Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Олександр Павлюк: «Весь світ повинен знати правду про військові злочини руських на Київщині»

26 квітня Київську область відала румунська делегація на чолі з Прем’єр-міністром Ніколає-Іонела Чуке. Разом із головою Київської обласної військової адміністрації Олександром Павлюком та керівником гуманітарного штабу Київщини Олексієм Кулебою Премєр-міністр відвідав м. Ірпінь. Під час візиту делегація оглянула наслідки військових дій, та бомбардувань мирних жилих кварталів збройними силами росії. Під час зустручі голова КОВА Олександр Павлюк та Ірпінський міський голова Олександр Маркушин розповіли про бойові дії на території міста, вбивства російськими військовими мирних жителів та про план відбудови міста-героя Ірпінь.
Цього ж дня румунська делегація відвідала смт Бородянка, яке перебувало під окупацією російських військ. У ході візиту голова Бородянської селищної ради Георгій Єрко ознайомив пана Ніколає-Іонела Чуке з руйнуваннями, які були спричинені ракетно-бомбовими і авіаударами.
«Вся Європа повинна побачити на власні очі правду про жахіття війни, про військові злочини росії. Київщині нанесли тяжкий удар, ми все відновимо та відбудуємо. Але не зможемо повернути до життя тисячі мирних жителів, вбитих на вулицях своїх рідних сіл та міст руськими військовими. Про це повинен знати весь світ», – заявив голова КОВА Олександр Павлюк.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…