Олексій Кулеба: Разом із медиками, спеціалістами ДСНС та поліцією навчаємо дітей і молодь правилам безпеки в умовах війни

Попри те, що піротехніки працюють у посиленому режимі, левова частина Київщини ще забруднена мінами та снарядами. На територіях, де проводились бойові дії, досі існує небезпека травмуватися. Аби навчити дітей та молодь правилам поводження з вибухонебезпечними предметами, із червня на Київщині проводяться тренінги. Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба. 

«Із початку літа разом із медиками, спеціалістами ДСНС та поліцією навчаємо дітей та молодь правилам безпеки в умовах війни. Такі заходи потрібні, аби маленькі жителі Київщини знали про свої дії в разі, якщо вони натраплять на підозрілий предмет. Також на таких тренінгах дітей навчають надавати першу домедичну допомогу», – зазначив Олексій Кулеба. 

Тренінги проводяться за підтримки Управління молоді та спорту Київської ОВА, організації з гуманітарного розмінування «Halo Trust» в Україні, управління патрульної поліції в Київській області, Збройних Сил України, ГУ Національної поліції в Київській області та ГУ ДСНС в Київській області.

Такі заходи вже провели в Білоцерківській, Таращанській, Вишневій, Обухівській, Фастівській, Миронівській міських територіальних громадах та Коцюбинській селищній територіальній громаді.

Олексій Кулеба також нагадав, як діяти у разі виявлення небезпечного предмета. 

«Нагадую, якщо ви знайшли підозрілий предмет, не чіпайте його, не намагайтеся розібрати чи перемістити. Негайно повідомте про знахідку до Служби порятунку за номером 101. Ми ще довго будемо боротися з наслідками війни, але дотримання простих правил безпеки допоможе зберегти ваше життя», – підсумував Олексій Кулеба.

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…