній зоні.

На Волинському, Поліському та Сіверському напрямках противник активних дій не проводив, ознак формування наступальних угруповань не виявлено.

У звільнених від загарбника населених пунктах Бучанського, Вишгородського та Броварського районів продовжуються заходи з розмінування. Завозиться гуманітарна допомога. Комунальні служби продовжують відновлювати критичну інфраструктуру, розчищати вулиці та завали будівель. Розпочалися роботи із заміни вікон та ремонтів покрівель.

Щоб зафіксувати пошкодження об’єктів для подальшого їхнього відновлення, в області працюють моніторингові групи. Загалом руйнування зафіксовано у 35 з 69 територіальних громад Київської області, що складає 50,7 %. Критичних руйнувань завдано в Бучанській, Ірпінській, Гостомельській, Бородянській, Макарівській, Великодимерській та Пісківській ТГ. Загалом пошкодено більше 14500 будівель.

Цьогоріч поминальні дні випадають на 1-3 травня. У зв’язку з ймовірними провокаціями з боку росії, а також виходячи з рекомендацій Головного управління ДСНС у Київській області рішення щодо можливості відвідування кладовищ під час поминальних заходів приймають органи місцевого самоврядування.
Наголошуємо, на деокупованих територіях рятувальники досі фіксують десятки тисяч вибухонебезпечних предметів, що підлягають знищенню. Також фіксуються непоодинокі випадки виявлення вибухонебезпечних предметів саме на територіях цвинтарів та кладовищ.

 Розмінування

Протягом доби 02 травня проведено обстеження та знешкодження вибухонебезпечних предметів у населених пунктах:

Бучанського району: Буча,  Гостомель, Берестянка, Озерщіна, Бородянка, Королівка, Дружня, Озера, Мощун, Стоянка, Березівка, Гавронщина, Рубежівка, Макарів, Липівка;

Броварського району: Русанів, Бервиця, Перемога, Калинівка, Скибин;

Вишгородського району: Іванків, Нові Петрівці, Козаровичі, Нівецьке, Черемошня, Романівка, Стещіна, Городещіна, Оране, Лісове, Поталіївка, Феневичі, Обуховичі, Руда Тальська, Термахівка, Калинівка, Михлівщіна.

Протягом доби піротехнічні підрозділи  61 рази залучались до виконання задач за призначенням. Обстежено 520,24 га території та 23 об’єкти. Перевірено понад 31,7 км ліній електропередач,  4 км газопроводу, 10,3 км автомобільних доріг, знешкоджено 470 од ВНП.

Всього з початку робіт здійснено 1511 залучення, обстежено 7828,22 га території, 998 об’єктів, 98,425 км автомобільних доріг та 7 км ж/д колії,
807,75 км ліній електропередач та 6,443 км газопроводу, виявлено та знешкоджено  27 тис 145 од. ВНП.

Впродовж дня піротехніками обстежено 14 домогосподарств Бучанського, Броварського та Вишгородського.

Продовжено роботу щодо навчання населення ризикам, пов’язаним з вибухонебезпечними предметами в 3 населених пунктах Бучанського району, в  2 населених пунктах Броварського району та  16 населених пунктах Вишгородського району.

До робіт залучалося 105 осіб та 38 од. техніки від ГУ ДСНС Закарпатської, Київської, Івано-Франківської, Тернопільської, Луганської, Чернівецької, Рівненської, Донецької областей

Водопостачання

 На сьогодні повністю або частково відновлено надання послуг з централізованого водопостачання у 121 населених пунктах області із 123 у яких ця послуга була відсутня.

Залишається без централізованого водопостачання лише 2-х населених пунктиах Іванківської ТГ (с.Джерела, с.Кухарі– 160 абонентів) через відсутність електропостачання. Разом з тим, у вказаних населених пунктах населення має можливість користуватись водою з дворових криниць.

м. Ірпінь та м.Буча– 29.04.2022 року запущено  водогін, який забезпечить мешканців м. Ірпінь питною водою із м.Києва. Населення міст має доступ до питної води.

смт Гостомель–  КП «Ірпіньводоканал» відновить надання послуги з централізованого водопостачання мешканцям після подачі електроенергії. Мешканці селища мають доступ до питної води.

смт Бородянка – водопровідні мережі селища набрано водою, однак через суттєві пориви на водопровідній мережі, на 60% зруйновано запірні арматури – виникають перебої з постачанням води. Аварійні служби КП «Бородянка-тепловодопостачання» постійно працюють над ремонтом мереж.

Газопостачання

Відновлено послугу з розподілу природного газу у 118 населених пунктах області до 114 724 об’єктів споживачів, зокрема:

завершено роботи – у 50 населених пунктах Броварського, Вишгородського, Фастівського районів  до 29 922 об’єктів споживачів;

частково відновлено – у 68 населених пунктах Бучанського районудо 87 802 об’єктів споживачів.

Без газопостачання (повністю або частково) залишається 5 населених пунктів Бучанського району (34 651об’єкт споживачів), зокрема,

повністю відсутнє газопостачання у 2-х населених пунктах –  с.Мощун та с.Почепин (618 об’єктів споживачів);

частково відсутнє газопостачання у 3-х населених пунктах – м.Ірпінь, с.Горенка та с.Забуччя (34 033 об’єкти споживачів, з них лише у м.Ірпінь –  33 571 об’єкт).

За попередню добу було частково відновлено розподіл природного газу у 3-хнаселених пунктах до 2559 об’єктів споживачів:у м.Ірпінь – на 20% відновлено, ус.Забуччя (Ірпінська ТГ) та с.Горенка (Гостомельська ТГ) – на 80% відновлено.

 Електропостачання

На сьогодні повністю або частково відновлено електропостачання у 498 населених пунктах для 284,1 тис.споживачів.

Залишаються без електропостачання – 30 населених пунктів, 17715 споживачів.

Пожежі

За добу працівники ДСНС виїжджали на ліквідацію 17 пожеж. Із них 3 в житловому секторі, 2 на об’єктах,  травяний настіл – 5, сміття – 4, сміттєзвалища – 2.

Звертаємо увагу на збільшення пожеж внаслідок горіння сухої трави. Щоб не допустити виникнення пожежі, дотримуйтеся правил пожежної безпеки:

– будьте вкрай обережні у поводженні з відкритим вогнем;

– не залишайте без нагляду розпалене багаття;

– не розпалюйте багаття біля будинків та садиб;

– не спалюйте суху траву.

З початку російської воєнної агресії на спецлінію «102» та чергову частину Головного управління, надійшло 2656 заяв та повідомлень громадян, пов’язаних безпосередньо з російською агресією, в тому числі за добу 8. Затримано 3 мародери.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…