Олексій Кулеба: від початку повномасштабної війни на Київщині створили понад 8 500 нових родин

Від початку повномасштабного вторгнення в Київській області створили понад 8 500 нових родин. Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

«Українці — смілива нація. І навіть під час війни — ми рішучі та як ніколи впевнені у своїх діях. Про це свідчить і статистика в різних сферах життя країни. Зокрема, що стосується шлюбів: Київщина займає одне з перших місць. Від початку повномасштабної війни в нашому регіоні створили понад 8 500 нових родин», — зауважив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

Зараз процедура укладання шлюбу спрощена – пара може зробити це в той же день, коли подали заяву. Це стосується не лише військових, а й усіх бажаючих.

Крім того, в умовах воєнного стану шлюб може бути укладений із військовослужбовцем, поліцейським чи працюючим в закладі охорони здоров’я без його присутності. Більше про цей алгоритм укладання шлюбу або його розірвання за посиланням.

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…