Олексій Кулеба: На Київщині триває підготовка закладів освіти до нового навчального року

На Київщині функціонує 1353 освітніх заклади. Із початку липня в районах та територіальних громадах області почали працювати комісії щодо перевірки стану готовності укриттів у закладах освіти. Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

«На сьогодні комісії вже завершили перевірку укриттів та бомбосховищ. Рекомендували до використання за призначенням 1016 споруд. Мова йде про укриття як в самих закладах освіти, так і в установах й організаціях, що знаходяться поруч. Переважна більшість з них – це найпростіші укриття», – зазначив Олексій Кулеба.

Олексій Кулеба повідомив, що в підземних спорудах 542 дитячих садків та шкіл зараз проводяться ремонтні роботи. Там облаштовують мережі електро-, водопостачання та водовідведення, вентиляційні системи тощо.

«Ми докладаємо максимум зусиль, аби у сховищах були всі необхідні комунікації — тепло, світло, вентиляція та вода. Це необхідно для того, щоб школярі та педагоги могли перебувати в укриттях навіть під час тривалої повітряної тривоги. Робимо все для того, аби підготувати школи до роботи в очному форматі», – зазначив Олексій Кулеба.

Крім того, голова Київської ОВА наголосив, що облаштованість укриттів та безпека дітей — найголовніше завдання при підготовці освітніх закладів до навчального року.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…