Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Оперативна інформація на 10.00 2 травня

Розпочалась шістдесят восьма доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.

Російська федерація продовжує ведення повномасштабної збройної агресії проти України та наступальні дії у Східній операційній зоні.

На Волинському та Поліському напрямках визначені підрозділи збройних сил республіки білорусь і далі виконують завдання з прикриття українсько-білоруського кордону в Брестській та Гомельській областях.

Зберігається загроза завдання противником ракетних ударів по об’єктах військової та цивільної інфраструктури з території республіки білорусь.

На Сіверському напрямку ворог з мінометів обстрілював позиції наших військ в районі Сеньківки Чернігівської області.

У звільнених від загарбника населених пунктах Бучанського, Вишгородського та Броварського районів продовжуються заходи з розмінування. Завозиться гуманітарна допомога. Комунальні служби продовжують відновлювати критичну інфраструктуру, розчищати вулиці та завали будівель. Розпочалися роботи із заміни вікон та ремонтів покрівель. Працюють

Щоб зафіксувати пошкодження об’єктів для подальшого їхнього відновлення, в області працюють моніторингові групи. Загалом руйнування зафіксовано у 35 з 69 територіальних громад Київської області, що складає 50,7 %. Критичних руйнувань завдано в Бучанській, Ірпінській, Гостомельській, Бородянській, Макарівській, Великодимерській та Пісківській ТГ. Загалом пошкодено більше 14500 будівель.

Станом на сьогодні на території Київської області відновили роботу 230 приміських та міжміських автобусних маршрутів загального користування, на яких задіяно близько 300 транспортних засобів.

Також від сьогодні  відновлять роботу 3 (три) автобусні маршрути сполученням «Гостомель – Київ», «Луб’янка – Київ», «Шибене – Київ».

Пасажирськими перевезеннями забезпечені всі райони Київської області.

Цьогоріч поминальні дні випадають на 1-3 травня. У зв’язку з ймовірними провокаціями з боку росії, а також виходячи з рекомендацій Головного управління ДСНС у Київській області рішення щодо можливості відвідування кладовищ під час поминальних заходів приймають органи місцевого самоврядування.
Наголошуємо, на деокупованих територіях рятувальники досі фіксують десятки тисяч вибухонебезпечних предметів, що підлягають знищенню. Також фіксуються непоодинокі випадки виявлення вибухонебезпечних предметів саме на територіях цвинтарів та кладовищ.

Розмінування

Всього з початку робіт здійснено 1448 залучень, обстежено 7307,9693 га території, 975 об’єктів, 88,125 км автомобільних доріг та 7 км ж/д колії,
776,751 км ліній електропередач та 2,443 км газопроводу, виявлено та знешкоджено  26 тис 638 од. ВНП.

До робіт залучалося 105 осіб та 38 од. техніки від ГУ ДСНС Закарпатської, Київської, Івано-Франківської, Тернопільської, Луганської, Чернівецької, Рівненської, Донецької областей.

Водопостачання

На сьогодні повністю або частково відновлено надання послуг з централізованого водопостачання у 120 населених пунктах області із 123 у яких ця послуга була відсутня.

Залишається без централізованого водопостачання лише 3 населених пункти Іванківської ТГ (с.Джерела, с.Кухарі та с.Олізарівка). Разом з тим, у вказаних населених пунктах населення має можливість користуватись водою з дворових криниць.

м. Ірпінь та м.Буча– 29.04.2022 року запущено  водогін, який забезпечить мешканців м. Ірпінь питною водою із м.Києва. Населення міст має доступ до питної води.

смт Гостомель– підключення селище до електропостачання ДТЕК «Київські регіональні електромережі» перенесено на 02.05.2022 року. КП «Ірпіньводоканал» відновить надання послуги з централізованого водопостачання мешканцям після подачі електроенергії. Мешканці селища мають доступ до питної води.

смт Бородянка – водопровідні мережі селища набрано водою, однак через суттєві пориви на водопровідній мережі, на 60% зруйновано запірні арматури – виникають перебої з постачанням води. Аварійні служби КП «Бородянка-тепловодопостачання» постійно працюють над ремонтом мереж.

Газопостачання

Повністю завершено роботи з відновлення газопостачання у 118 населених пунктах Броварського, Вишгородського, Фастівського та частково Бучанського районів (112 165 об’єктів споживачів).

За попередню добу відновлено розподіл газу у 4-х населених пунктах до 2 368 об’єктів споживачів (повністю відновлено у с.Дмитрівка Дмитрівської ТГ та частково у 3-х населених пунктах м.Ірпінь, с.Горенка (Гостомельська ТГ), с.Забуччя (Ірпінська ТГ).

Крім того, протягом дня:

– продовжувалося відновлення послуги у м.Ірпінь, с.Горенка Гостомельської ТГ та ус.Забуччя Ірпінської ТГ;

– по 2-х населених пунктах – проводилися аварійно-відновлювальні роботи системи газопостачання та підготовчі роботи до відновлення – це  618 об’єктів споживачів (с. Мощун Гостомельської ТГ та с.Почепин Макарівської ТГ);

 Електропостачання

На сьогодні повністю або частково відновлено електропостачання у 495 населених пунктах для 278,4 тис.споживачів.

За минулу добу аварійні бригади ДТЕК повністю або частково відновили електропостачанняу 7 населених пунктах для 5590 споживачів.

Залишаються без електропостачання – 35 населених пунктів, 19875 споживачів.

Пожежі

За добу працівники ДСНС виїжджали на ліквідацію 10 пожеж. Із них 2 в житловому секторі, травяний настіл – 5, сміття – 3.

Звертаємо увагу на збільшення пожеж внаслідок горіння сухої трави. Щоб не допустити виникнення пожежі, дотримуйтеся правил пожежної безпеки:

– будьте вкрай обережні у поводженні з відкритим вогнем;

– не залишайте без нагляду розпалене багаття;

– не розпалюйте багаття біля будинків та садиб;

– не спалюйте суху траву.

З початку російської воєнної агресії на спецлінію «102» та чергову частину Головного управління, надійшло 2653 заяв та повідомлень громадян, пов’язаних безпосередньо з російською агресією, в тому числі за добу 4.

 

Поділитися:
Читайте також

18 січня Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет з робочим візитом відвідав заклади освіти Київської області. Основна мета заходу –…

Під головуванням Президента України Володимира Зеленського у Харкові відбулося виїзне засідання Ради національної безпеки і оборони України, на якому розглядалися…

Від початку кампанії з вакцинації проти коронавірусу в Київській області проведено понад 1,7 млн. щеплень. Одну дозу отримали більше 878…

        За інформацією виконуючого обов’язки генерального директора ДСП «Чорнобильська АЕС» Валерія Сейди, у Зоні відчуження новий безпечний…