Олексій Кулеба: На Київщині завершено поточні ремонти на 139 об’єктах соціальної сфери

У Київській області завершено поточні ремонти на 139 об’єктах соціальної сфери. 

«Київщина поступово відновлюється після навали російських військ. Для виконання поточних ремонтів у квітні цього року із держбюджету було виділено 400 млн гривень. Ці кошти призначені для відновлення тих об’єктів, що зазнали незначних ушкоджень. Зокрема, на заміну вікон, дверей, ремонт покрівлі в будівлях. На 139-ох об’єктах ремонтні роботи вже завершено», – зауважив Олексій Кулеба.

Також він додав, що серед відремонтованих об’єктів – 1 адміністративна будівля, 2 Центри творчості дітей та юнацтва, 1 відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання, 4 заклади загальної середньої освіти, 1 дитячий садок, 15 закладів охорони здоров’я, 50 багатоквартирних та 65 приватних будинків.

Із них 4 об’єкти знаходяться в Білоцерківському районі, 23 об’єкти – в Броварському, 90 – в Бучанському, 5 – у Вишгородському та 17 – у Фастівському районах.

Крім того, голова Київської ОВА зазначив, що наразі ремонтні бригади працюють на 228 об’єктах. Цього тижня у планах розпочати роботи ще на 87 об’єктах.

«Маємо не просто відбудувати пошкоджені будівлі, а підвищити соціальний добробут жителів Київщини. Залучаємо для цього всі можливі ресурси», – зауважив Олексій Кулеба.

Як повідомляли раніше, на ремонтні роботи та закупівлю будівельних матеріалів до місцевих бюджетів Київщини передадуть понад 87 млн гривень 

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…