Працюємо задля перемоги!

Олексій Кулеба взяв участь у засіданні Державної комісії з питань ТЕБ і НС

Сьогодні, 20 червня, під головуванням Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова відбулось засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
В онлайн-режимі участь у ньому взяв очільник Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.
Перше питання, яке розглянули учасники засідання, стосувалось готовності центральних та місцевих органів виконавчої влади забезпечити санітарне та епідемічне благополуччя населення в літній період.
Зазначимо, що станом на 13 червня на Київщині не було зареєстровано випадків інфекційних захворювань з водним шляхом передачі. Ситуацію продовжують відстежувати. Для цього в громадах здійснюється постійний епідеміологічний моніторинг інфекційної захворюваності.
Друге питання – заходи щодо стабілізації епідемічної ситуації з керованих інфекцій в Україні.
Епідемічна ситуація в Київській області є стабільною і контрольованою. Однак, через вторгнення російських військ показники вакцинації та ревакцинації дещо знизились. Важливо, щоб жителі і надалі дотримувались Календаря профілактичних щеплень. Тож на території регіону буде проводитись роз’яснювальна робота з населенням про важливість вакцинації.
Третє питання порядку денного стосувалось стану безпеки на автошляхах України та заходи щодо його покращення.
У Київській області проводиться контроль за станом вулично-дорожньої мережі шляхом проведення цільових перевірок. Під час обстежень особлива увага приділяється аварійним ділянкам, а також технічним засобам регулювання дорожнього руху. Окрім цього, працівники відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції у Київській області постійно комунікують з зареєстрованими перевізниками з приводу забезпечення безпеки дорожнього руху під час надання послуг з перевезення пасажирів. Ця робота буде продовжуватись і надалі.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…