Олексій Кулеба: До Дня працівників освіти педагогів області нагородили премією «Освітянська звитяга Київщини»

Українські освітяни – це приклад незламності, стійкості та витримки. В умовах війни вони не тільки організовують безпечний процес навчання, а й керують гуманітарними штабами, волонтерять, допомагають військовим, запроваджують сучасні ініціативи. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

28 вересня в Палаці творчості дітей та юнацтва міста Бровари до Дня працівників освіти обласною премією «Освітянська звитяга Київщини» нагородили 10 педагогічних працівників Київської області. 

На заході був присутній Перший заступник Міністра освіти і науки України Андрій Вітренко, який нагородив трьох педагогів області Подякою Прем’єр-міністра України та вісьмох – нагрудними знаками «Василь Сухомлинський».

Олексій Кулеба наголосив, що станом на сьогодні 150 педагогічних працівників Київської області стали військовими та захищають нашу Україну від російського окупанта. 48-ми з них передали подяки у військові частини, де вони проходять службу. 

«Я вдячний кожному працівнику освіти, який, попри все, продовжує виконувати свої професійні обов’язки. Ви герої, які тримають свій фронт. Один із найважливіших. Адже від якісної освіти залежить розвиток майбутнього України. Дякую вам», – підсумував голова Київської ОВА.

 

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…