Працюємо задля перемоги!

Олександр Павлюк: «Світ має знати про жахливі наслідки російської окупації»

28 квітня Київську область відвідали дві закордонні делегації на чолі з Генеральним секретарем ООН Антоніу Гутерришем та Прем‘єр-міністром Республіки Болгарія Кирилом Петковим. Разом із головою Київської обласної військової адміністрації Олександром Павлюком та керівником гуманітарного штабу Київщини Олексієм Кулебою вони відвідали Бородянку, Бучу та Ірпінь.

Під час візиту делегації оглянули наслідки бомбардувань жилих кварталів Бородянки та Ірпеня агресором, місця масового поховання мирних жителів у Бучі. Олександр Павлюк розповів почесним гостям про бойові дії на території цих населених пунктів і вбивства російськими військовими мирних жителів.

“Наслідки російської окупації – жахливі. Ворог масово руйнував цивільну інфраструктуру та вбивав мирне населення. Ворог цілеспрямовано розстрілював багатоповерхові будинки, знаючи, що в них живуть мирні люди Про це повинен знати весь світ. Безумовно, ми відбудуємо всі населені пункти, які постраждали від рук окупантів. Єдине – ніколи не зможемо повернути життя людей, яких безжально катували та розстрілювали ворожі війська. Це наше найбільше горе. А з усім іншим ми впораємось. Дякую нашим світовим партнерам за підтримку та допомогу», – заявив голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…