Працюємо задля перемоги!

Олександр Павлюк разом із Олексієм Кулебою вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

Очільник Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк разом із керівником гуманітарного штабу Олексієм Кулебою взяли участь у пам’ятних заходах із нагоди 36-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС, що відбулись у Іванкові.

Олександр Павлюк нагородив відзнаками ліквідаторів катастрофи. Також учасники мітингу поклали квіти до пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС.

“Усі ми знаємо, що Чорнобильська трагедія могла б стати непоправною катастрофою для всього світу. Цього не сталось тільки завдяки мужності ліквідаторів, які проявили сміливість і захистили людство від радіаційного ураження. Велика шана всім тим, хто здійснив цей подвиг 36 років тому. Також висловлюю подяку персоналу Чорнобильської АЕС, який і досі щодня несе свою варту і мав мужність виконувати свою роботу навіть під дулами російських автоматів. Усім вам – і ліквідаторам, і працівникам станції – бажаю здоров’я та довгих років життя у мирній Україні”, – зазначив Олександр Павлюк.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…