Олексій Кулеба провів робочу нараду щодо реформування шкільного харчування

На Київщині планують відновлювати навчання кухарів, які готують їжу для дітей у школах, у межах реформи шкільного харчування. Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

«Провів робочу нараду в Бориспільському професійному ліцеї щодо відновлення навчання кухарів, які готують їжу для дітей у школах. Мова йде про реформу шкільного харчування, що успішно реалізувалася до війни», — розповів очільник Київської обласної військової адміністрації.

Голова повідомив, що на Київщині перенавчання потребують більше 600 працівників їдалень.

«У ліцеї Борисполя комфортні умови та професійне оснащення, що пройшло випробування під час активних бойових дій. Працівники на харчоблоках готували обіди військовим та внутрішньо переміщеним громадянам. Тому я переконаний, що тут зможуть навчатися не тільки кухарі регіону, а й усієї України», — додав Олексій Кулеба.

Як відомо, реформа шкільного харчування також передбачає закупівлю сучасного обладнання та оновлення їдалень, а також зміни в підходах до організації харчування дітей.

Довідково.
До війни для 126 шкіл Київщини було закуплено сучасне технологічне обладнання. Крім того, було проведено модернізацію харчоблоків у 155 закладах загальної середньої освіти та оновлено їдальні 69 шкіл.
Під час бойових дій зазнали руйнацій харчоблоки у 12 закладах освіти, а у 26 — окупанти пошкодили або розграбували обладнання та майно.

 

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…