Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Заступник керівника Офісу Президента Кирил Тимошенко разом з очільником КОВА Олександром Павлюком відвідали Макарів

Сьогодні разом із заступником керівника Офісу Президента Кирилом Тимошенком і керівником гуманітарного штабу Олексієм Кулебою відвідали деокупований Макарів. – повідомляє очільник КОВА Олександр Павлюк у своєму Телеграм-каналі.

“Це селище зазнало сильних руйнувань. Рашисти нищили цивільні та соціальні об’єкти. Пошкодили і місцеву лікарню. Там вибиті двері, не залишилось жодного вцілілого вікна.

Підкреслю, що навіть в таких умовах медзаклад із 15 квітня уже почав працювати. Щодня медики приймають близько 200 пацієнтів. Дякуємо їм за самовідданість і професіоналізм.

Серед хороших новин: під час бойових дій змогли зберегти апарати КТ і УЗД. Це вже добре, бо це обладнання вкрай важливе для обстежень.

Зараз готуємо Макарівську лікарню до реконструкції. Переконаний, що вона стане ще кращою і потужнішою, ніж раніше. Зробимо для цього все можливе.” – 

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…