Працюємо задля перемоги!

Олексій Кулеба: у Київській області повністю відновлено понад 5 700 об’єктів

У Київській області на сьогодні повністю відновлено понад 5 700 об’єктів, майже 3 500 – частково. Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба. 

Відновлення в області триває. Як приклад, голова Київської області розповів, що в місті Буча на вулиці Вокзальній протягом найближчих трьох місяців відремонтують 78 приватних будинків. 11 з них будуються з нуля за підтримки благодійників. Шість домівок уже збудовані, ще три – у процесі. На інших пʼятьох ділянках зараз облаштовують фундамент. У вже зведених будинках виконують фасадні та внутрішні роботи.

«Фото вулиці Вокзальної в місті Буча із залишками техніки окупантів облетіли всі світові медіа. Тут українські захисники на початку повномасштабної війни розбили російську військову колону. Внаслідок окупації вулиця, як і все місто, зазнала руйнувань та пошкоджень. На ній відновлюємо пошкоджений житловий фонд, а також облаштуємо нове освітлення, газопостачання та тротуари», розповів Олексій Кулеба. 

Також він зазначив, що на вулиці Водопровідна в Бучі завершено ремонт у 16 багатоквартирних будинках, що були пошкоджені внаслідок бойових дій. 

«Тут замінили вікна, відремонтували дахи, оновили перекриття та утеплили горища. Роботи проведені за кошти державної субвенції. Вдячний кожному, хто долучається до відбудови Київщини. Працюємо щодня на Перемогу», – сказав голова Київської ОВА. 

Довідково

Проєкт «Вулиця Вокзальна» здійснюється за фінансування Howard Buffet Foundation фондом GEM, за підтримки ГО «Якість Життя».

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…