Працюємо задля перемоги!

Олексій Кулеба: На Київщині вже 326 підприємців працевлаштували вимушених переселенців

Державною програмою щодо надання компенсації роботодавцям, які наймають внутрішньо переміщених осіб, на Київщині скористалися 326 підприємців. Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

«Серед наших завдань — підтримати переселенців і сприяти їхньому працевлаштуванню. Для цього держава створила декілька програм стимулювання зайнятості, серед яких надання компенсації роботодавцям, які наймають внутрішньо переміщених осіб», — зауважив очільник Київської обласної військової адміністрації.

Також Олексій Кулеба розповів, що за інформацією Державної служби зайнятості, більшість із переселенців на Київщині працевлаштовані у сфері переробної промисловості, сільського, лісового та рибного господарства, оптової та роздрібної торгівлі.

«Дякую тим, хто має сміливість працювати під час війни і робить власний вклад у нашу спільну перемогу!», — додав голова КОВА.

Раніше повідомляли про те, як роботодавцям подати заявку на компенсацію за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.  

Нагадаємо, в Україні запрацював «Єдиний портал вакансій» — інструмент для пошуку роботи. 

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…